Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

billz

Member
Oct 13, 2010
226
0
0
PATRA
Επισημα πλεον γτ σε προηγουμενο ποστ ηταν ανεπησημο ανηκω στο πυροσβεστικο σωμα σαν ηλεκτρονικος οπως ειχα γραψει πριν μερουλες!Τελος τ μηνα αρχες τ αλλου ξεκηναμε λογικα εκπαιδευση κ ο Θεος βοηθος απο δω και περα! :p
 

spithas

Member
Feb 6, 2011
162
0
0
flintmagic said:
Εγω παιδια ηλεκτρονικός τελείωσα αλλα ως γνωστον στην Ελλαδα ποτε δεν κανουμε αυτο που τελειωνουμε ετσι κι εγω αφου βαρεθηκα να ψαχνω δουλεια ή να μου τρωνε λεφτα απο δουλειες που ημουν ... ανοιξα πριν 10 χρόνια μαγαζι με κερια και ειδη δωρων και τουλαχιστον γουσταρω παρα πολυ αυτο που κανω γτ με ευχαριστει και δεν εχω κανεναν πανω απο το κεφαλι μου ... www.flintmagic.gr και συνεχιζω ακαθεκτος !!!
ρε φιλε ναργιλεδες φέρνεις; ενδιαφέρομαι κυρίως για καπνους!
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
κριμα αν εμενες αθηνα δεν θα χρειαζοσουνα τπτ. θα επερνες τζουρες καθε απογευμα απο το μπαλκονι σου!!
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
Έχω τελειώσει μαγειρική στον ΟΤΕΚ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ και τώρα εργάζομαι στην δημοτική επιχείριση Καβάλας  Βοήθεια στο Σπίτι...
 

spithas

Member
Feb 6, 2011
162
0
0
yannis_s said:
κριμα αν εμενες αθηνα δεν θα χρειαζοσουνα τπτ. θα επερνες τζουρες καθε απογευμα απο το μπαλκονι σου!!
με γευση κάστανου και ψητής πατατας στο φουρνο;
 

mixalis_tz

Rookie
Jul 17, 2013
12
0
0
35
Κομμωτης ειμαι εγω...οποιος/α μανιακος/η θελει κουρεματακι εδω ειμαι χεχε! :)
 

Zauro

Pro Member
Jul 6, 2013
386
0
16
42
Πειραιάς
nos7 said:
Ωχχχ...αμα δλδ δεις τα μαργαριταρια που γραφω(ανορθωγραφια λογω δυσλεξια) θα ξεχασεις και αυτα που ξερεις tease
μπα έχω πάθει ανοσία, έχω διορθώσει πολύ μαργαριτάρι σε εκθέσεις...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread