Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
ποπο...φτου φτου ρε συ!τι γινεται ρε που.τη μου?
συφωνω με την αντιδραση σου αλλα η γυναικα σου εχει απολιτο δικιο!ου μπλεξεις φιλε!
περαστικα σου κωστη...σκεψου οτι τα παιρνω κρανιο κ μονο που τα περιγραφεις,ειλικρινα πολυ λυπαμε φιλαρακι....
παμε μια ομαδικη να μας τ'αγιασουν?μας εχουν γλωσσοφαει αυτοι οποιοι ειναι!
προσεχετε παιδακια...
θα τη βρεις τη λυση γρηγορα ;) μη τρελενεσαι... ας ειν το τελευταιο.
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
περαστικα ρε φιλε το ιδιο εχω παθει αλλα μου το εκαναν στο μπαρμπριζ
 

Focusman

Pro Member
May 26, 2010
577
0
16
32
Περιστερι
Παρολιγον τρακο με μηχανακι σημερα
Καπου στην Αθηνα με το Ibiza του φιλου μου (ηταν κι αυτος μεσα) ειχα σταματησeι και  πηγαινα να βγω απο στοπ και εκει που πηγαινα να βγω τσουπ να σου ενα παπακι που ερχοταν. Ευτυχως προλαβα να πατησω γρηγορα φρενο και δεν τον χτυπησα (ποσο μαλλον με αυτοκινητο ξενο)
Γι'αυτο προσοχη!!!
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
περαστικα και απο μενα ... μακρυα απο δαυτους ειναι ασχημη φαρα.
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Χοντρο πακετο....Παντως για να ξερεις αλλη φορα να λες την ατακα που ειπε φιλος μου....Μην πληνεις το τζαμι θα χαλασει το φιμε...αχαχαχαχαχαχαχαχαχχα...Περαστικα και απο εμενα....Και μακρια απο φαναρια...Στενακια καλυτερα...Κι εμενα μου ειχα ακουμπησει στην πορτα το μαρκουτσι στην εξοδο απο το ΣΕΦ αλλα ευτυχος δεν εκανε σημαδι...



Κωστα...Σκεφτομουν....Μαυρος εσυ...Μαυρος εγω...Δεν κανουμε κανα group repair να γλυτωσουμε και κανα φραγκο????
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
περαστικα κωστα....για αυτο εγω οταν τα βλεπω στα φαναρια εχω λυσει την ζωνη και το χερι μου ειναι στην χειρολαβη.....ας γινει κατι τετοιο και θα παρατησω το αμαξι μεσα στην μεση και θα σου πω εγω...

υ.γ. οταν ειχα παρει το αμαξι,του εκανα το πρωτο του πλυσιμο....και βγηκα εξω βολτα,με το που σταματω στο φαναρι ερχεται ενα να καθαρισει τα τζαμια,του λεω οτι ειναι πεντακαθαρο,δεν καταλαβε,εβαλε το σφουγγαρι πανω στο τζαμι μου κατεβηκα και τον πηρα στο κυνηγι,του εβαλα μια τρικλωποδια και του ειπα οτι αν το ξανακανει....την πατησε....
 

chris40

New member
May 15, 2010
89
0
6
35
εχει πέσει γκαντεμιά στο φορουμ ή μου φένεται?περαστικά κ ας είναι το τελευταίο
 

vagma

Hero Member
οταν εισαι αλητηριος  :D και κανεις κοντρες στα ομορφα ελληνικα βουνα εκει στα καλαβρυτα..............και θες να περασεις ενα μκ7 με την τριτη προσπαθεια καρφωνεις μια τριτη δεν προλαβαινεις να φρεναρεις και πατας μια κωλοκοτρωνα σκιζεις το λαστιχο και .................. :) ευτυχως εχεις καμια 30αρια ανθρωπους οχι μονο να σε βοηθησουν αλλα και να σου αλλαξουν το λαστιχο να σου βαλουν την ρεζερβα αναγκης και να σε συνοδεψουν στην διαδρομη της επιστροφης στο κλεινον αστυ.........απλα δεν μπορεις να πεις τιποτα.....


[move]ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ FIESTAMANIACS[/move]



υγ.50 ευρω μεταχειρο ελαστικο και επισκευη ζαντας λογω ρωγμης σε αλλο ασχετο σημειο(απο μεσα μερος ζαντας)
 

akridas07

Pro Member
Jul 21, 2010
343
0
0
40
1ον τι την θές την κόντρα στην ηλικία σου
2ον 3η προσπάθεια να περάσεις ένα MK7; μήπως πρέπει να πετάξεις το αμάξι σου και να πάρεις ένα πατείνι;
3ον περαστικά σου με το λάστιχο, θα μπορούσε να ήταν χειρότερα.
:D :D :D :D :D
 

vagma

Hero Member
akridas07 said:
1ον τι την θές την κόντρα στην ηλικία σου
2ον 3η προσπάθεια να περάσεις ένα MK7; μήπως πρέπει να περάξεις το αμάξι σου και να πάρεις ένα πατείνι;
3ον περαστικά σου με το λάστιχο, θα μπορούσε να ήταν χειρότερα.
:D :D :D :D :D

για το πρωτο εχεις δικιο  :D  :D :D :D..........για το δευτερο οταν η κοντρα ειναι πρωτη δευτερα...το αμαξι εχει περιοριστες ροπης....για το τριτο.....μονο 50 ευρα για μεταχειρο λαστιχο ιδιου τυπου μαρκας συν επισκευη ρωγμης ζαντας στη μεσα πλευρα της ζαντας και ξεστραβωμα ζαντας..... :)
 

southern

Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
ο νικος με καλυψε 10000% στο παραπανω post του

περαστικα και απο μενα....
 

akridas07

Pro Member
Jul 21, 2010
343
0
0
40
Έχε χάρη που δεν πρέπει να γεμίσουμε το θέμα με περιττά ποστ, αλλιώς θα σε έσκαγα!
Περαστικά σου και πάλι, φτηνά τη γλύτωσες.
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Περαστικά Βαγγελη…. άσχημο το σκίσιμο από μια πέτρα, δεν περίμενα ότι θα σου έκανε τέτοια ζημιά. :eek:

Όσο για την κόντρα δεν νομίζω να ήταν μόνο μια 1η 2α ….. με δευτέρα δεν καλύπτεις τα 300+ μέτρα περίπου ::)
 

vagma

Hero Member
StuparArt said:
Περαστικά Βαγγελη…. άσχημο το σκίσιμο από μια πέτρα, δεν περίμενα ότι θα σου έκανε τέτοια ζημιά. :eek:

Όσο για την κόντρα δεν νομίζω να ήταν μόνο μια 1η 2α ….. με δευτέρα δεν καλύπτεις τα 300+ μέτρα περίπου ::)

το λαστιχο νικο ηταν αχρηστο......πηρα ενα μεταχειρο εφτιαξα και το χειλος το εσωτερικο της ζαντας(ασχετο καποια αλλη στιγμη εγινε αυτο)....και τελος.... :)

οσο για το αλλο ειμαστε εκτος θεματος.....αλλα την ωρα της κοντρας δεν οδηγουσες το αμαξι μου..... giggle...για να ξερεις....
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread