Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
κωστη περαστικα φιλε....
αντε τωρα μετον καθε μ...α που θελει να οδηγει κιολας κανοντας ζημιες στις περιουσιες των αλλων αισχος.... :mad: :mad:

υγ παλι καλα τωρα που θα μπει σε λιγο καιρο μεσα για να τουμπανιαστει και αλλο..... ;) ;) ok234
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
περαστικα κωστη.....και μη χειροτερα..μικρη η ζημια αλλα ειναι το γμτ που σε νευριαζει περισσοτερο....εγω ετσι οπως το βλέπω δεν πιστευω οτι μπορει να ειναι απο καποιο περασμα φορτηγου, θα σου αφηνε μεγαλυτερη ζημια....  :mad:
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Αφου ειναι μογγολοι οι ανθρωποι ρε...Οπου δεν τους περνει περνουν μαζι αριστερα δεξια...Περαστικα κωστα...Εμενα μου εκοψαν κουστουμακι 230 ευρω παλι(για αυτα που ειχα αναφερει πριν μερες)+250 πριν 2 μηνες μου πηγε στα 480...Ουτε 500αρι δλδ...Παλι καλα... ;)
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
περαστικα σου ρε κουκλε....παααα δεν υπαρχουν ρε φουστη μου :mad:....τι να κανεις?ελπιζω να βρεις μια καλη λυση συντομα για τον πανθηρα σου κωστη κ μη στεναχωριεσαι,ολα στο προγραμμα ειναι φιλαρακι  ;)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δε στεναχωριέμαι, θα φτιαχτεί η ζημιά έτσι κι αλλιώς, το μόνο που θα ήθελα είναι να τον/την πετύχαινα την ώρα που το έκανε. Εκεί θα ήταν όλο το πανηγύρι.
Χριστίνα, μόνο φορτηγό μπορώ να σκεφτώ ή μηχανάκι που έπεσε πάνω με το τιμόνι, είναι ψηλά το σημείο που έχει ζημιά. Και δεν είναι μόνο γραντζουνιά, έχει κάνει βαθούλωμα.

Ευχαριστώ παιδιά για την κατανόηση...
 

akridas07

Pro Member
Jul 21, 2010
343
0
0
40
Φίλε όλα στο πρόγραμμα είναι.Μακάρι όλα τα προβλήματά σου να είναι τέτοια.  :)
Εσύ να είσαι καλά και όλα τα άλλα φτιάχνονται!
 

m@kro

Original poster
Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
όχι ρε Κώστα......κρίμα.... τι να πω.... απλά περαστικά και εύχομαι να είναι το τελευταίο
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
ευτυχως κωστα μικρή η ζημιά...

Απο οδηγοί, αφηστε το καλύτερα, έχω οδηγήσει σε τρεις χωρες. Μόνο εδω στην ελλαδα εκνευρίζομαι στο τιμόνι.

Οι μισοι είναι κουλοί και οι άλλοι μισοι επικύνδυνα ηλίθιοι....

φταινε και τα ναρκωτικά: πολλοι ανθρωποι βγαινουν και οδηγανε χασισωμένοι και δεν βλεπουν μπροστά τους!!!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Κώστα περαστικά ρε φίλε. Αυτές η ζημιές είναι από τις ποιο σπαστικές, αναγκάζεσαι και βάφεις το αμάξι σου για “μικροπράγματα”. :mad:
Πάντως μακάρι να μέναμε πάντα μόνο σε αυτές τις ζημιές!
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ήρθε και η δικια μου ωρα να γράψω εδω μεσα.....ευτυχως μικρη η ζημια αλλα ειναι το γμτ που λες γτ να γινει.... :mad:
φευγοντας απο την δουλεια χθες το βράδυ σε κεντρικο δρομο της αθηνας, βρήκα τον καθρέφτη του οδηγου σπασμένο.....αυτο που μου έκανε μεγάλη εντύπωση ηταν οτι δεν υπήρχαν θριψαλα κατω στον δρομο......δλδ με ποσση δυναμη τον χτυπησε (αυτοκινητο,λεωφορειο) για να το εξεσφεντονίσει..? υποψιν οτι ελειπε μονο το τζαμάκι :mad:
περαστικά μου λοιπον... :(
 

turbomaniac

Hero Member
May 10, 2010
3,937
82
48
44
Ιωάννινα
xristina said:
ήρθε και η δικια μου ωρα να γράψω εδω μεσα.....ευτυχως μικρη η ζημια αλλα ειναι το γμτ που λες γτ να γινει.... :mad:
φευγοντας απο την δουλεια χθες το βράδυ σε κεντρικο δρομο της αθηνας, βρήκα τον καθρέφτη του οδηγου σπασμένο.....αυτο που μου έκανε μεγάλη εντύπωση ηταν οτι δεν υπήρχαν θριψαλα κατω στον δρομο......δλδ με ποσση δυναμη τον χτυπησε (αυτοκινητο,λεωφορειο) για να το εξεσφεντονίσει..? υποψιν οτι ελειπε μονο το τζαμάκι :mad:
περαστικά μου λοιπον... :(

δυστυχως έτσι όπως έγινε η αθηνα δεν είναι καθόλου για αμάξι... Περαστικα χριστίνα, ευτυχως μικρό το κακό
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread