Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Μετα θα υπολογιζεις και κανενα 20αρικο παραπανω. Και παλι πολυ καλη η τιμη του
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Κάνεις που κάνει τόσα χιλιόμετρα που συνεπάγετε ότι βάζεις και συχνά πετρέλαιο και δεν του άλλαξες το πιο σημαντικό φίλτρο… το φίλτρο πετρελαίου??? Αυτό είναι το πρώτο που αλλάζουμε στα πετρέλαια και πάντα κοιτάμε να είναι το καλύτερο που υπάρχει για το αμάξι μας. Με τα πετρέλαια που έχουμε στην Ελλάδα αλλά και τις δεξαμενές δεν  είναι να αστειευόμαστε στα diesel αυτοκίνητα. Μια στο εκατομμύριο να σου κάτσει στραβή θα το πληρώσεις πολύ ακριβά και είναι κρίμα για κάνα 20αρικο να συμβεί κάτι τέτοιο.


Άκου εκεί να σου πει “είναι πολύ νωρίς ακόμα” ενώ έχεις κάνει 20.000!!! Κατά την άποψη μου κάθε 10.000 καλό είναι να αλλάζεις τουλάχιστον το φίλτρο πετρελαίου για να μη σου πω και τα λάδια.
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Γιατί το φορτηγό είναι common rail?? Η Ford δίνει αλλαγή  φ. πετρελαίου στα 60.000?? συνήθως απ ότι θυμάμαι είναι κάθε 15.000- 20.000. αναφέρω επίτηδες κάθε 10.000 λόγο του πετρελαίου που έχουμε.
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Τι να πω ρε φίλε μου φαίνονται  πραγματικά πάρα πολλά. Εγώ πάντως στο δικό μου σε κάθε service τα αλλάζω όλα το οποίο το κάνω και πιο νωρίς απ ότι λέει η Suzuki.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread