Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Zauro

Pro Member
Jul 6, 2013
386
0
16
42
Πειραιάς
arkas said:
αη τι μανατζερ / σαιτ ντηβελοπερ :D :D :D :D :D :D :D
42xxx 42xxx 42xxx 42xxx 42xxx
μαμώτο θα ήθελα να το έχω σκεφτεί εγώ αυτό χααχαχα. Νομίζω ότι IT manager είναι ο υπεύθυνος τεχνολογίας (δικτύων κτλ) σε εταιρείες αν δεν κάνω λάθος
 

gaaragr

Member
Mar 27, 2013
121
0
16
Ναι ο Zauro το πετυχε ,αν και καλυπτω μεγαλυτερο φασμα αλλα σε γενικες γραμμες αυτο!
Σε site/forum κανω αναπτυξη στησιμο βασεις δεδομένω κτλπ ολα πλην του γραφικου περιβαλοντος.
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
Μουσικός! Καλλιτέχνης που λέει κι ένας φίλος μου  b210! Απόφοιτος του Δημοτικού Ωδείου Περιστερίου και του London College of Music. Επίσης μέλος του RGT (Registry of Guitar Tutors). Τι να το κάνεις όμως; Στην Ελλάδα μόνο τα μπουζούκια δουλεύουν οπότε αν θέλει κανείς κανένα τραπεζάκι ας σφυρίξει...  whistling
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
kostg said:
Nίκο, κάνεις μαθήματα κλασικής κιθάρας σε αρχάριους;

Κώστα εξαρτάται τι θέλεις. Αν θέλεις να μάθεις την τεχνική την κλασικής (δες το βίντεο), όχι είναι άλλη σχολή. Αν θέλεις να μάθεις να παίζεις κομμάτια για την παρέα και ο,τιδήποτε άλλο ναι βεβαίως.

[youtube]RdBfkurqZaA[/youtube]
 

NickMrg

Pro Member
Jul 23, 2013
360
0
0
36
nos7 said:
μια χαρα,μπορει να σε χρειαστουμε απο χειμωνα ;)

Έτσι! Μέχρι το καλοκαίρι θα κελαηδάς! ;)
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
scorpion said:
μόνο κιθάρα να του μάθεις....
γιατί άμα τραγουδάει κιόλας.....την κάτσαμε tease tease :D :D

1) θα σου κανω κανταδα το βραδυ για να σε παρει ο υπνος καθε βραδυ ΑΜΑ μαθω που μενεις
2)οι συναντησεις οργανωτικης θα ξεκινανε με ενα τραγουδι απο εμενα και θα κλεινουν με ενα ντουετο  με εμενα και τον Κωστα giggle giggle :D :D
 

faidra7

Pro Member
May 1, 2012
834
2
18
Γαλατσι-Πειραιας
nos7 said:
οι συναντησεις οργανωτικης θα ξεκινανε με ενα τραγουδι απο εμενα και θα κλεινουν με ενα ντουετο  με εμενα και τον Κωστα giggle giggle :D :D
Ωχ Παναγια μου!!!  whistling whistling whistling
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
Για όσους ασχολούνται με το twitter...

Με πρωτοβουλία του  Κιμπάρης - @dimitrischrid δημιουργήθηκε ένα χαστανγκ/θέμα για εύρεση εργασίας #aggeliesergasias όπως φαίνεται εδώ https://twitter.com/search?had_popular=true&q=aggeliesergasias

Είτε κάποιος ζητάει ή προσφέρει δουλειά, είτε ξέρει να ζητάνε κάπου άτομα το γράφει με το συγκεκριμένο θέμα #aggeliesergasias ακόμα ένας τρόπος είναι το retweet - Κοινοποίηση των αγγελιών που βάζουν οι άλλοι.

Όσοι απο σας μπορείτε βοηθήστε..

δουλεύει το σύστημα....

ευχαριστώ
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread