Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
λογικα καπου εκει θα ειναι!και λιγότερο!αν σκεφτεις οτι οι αφτερ μαρκετ πηγες ειναι 4x50 με 4x55w,η δικη μας να ναι 4x40...
 

lisbi

New member
Jan 28, 2011
50
0
0
40
Καλλιθέα
Και εγω σε cd-rw τα γράφω τα τραγούδια και παιζουν κανονικά δεν έχω κάποιο πρόβλημα.δοκιμασε να πάρεις cd μόνο για ήχο αυτά παίρνω εγω.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Aπ'οτι διαβαζω σε διαφορα foroum και αναφορες που υπαρχουν ειναι plug n play και δεν χανεις καμια λειτουργια ουτε απο τα κουμπια ουτε απο τα χειριστηρια στο τιμονι.Αν ειναι κατι ποιοτικο και ισχυουν αυτα που λενε πρεπει να ειναι καλο.Εχει ψαχτει κανενας τι παιζει με αυτα?

Αυτα δεν ξερω αν ειναι ιδια με του video
http://www.car.gr/parts/view/2472485/
http://www.car.gr/parts/view/2109279/


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lQk_iNjdvMs&feature=relmfu[/youtube]
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Βασικα το φοραει κανενας απο εμας γιατι και εγω εχω καποιες αποριες για την λειτουργικοτητα του??

δλδ τα μνμ που βγαζει η εργοστασιακη οθονη,συνεχηζει και τα βγαζει και αυτη??δλδ οτι η πορτα του αδηγου ειναι ανοιχτη κ,τ,λ??
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
σκεφτομαι να βαλω αυτο το πλαισιο προκειμενου να βαλω μια πηγη alpine που εχω δει...!
6612056-958m.jpg

απλα απ'οτι καταλαβαινω η πηγη θα βγαινει προς τι μεση και οχι σαν αυτο
9yjp-4.jpg

οποτε και αισθητικα θα ναι πιο ωραιο! τι λετε?
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Ζαφειρη επειδη το εχω δει και απο κοντα εμενα δεν μ αρεσει!!!γινεται πολυ ''ψυχρο'' το αμαξι!!!γνωμη μ παντα...εσενα εαν σου αρεσει προχωρας κανονικα ;)
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Το ίδιο θα βγαίνει.παρατηρησετο καλύτερα ειναι ακριβώς στην αρχη το μονο που αλλάζει ειναι τα κουμπιά κλειδωματος και alarm
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Ζαφειρη ουτε εμενα μου αρεσει ρε φιλε χαλαει ολη την αισθητικη
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
να σας πω και μενα με χαλαει.... μαμω τη φορντ μου μαμω.... ειναι κ ακριβο το πλαισιο! αν ηταν για κανα 20αρικο 8α το περνα να το δοκιμαζα και ας το εκανα κορνιζα μετα! αλλα 60ε ειναι πολλα.....
απλα ηθελα να βαλω μια πηγη που να χει περισσοτερες ρυθμισεις γιατι σκεφτομαι να αλλαξω τα ηχεια στις πορτες.... στην χειροτερη περιπτωση να αλλαξω τα ηχεια και απλα να αγορασω εναν μεγαλυτερο ενισχυτη ωστε να μου σηκωνει την εταζερα,το sub και τα καινουργια στις πορτες!
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Προσωπικά ουτε εμένα μου αρεσει!!
Πάντως το πλαίσιο που δείχνεις όντως βγάζει την πηγή πιο χαμηλά αποτι αυτο στην 2η φωτο...

Να σε ρωτήσω κ κάτι,εχεις βάλει sub στην μαμά πηγή;Δεν εχει RCA αν δεν κανω λαθος...
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
η μαμα δεν εχει rca!ειχα βαλει ανταπτορα! το πολυ πολυ, να πουλησω το sub γιατι πιανει κ χωρο το ατιμο,οποτε να συνδεσω τα δυο καναλια με δυο ηχεια στις πορτες! εχω βρεi αυτα http://www.onlinecarstereo.com/CarAudio/assets/ProductImages/FS6535.jpg
65rms 6.5" 3way!γυρω στα 60ε. οποτε σε συνδυασμο με τα ηχεια της εταζερας θα χω ποιοτικο αποτελεσμα!απλα η μ@λ@κι@ ειναι οτι το sub δινει πολυ ωραιο ηχο στο αμαξι!βεβαια θα γλιτωσω το χωρο που μου πιανει και ο ηχος θα ειναι δυνατος κ παλι!ειδωμεν!
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Τι ανταπτορα;;Αν εχει υποθεί κάπου παρέπεμψε με στο ποστ..

Καλό κ χρυσό το sub αλλα μετα απο λιγο καιρο κανει το αμάξι κουδουνιστρα(απο παντού ξεπροβάλλουν καινουρια τριξιματακια) κ γιαυτο δεν ξερω αν θα έβαζα σε καινούριο αμάξι..
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
Με τριξηματα δεν εχει θεμα!κανα χρονο που το χω!πιο πολυ τριζει το πανελ πισω δεξια γιατι ειτε δεν εφαπτεται καλα ειτε κατι παιζει με το ηχειο παρα καποιο αλλο μερος του αυτοκινητου!πηγαινε στο θεμα που λεει ανταπτορες hi-low
 
  • Like
Αντιδράσεις: royssosk

toxicity281

New member
Mar 28, 2013
77
0
0
36
Λαρισα
Παιδια δε ξερω αν εχει ποσταριστει ξανα αλλα για σας που θελετε να αλλαξετε cd-player κοιταξτε μια και αυτο:
http://www.amazon.co.uk/Autoleads-FP-07-18-Single-Adaptor-Fiesta/dp/B004TW6ZTU/ref=sr_1_7?ie=UTF8&qid=1364515476&sr=8-7
 

toxicity281

New member
Mar 28, 2013
77
0
0
36
Λαρισα
Η αληθεια ειναι οτι το εχω δει εδω και καιρο σε αυτη την τιμη! Οποτε οποιος ενδιαφερεται μπορει να το παραγγειλει! Αν παρετε και κατι αλλο απο το ιδιο store (το γενικο amazon.co.uk δηλαδη) και σας βγει πανω απο 25 Λιρες ειναι και δωρεαν τα μεταφορικα! Βεβαια δεν εχει χρωματικες επιλογες αλλα βαφεται!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread