Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
Ανοιγω το θεματακι αυτο μετα απο εμφραγμα που κοντεψα να παθω το σαββατο το βραδυ αφου κατεβηκα απο φιλικο σπιτι να παρω το αμαξι μου και αντικρισα την πλευρα του οδηγου απο πορτα μεχρι φτερο πισω ζωγραφισμενο με ανεξιτηλο μαρκαδορο :eek: :eek:. και λεω ποσο καφρος μπορει να ειναι αυτος που το εκανε για να μην πω τιποτε αλλο....... ρε παιδια ελεος........μικρη η ζημια βγηκε με οινοπνευμα.....και παλι καλα που ηταν μαρκαδορος και δεν ηταν κλειδι.....
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
Σωπα βρε παιδί μου... Τι είναι προτιμωτερο για τον μλκ, να κάτσει να μιλήσει για κάποιο πρόβλημα που έχει με τον άλλον ή να του χαλάσει το αμάξι.. Μάλλον το δευτερο γιατι οι περισσότεροι είναι ποντίκια φοβισμένα και ύπουλα...
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
turbomaniac said:
Σωπα βρε παιδί μου... Τι είναι προτιμωτερο για τον μλκ, να κάτσει να μιλήσει για κάποιο πρόβλημα που έχει με τον άλλον ή να του χαλάσει το αμάξι.. Μάλλον το δευτερο γιατι οι περισσότεροι είναι ποντίκια φοβισμένα και ύπουλα...
δεν ηταν καποιος που ειχε προβλημα μαζι μου. αυτο ειναι σιγουρο. στανταρ καποιος πιτσιρικας ηταν που εκανε την (μαγκια του) αλλα επρεπε να τον εβλεπα εκεινη την ωρα να του εβαζα τον μαρκαδορο στον κ@λ@ και καπακι στην ασφαλεια. μια φορα επιασα 2 πιτσιρικαδες που μου εκλεβαν τις ταπες απο τις βαλβιδες των λαστιχων που στις τσεπες τους ειχαν καμια 20αρια ταπες και φωναξα τους γονεις που ακουσαν τα καντιλια τις ζωης τους....
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Ευτυχως που ηταν μαρκαδορος..Αυτο ομως με τα πιτσιρικια δεν ειναι κατασταση!!!Εμενα στο αμαξι το παλιο της μανας μου ειχαν γραψει με πορτοκαλι posca και επειδη τους ειδα και τους φωναξα,την επομενη ειχε μια γουβιτσα πανω στο καπω....Ηξερα οτι το ειχαν κανει αλλα δεν ειχα αποδειξεις...Τωρα που μεγαλωσαν,οταν με βλεπουν τους κοιταω με μισο ματι.... :mad:   ΣΟΥΖΑ ΤΟ ΑΛΟΓΑΚΙ!!!!!! :p
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
περαστικα και απο μενα,μικρο το κακο,μπορει αντι για μαρκαδορος να ηταν κλειδι
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
περαστικα!εγω δινω 100 ευρω το μηνα για κλειστο γκαραζ!
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
ευχαριστω παιδια ναστε καλα. παντος ειναι πολυ μ@λ@κες μερικοι, να μαζευεις λευτα, να αποκτισεις ενα αυτοκινητο και να ερχονται οι βαρβαροι και η περιουσια σου να βρησκετε στο ελεος του θεου. βεβαια ο αδερφος μου επαθε τα χειροτερα οταν το fiesta του βρεθηκε στο ελεος των αναρχηκων και το κανανε απο τις πετρες....... να μην πω πως.....
 

ChrisFrou

Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
13
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
μαλλον ηρθε η ωρα να γραψω και εγω σε αυτο το θεμα ! ημουν παρκαρισμενος και μακρια απο το αμαξι οταν με ειδοποιησαν οτι εγινε τρακαρισμα λιγο πιο πανω απο το μαγαζι που ημουν εγω !σηκωθηκα να παω να ελεγξω μηπως επαθε τιποτα !ενας μεθυσμενος (τυφλα) ειχε χασει τον ελεχγο του αυτοκινητου και επεσε σε τρια παρκαρισμενα αμαξια μαζι και το δικο μου !μπροστα προφυλακτηρας, μπροστα αριστερο φτερο, ακρομπαρα, ημιαξονια σπασμενα, ζαντα σπασμενη !!αυτος οπως με χτυπησε εστειλε το αυτοκινητο με δυναμη (προφανως) σε εναν τοιχο με αποτελεσμα να σπασει και πισω προφυλακτηρας!! παντως μεσα στην ατυχια μου ημουν τυχερος γιατι δεν ημουν μεσα στο αμαξι και ευχαριστω τον θεο που δεν ημουν στο μολις λιγα μετρα παραπανω θανατηφορο δυστυχημα!
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
οχι ε χριστο...γαμωτο....μην στεναχωριεσαι ...φτιαχνετε...καλα που δν ησουν μεσα αγορινα μου..
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
χρηστακο περαστικα μην στενοχωριεσαι να ευχιεσαι που δεν ησουν μεσα.ολα φτιαχνονται
σημασια εχει που εσυ εισαι καλα!

Μου εχει τυχει ακριβως πανομοιοτυπο περιστατικο πριν 3 χρονια στον πειραια οταν
βγηκα απο το μαγαζι να φυγω και βρηκα το φιεστα μου τρακαρισμενο πισω
και 2μιση χιλιαρικα ζημια
 
Χρηστάρα στην ζωή μετράει να είσαι "εδώ" και να υπάρχεις! όλα τα άλλα έχουν μηδαμινή αξία στην ζωή μας!!

...μου έχει τυχει να ειμαι σε διασκεδαση να ακούω τρακάρισμα και να έχουν πέσει πάνω στο δικό μου και για το μόνο που μετάνοιωσα είναι που δεν φώναξα την αστυνομία να μπαγλαρώσουν μέσα τον τυφλα που δεν ήξερε τι του γινόταν..γιατί μπορει να πηγαινε πιο κάτω για να σκοτώσει κόσμο!!!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Περαστικα ρε Χρησταρα...Ψυχραιμια και υπομονη θελει τωρα...Κι εμας ετσι ειχε γινει πριν πολλα χρονια...Ερχοταν μια BMW στο στενο μου κομματια,και πηγε και επεσε πανω σε 3 αμαξια εκ των οποιων το ενα ηταν ενα LADA της μανας μου :p  Δυστιχως οι ελληναρες το βλεπουμε πατριωτικα το θεμα...Δεν εχω τιποτα μετα απο δυο μπουκαλια johnie και μπορω να οδηγησω...Προσωπικα εγω αν τον ειχα δει θα τον ειχα αφησει παραλυτο...Ετσι για να καταλαβει τι βλακεια εκανε και να το θυμαται...Ουτε νερο δεν θα ξαναπιει... ;)
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
περαστικά βρε Χρηστάκη.... αφου δεν ήσουν μέσα και δεν επαθες εσυ τιποτα , τα σιδερα γίνονται..  ;)
 

vagma

Hero Member
:(............χρηστο.....αφου δεν ησουν μεσα στο αμαξι ολα καλα να λες......το αμαξι θα ξαναγινει......η ζωη δεν ξαναγινεται.....εσυ να σαι καλα και ολα τα αλλα να παν να γ.......ν

περαστικα........ :'(
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
ποοοο ρε φιλε  :(
περαστικα ρε αγορινα μου,αφου τον βρικες παλι καλα...θα το φτιαξουν....νμ ανησυχεις.....ολα θα πανε καλα φιλε!
ειδα κ γω παρασκευη βραδι τυφλα μια θεια,τερμα τερλεγκας κ δεξια αριστερα sthn παραλιακη....ασε!να προσεχουμε.τα ματια μας 800 ;)
περαστικα σου
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread