Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

chris40

New member
May 15, 2010
89
0
6
35
εγώ μόλις το πήρα απο τον φανοποιό σε δύο μέρες μου το γδάρανε κ χθές που το έπλυνα είδα κ άλλο σημάδι που μου κάνανε άλλαξα 5 χρώματα αλλα τι να κάνεις,το προσέχεις ρε μαμώτο κ έρχεται ο κάθε γκιόζης με το σαράβαλό του και στο γδέρνει να τον πιάσεις εκείνη την ώρα να του γδάρεις το κορμί να πούμε
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
περαστικά σας παιδιά :( μέσα στο πρόγραμμα είναι όλα.........εσείς ν'άστε καλά και τ΄άλλα..... whistling
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
εσεις να ειστε καλα ρε παιδια.. συμβαινουν κι αυτα, γιατι για σκεφτειται... τα φανοβαφεια τι θα γινουν????? ::) ::) ::) ::) ::) ::)
 

Maria

Pro Member
Aug 5, 2010
785
0
0
37
Athens
neoiraklio.meteoclub.gr
Σήμερα το πρωί καθώς κοιτούσα το αυτοκινητάκι μου παρατήρησα ότι κάτι δεν μου καθόταν καλά μπροστά και ανακάλυψα ότι μου είχαν κλέψει το πλαστικό δίπλα απο την πινακίδα που προφανώς έλειπε απο κάποιον!!! Δεν είναι για το κόστος του πλαστικού ή την μανουρα να το βρεις και τα σχετικα! αλλά το χέρι που με νευριαζει! ελεος! και όλα αυτά κάτω απο το σπίτι! ααααχ και να τον εβλεπα την ωρα που το εβγαζε!!!...αχαχαχχααχαχ!

 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
μικρο το κακό Μαράκι. εμένα 3 σηματάκια S μου κλέψανε.....
περαστικά σου.....
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ατυχία Μαρία, αλλά μη σκας, μικρό το κακό και δεν αξίζει...

m@kro said:
...εμένα 3 σηματάκια S μου κλέψανε.....

Γι' αυτό εγώ τα έχω ξεκολλήσει όλα :D
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Μαρια δεν εισαι η μονη που της εχουν κλεψει αυτο το κομματι... Και σε εναν φιλο μου το σουφρωσαν..
Εμενα μου ειχαν κλεψει το ενα καλυμμα της βιδας του υαλοκαθαριστηρα του συνοδηγου..
Οπως και να χει περαστικα Μαρια και ευτυχως ηταν μονο αυτο!!! :)
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Μακαρι να ειναι μονο αυτα τα προβληματα σου...το ξερω ειναι σπαστικο....μικρη η ζημια...αλλα οπως ειπες το χερι που βαζουν ειναι αυτο που σε κανει τουρκο...
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Ρε παιδια τι να λεμε τωρα..???Εμενα απογευμα καλοκαιριου σταματησε αμαξι μπροστα απο το δικο μου ενω ημουν σε διακοπες,βγηκαν δυο τυποι,το ξεκουκουλωσαν,πηραν την κουκουλα και εφυγαν...Το δυστιχο ηταν οτι ο ανθρωπος που εχει την ταβερνα στην γειτονια ειναι γνωστος μου,και μου ειπε οτι αυτοι που σταματησαν ηταν φιλοι μου και με ειχε δει στο παρελθον μαζι τους....Εμεις να μαστε καλα.... 17xxx
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
vouts said:
Ρε παιδια τι να λεμε τωρα..???Εμενα απογευμα καλοκαιριου σταματησε αμαξι μπροστα απο το δικο μου ενω ημουν σε διακοπες,βγηκαν δυο τυποι,το ξεκουκουλωσαν,πηραν την κουκουλα και εφυγαν...Το δυστιχο ηταν οτι ο ανθρωπος που εχει την ταβερνα στην γειτονια ειναι γνωστος μου,και μου ειπε οτι αυτοι που σταματησαν ηταν φιλοι μου και με ειχε δει στο παρελθον μαζι τους....Εμεις να μαστε καλα.... 17xxx

και δεν τους βρήκες ακόμα? δεν τους άνοιξες το κεφάλι?......
 

Nicki

New member
Dec 17, 2010
83
0
0
2020
Αθήνα
Αμα εχεις τετοιους φιλους . . .
Για προσεχε τις παρεες σου !!!  :(  :( 
 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
Περαστικα Μαρακι μου!Ειναι δυσκολο να χωνεψεις το γεγονος οτι καποιος απλωνει χερι να κλεψει κατι δικο σου και δυστυχως τετοια φαινομενα ειναι πολυ συχνα τωρα τελευταια!

m@kro said:
μικρο το κακό Μαράκι. εμένα 3 σηματάκια S μου κλέψανε.....
περαστικά σου.....
Και μενα 2 σηματακια EBONY...Ελεος..
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Α ρε τι κοσμος κυκλοφορει? τι ανθρωποι υπαρχουν τελικα? Ελεος!!!!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δυστυχώς σήμερα το πρωί πηγαίνοντας στον πάνθηρα τον βρήκα τραυματισμένο. Κάποιος πέρασε το βράδυ (ή ξημερώματα) με φορτηγό (πιθανότατα) και άφησε τα σημάδια του. Εννοείται χωρίς να αφήσει κάποιο χαρτί με τα στοιχεία του.

   

Το πίσω δεξί φτερό λοιπόν απόκτησε μια μεγαλοπρεπέστατη γούβα + γραντζουνιές. Και να πω ότι το είχα παρκαρισμένο σε περίεργο σημείο; Στο ισιάδι ήταν  curse  Περαστικά μου λοιπόν και μη χειρότερα.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread