Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Περαστικά σου Χριστινάκι.
Το καλό είναι ότι δεν έγινε τίποτα χειρότερο και πιο ακριβό. Ευτυχώς είναι μικρό το κακό.
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
pitbull said:
Περαστικα Χριστινα,οπως ειπε ο Αλεξης πλεον δεν χωραμε ολοι, δυστυχως.

Και φαντάσου κάποιοι έχουν και 3-4 αμάξια....
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
περαστικα σου χριστινακι,συμβενουν αυτα,στον καθενα μας μπορει να συμβει αυτο....αφου κανενας δε προσεχει σα ζωα κυκλοφορουν  :mad:
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Sweet_Squeeze said:
Και φαντάσου κάποιοι έχουν και 3-4 αμάξια....
Γι'αυτο δεν χωραμε.Καθε οικογενεια εχει απο δυο αυτοκινητα και πανω,ε που να χωρεσουμε.Οταν η μιση Ελλαδα ειναι μαζεμενη Αθηνα και εχει απο τοσα αυτοκινητα λογικο ειναι να ειμαστε ο ενας πανω στον αλλο.
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ευχαριστω πολύ ολους.....το τζαμάκι αντικαταστάθηκε και ετσι βλέπω ξανα απο τον καθρέφτη του οδηγου μια χαρα... biggrin ευτυχως δεν ειχε σπασει η βάση απο το τζαμάκι και δεν χρειαζόταν να αλλαχτεί ολος ο καθρέφτης... ;)
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
περαστικά και από μένα Χριστινάκι. πάλι καλά που έχεις και μέσον για τα ανταλλακτικά.... giggle tease
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
αυτο που μου έκανε μεγάλη εντύπωση ηταν οτι δεν υπήρχαν θριψαλα κατω στον δρομο...


εμενα γιατι μου μυριζει κλεψια???αν ηταν δεν θα εβρισκες κατι??? Σκεψου οτι της μαριας της εκλεψαν το πλαστικο που κρυβει τον γατζο...
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
vouts said:
αυτο που μου έκανε μεγάλη εντύπωση ηταν οτι δεν υπήρχαν θριψαλα κατω στον δρομο...


εμενα γιατι μου μυριζει κλεψια???αν ηταν δεν θα εβρισκες κατι??? Σκεψου οτι της μαριας της εκλεψαν το πλαστικο που κρυβει τον γατζο...

κλεψια και να μου γυρισαν τον καθρέφτη ανάποδα? δεν ξερω παντως και τωρα που ήρθα στην δουλεια κοιταξα κατω αλλα δεν υπήρχε ιχνος απο καθρεφτη.... καποιο απογευμα ειχε ερθει και με ειχε παρει ο ιακωβος και εκει που σταματησε και με περιμενε, μεχρι να κατεβω ακουμε εναν ηχο λες και ειχε ακουμπησει καποιος πανω του, τελικα ηταν ενα αλλο αυτοκινητο που ετσι οπως πηγε να κανει προσπεραση (απο δεξια) ακουμπησε ξιστα σε ενα διερχομενο λεωφορειο, το πλαστικο του καθρεφτη απο τα αριστερα του οδηγου εφτασε στην δεξια πλευρα του δρόμου... :-X
anyway!! τωρα δεν το ξανααφοινω εκει, δεν θελω να το σκεφτομαι καν αν με ειχαν χτυπησει και πουθενα αλλου...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
xristina said:
κλεψια και να μου γυρισαν τον καθρέφτη ανάποδα? δεν ξερω παντως και τωρα που ήρθα στην δουλεια κοιταξα κατω αλλα δεν υπήρχε ιχνος απο καθρεφτη.... καποιο απογευμα ειχε ερθει και με ειχε παρει ο ιακωβος και εκει που σταματησε και με περιμενε, μεχρι να κατεβω ακουμε εναν ηχο λες και ειχε ακουμπησει καποιος πανω του, τελικα ηταν ενα αλλο αυτοκινητο που ετσι οπως πηγε να κανει προσπεραση (απο δεξια) ακουμπησε ξιστα σε ενα διερχομενο λεωφορειο, το
πλαστικο του καθρεφτη απο τα αριστερα του οδηγου εφτασε στην δεξια πλευρα του δρόμου... :-X
anyway!! τωρα δεν το ξανααφοινω εκει, δεν θελω να το σκεφτομαι καν αν με ειχαν χτυπησει και πουθενα αλλου...


περαστικα κ απο μενα!!! φανταζομαι θα δυσκολευτικες να βρεις ανταλλακτικο????

scorpion said:
περαστικα....
να σου γινει μαθημα να κλεινεις τους καθρεπτες..... giggle giggle tease ;)

καλυτερα ανοιχτος φιλε!! για σκεψου να βρει καπου αλλου πρωτα αντι στον καθρεφτη!!!!
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
scorpion said:
περαστικα....
να σου γινει μαθημα να κλεινεις τους καθρεπτες..... giggle giggle tease ;)

δεν θελω να μου γινει μαθημα....ισα ισα...θα εχω και λογο να ερχομαι σε σενα.... :D :D :D :D :D :D :D
(πλακα κανω)

Αντρέα όντως δυσκολέυτηκα παρα πολύ... redface giggle
 

ChrisFrou

Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
14
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
εγω σημερα (ωραια μερα ) ειπα να παω για καφεδακι στην μαρινα φλοισβου ... κατα την επιστροφη μπαινω μεσα στο αμαξι ξεκιναω και αμεριμνος βλεπω ενα χαρτακι στον υαλοκαθαριστηρα ...λεω στον φιλο μου "ωχ δεν μου αρεσει αυτο" μου λεει "σωπα μωρε κανα διαφημιστικο που σκιστηκε θα ναι" ....σταματαω το βλεπω " ΥΧΜ - .... ΣΕ ΧΤΥΠΗΣΕ " .... ωχ λεω την Γ@μηΣ@μ3 ...ψαχνω το αμαξι γυρω γυρω δεν βλεπω τιποτα ... ενας περαστικος μου λεει "στο φτερο φιλε" κοιταω το φτερο μπροστα απο την μερια του οδηγου ολο μεσα καμια γρατζουνια ....αυτα
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Σε χτύπησε δηλαδή κι έφυγε... Και σε έφτιαξε ο περαστικός... Παλιάνθρωποι που κυκλοφορούν  :mad:
Μακάρι να βγάλεις άκρη Χρήστο και να σου πληρώσει την ζημιά...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread