Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

PanPag

New member
May 25, 2012
78
0
0
54
ΑΘΗΝΑ
Μηχανολόγος Μηχανικός.
ΟΤΕ Τμήμα Διαχείρισης Στόλου Τεχνικών Οχημάτων
 

tabas

Pro Member
Feb 15, 2013
375
0
0
42
Πολιτικός Μηχανικός ΤΕ και πρόσφατα και ΕΔΕ (Εργολήπτης Δημοσίων Εργων - υδραυλικά -οδοποιία)
 

dimwhoo

Member
Dec 7, 2013
234
0
16
Μεταφορές ανταλλακτικών αυτοκινήτων και όχι μονο...
 

christina-st

New member
Jun 21, 2014
63
1
0
θεσσαλονικη
ας γραψω και εγω μηπως καποιος φιλος θελει βοηθεια...
ειμαι γεωπονος αλλα λογω κρισης εργαζομαι σαν γραμματεας στην εθνικη ασφαλιστικη..
ο αντρας μου για χρονια αστυνομικος αλλα δοξα τον Θεο τα παρατησε και πλεον ειναι αγροτης,οδηγος λεωφορειων και φορτηγων και οτι αλλο προκυπτει κατα καιρους.
 

kalamatiani

Rookie
Aug 20, 2014
19
0
0
36
ειμαι ανθυποπλοιαρχος στο εμπορικο ναυτικο..εδω κοντινα νησια
 

ilias710

Member
Oct 27, 2014
266
0
0
27
Περιστέρι
Εγώ είμαι φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής της ΑΣΟΕΕ και κάνω κανενα ιδιαίτερο μαθηματικά μπας και βγάλω λεφτά για καμία βενζίνη...  ok234
 

Zauro

Pro Member
Jul 6, 2013
386
0
16
42
Πειραιάς
ilias710 said:
Εγώ είμαι φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής της ΑΣΟΕΕ και κάνω κανενα ιδιαίτερο μαθηματικά μπας και βγάλω λεφτά για καμία βενζίνη...  ok234
ελπίζω να κόβεις αποδείξεις ε;;;;
 

akisve

New member
Member
Σεπτ. 4, 2014
130
33
28
Εγώ είμαι φοιτητής στο Πολυτεχνείο στην Πάτρα, στο τμήμα μηχανικών η/υ κ πληροφορικής.
 

JimClark

Pro Member
Jul 7, 2011
446
3
18
44
Πατρατσέλλα
cartalk.gr
Μοντέλο
MK6 ST
Μετα από πολύ κυνήγι και προσπάθεια ανευ βύσματος, καταφερα να πιασω θέση σύμβουλου πώλησης στην εταιρεία του Καυκά. Είμαι σε φάση εκπαίδευσης. Όχι να παινέψω το σπίτι μας, αλλά οι παροχές, η εκπαίδευση και η φιλοσοφία της εταιρειας εινα άκρως Ευρωπαϊκη και εκτος Ελληνικού μπανανίας κλίματος...

Για το νέο καταστημα Χαλκιδικής στα ν. Μουδανιά
 

Crazy

Hero Member
Vip Team
Jul 8, 2010
1,568
8
38
38
Οπου υπαρχει στροφη....
Συγχαρητήρια... όντως ο Καυκας είναι μια από τις καλυτερες εταιρίες στην Ελλάδα, το γνωρίζω γτ δουλεύει χρόνια ο αδερφός μου εκεί. Κ μπράβο σου που μπήκες κ χωρίς βύσμα κι όλας,  γτ δυσκολα παίρνει άτομα πλέον. Καλή σταδιοδρομία σου εύχομαι.
 

akiz90

MK7
Pro Member
Jul 15, 2014
459
7
18
33
Athens
Μοντέλο
MK7
Εγώ έχω τελειώσει δίκτυα Η/Υ στο ΙΕΚ ηλιούπολης και τα 7 τελευταία χρόνια είμαι εγκαταστάστης συστημάτων ασφαλείας (συναγερμοί, κάμερες, πυρανίχνευση κτλ.) σε σπίτια και επαγγελματικούς χώρους. Πρόσφατα με τα νέα μέτρα στο επάγγελμά μας, πήρα και την βεβαίωση-άδεια για τέτοιου είδους εγκαταστάσεις.  
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread