Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kounoupi

Original poster
Rookie
Aug 4, 2011
27
0
0
38
Χανιά Κρήτη
Στο mk6 απο οτι ρώτησα επειδή το έχει ο γαμπρός μου (mk6 st) δεν γίνετε λόγο οτι τα πλαστικά δεν ειναι σαν του mk7 εχει κατι μικρές τρύπες σαν σίτα και ίσως να μην πετύχεναι εκεί στο κενό! πάντως στο mk7  το προτείνω με χίλια!
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
44
Βόλος
γίνετε..... αν εχεις βαφέα που θέλει να ασχοληθεί και να μην κάνει πασαλείμματα γίνετε. ;)
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Σε αυτο που λες εχεις ενα δικιο!! Κι εμενα στο 6αρι που τα εχω βαψει 2 χρονια τωρα δεν εχουν κανει κιχ!!! Και ποσο σου πηγε η μοντα αν επιτρεπετε???
 

GiannisZetec

Pro Member
Jun 4, 2011
571
0
16
Πολυ ωραιο το φιεστα σου μεγαλε...συνεχισε την καλη δουλεια...
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
kounoupi said:
100 ευρόπουλα σε γνωστό!!! Να 'στε καλά παιδιά!!!

μια χαρά ακούγεται η τιμή φίλε!! καλορίζικο να είναι και πάλι!
 

kounoupi

Original poster
Rookie
Aug 4, 2011
27
0
0
38
Χανιά Κρήτη
Andreas19 said:
100 ευρω!!! πολυ καλη τιμη!! στα ελεισε η στα εβαψε επανω??



εχω βαψει αισθητηρες αλλα στο αλλο φιεστα. οχι στο 7αρι!!
Μου τα ξύσε πρώτα μετά πλαστικοποιητη και βάψιμο!παντως φαινονται ανθεκτικα μόνο με πιεστικό τα προσέχω λίγο!
 

ratatui

Pro Member
May 31, 2010
847
0
0
37
ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ
καλοριιζικο και απο μενα φιλε πολυ καλο φαινεται ελπιζω απο κοντα να ειναι και καλυτερο... καλες μοντες...
 

kounoupi

Original poster
Rookie
Aug 4, 2011
27
0
0
38
Χανιά Κρήτη
Ευχαριστώ παιδια!απο κοντα θυμιζει πολυ οπως focus rs σε λευκο!Αν ειναι κανεις απο Κρήτη μπορώ να του το δείξω!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Andreas19 said:
Ειδα ενα motosport μπλε με μπρος πισω βαμενα τα πλαστικα και δεν μου αρεσε καθολου!! που εγω ειμαι και λιγο καγκουρας με αυτα!! δεν θα στο προτεινα!!
αν το ειδες στο πυργο το εχω δει κι εγω το συγκεκριμενο και οντως δεν ειναι ωραιο...
 

fanakias

Member
Feb 10, 2011
155
0
0
37
Αρτα
Μαγγες σκεφτομαι σοβαρα να βαψω carbon τον πισω διαχυτη...τι λετε εσεις??εχει κανει κανενας κατι παρομοιο?αν  ναι ειναι καλο το αποτελεσμα?
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Από εδώ μέσα δε νομίζω να το έχει κάνει κάποιος!! έχω δει όμως φώτο και εμένα δεν μου πολυάρεσε!! γιατί δε σκέφτεσαι κάτι σε μαύρο μεταλλικό??
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
fanakias said:
Μαγγες σκεφτομαι σοβαρα να βαψω carbon τον πισω διαχυτη...τι λετε εσεις??εχει κανει κανενας κατι παρομοιο?αν  ναι ειναι καλο το αποτελεσμα?
αν σκεφτεσαι κατι τετοιο προτιμοτερο ειναι το carbon αυτοκολλητο! αλλα γνωμη μου ειναι να μην το πειραξεις,γιατι αν βαλεις εκει θα πρεπει να βαλεις και καπου αλλου ωστε να υπαρχει συμμετρια στο ματι και για να μην ειναι το αμαξι με ενα ξεμπαρκο carbon αλλα και με καποιο αλλο που να "παντρευεται"!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Εχει δικιο ο moican...Αν βαλεις στον πισω θα πρεπει να βαλεις και στην γριλια μπροστα και στα πλαστικα στην βαση του καθρευτη...Πιστευω ενα κομματι ξεμπαρκο δεν θα ταιριαζει....
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
marios said:
γιατί δε σκέφτεσαι κάτι σε μαύρο μεταλλικό??
ακριβως αυτο σε μαυρο parthner black πιστευω θα ειναι πολυ ωραιο και θα
ταιριαζει στο ασπρο,θα κανει ωραια αντιθεση!!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Για μονο το πισω ουτε κι εγω δεν θα συμφωνισω!! θα ειναι λιγο ξενο, δανικο!! για μπρος πισω κατι γινετε!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
σε carbon που το εχω δει και μαλιστα σε motorsport δεν του πηγαινε καθολου,εγω στην θεση σου θα τα εκανα μαυρα γυαλιστερα προς πισω...κανει πολυ ωραια αντιθεση με το λευκο
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread