Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kounoupi

Original poster
Rookie
Aug 4, 2011
27
0
0
38
Χανιά Κρήτη
Παίδες θέλω την γνώμη σας. 'Έχω το σπορ φιεστακι σε λευκό και σκέφτομαι να βάψω τα μαύρα κομμάτια το εμπρός - πίσω προφυλακτήρα σε μαύρο μεταλλικό! Το έχει κάνει κανείς από εδώ? Πιστεύεται θα ταιριάζει ??
 

kounoupi

Original poster
Rookie
Aug 4, 2011
27
0
0
38
Χανιά Κρήτη
Σκέφτομαι να το ισιώσω όπως π.χ του ford focus rs απλώς μπορεί να το κάνω μεταλλικό χρώμα 
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Καλη σκεψη αυτη κουνουπι.... αν γινει οπως στο focus rs πιστευω θα ειναι πολυ ωραιο... (ετσι οπως το φανταζομαι δηλαδη...) προχωρησε το!!!
 

kounoupi

Original poster
Rookie
Aug 4, 2011
27
0
0
38
Χανιά Κρήτη
Σήμερα μίλησα και από βδομάδα θα μπει το φιεστάκι! μόλις είναι έτοιμο θα ανεβάσω φώτο! απλά το focus είναι μαύρο απλό εγώ σκέφτομαι να το κάνω ελαφρός μεταλλικό!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Γνωμη μου να το βαψεις απλο μαυρο....Μην το κανεις μεταλλικο χρωμα...Θα ναι πιο ωραιο πιστευω...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
δεν θα κανει μπαμ Δημητρη!
μια χαρα θα ειναι κ μεταλλικο! μικρες διαφορες απο παρα πολυ κοντα!!
 

kounoupi

Original poster
Rookie
Aug 4, 2011
27
0
0
38
Χανιά Κρήτη
Αυτο πιστεύω και εγώ! Τεσπα θα ρωτήσω και τον φανοποιό να μου πει την γνώμη του!φιλική  τιμή 100 ευρώπουλα
 
Jul 16, 2011
123
0
0
Athina
Πιο ωραιο πιστευω θα ειναι να τα κανεις carbon!!!Το εχω δει κ απλα ειναι μαματο!!!Αν θελεις κανεις κ τα καπακια απ τους καθρεπτες!!!Κ αυτο που λεσ δεν ειναι ασχημο αλλα carbon αλλη φαση!!!
 

kounoupi

Original poster
Rookie
Aug 4, 2011
27
0
0
38
Χανιά Κρήτη
το σκέφτκα κάρμπον απλά μου έχει μπει απο τότε που είδα το RS ... και στο λευκό θα ταιριάζει πιστεύω το μαύρο..θα δείξει αν δεν γίνει ωραίο πάμε στο καρμπον μετά...σκεφτόμουν και τους καθρέπτες μαύρους αλλα ύστερα ισως πάει to much ...
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Μπροστά που το έχω δει σε μαύρο έχω να πω ότι είναι πολύ ωραίο!!
Πίσω τον διαχύτη δεν τον έχω δει οπότε δε μπορώ να έχω μια άποψη!!
από carbon πιστεύω ότι είναι πολύ καλύτερο!!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Βασικα εμενα μου ειχε πει ενα παιδι απο εδω οτι αν ειναι να βαψω τα πλαστικα τα αβαφα οποιοδηποτε χρωμα τοτε καλο θα ηταν να κανω το αντιστοιχο και στα υπολοιπα για να μην φαινεται παρατερο...Οποτε ισως να φαινεται πιο ωραια αν βαψεις την γριλια μπροστα μαζι με την πισω... ;)
 

kounoupi

Original poster
Rookie
Aug 4, 2011
27
0
0
38
Χανιά Κρήτη
εννοείται!και μπροστά πίσω το ίδιο χρώμα...θα δείξει μολις το βάψω θα ανεβάσω φωτο
 

mitsaras13

Member
Jun 22, 2011
115
0
0
41
για μενα καντο με χιλια φιλε, και εγω ακριβως το ιδιο σκεφτομαι να κανω στο δικο μου (επισης sport λευκο)...
 

kounoupi

Original poster
Rookie
Aug 4, 2011
27
0
0
38
Χανιά Κρήτη
αν θέλετε περιμένετε να δείτε πως θα βγεί το δικό μου και αν σας αρέσει το κάνετε..αν και πιστεύω ειδικά στο λευκό λόγο αντίθεσης θα ταιριάζει πολύ!!
 

maxitis13

New member
Aug 28, 2010
75
0
0
δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο θεμα! θελω να ρωτησω αν καποιοσ εχει βαψει τον διαχυτη του μκ7!? σκεφτομαι να τον βαψω κ αυτον μαυτο οπως ειναι το αμαξι μου! παιζει κατι τετοιο? κ κατα ποσο θα ειναι ομορφο! πειτε μου την γνωμη σας!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread