Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
vouts said:
Κι εγω στο γνωστο αλλο το εχω δει που εχει κανει τοσες μοντες και δεν εχει βγαλει αχνα.... tease

Ούτε εγώ σε έπιασα!! σε ποιον αναφέρεσε?? ::) ::)
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
μιλα εσυ Μαριε γιατι αμα ξεκινησω να γραφω εγω θα γραψω και τα υπολοιπα που εχεις κανει και δεν εχεις μιλησει.... tease tease
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
vouts said:
μιλα εσυ Μαριε γιατι αμα ξεκινησω να γραφω εγω θα γραψω και τα υπολοιπα που εχεις κανει και δεν εχεις μιλησει.... tease tease
Μήτσο μην τον πιέζεις βρε,άμα δεν θέλει να μας πει,οκ
 
Jul 16, 2011
123
0
0
Athina
PanosWhite said:
Καλησπέρα σε όλους παιδιά !!!
Λοιπόν επειδή ζήλεψα λιγάκι από τον mitsakosmaniac είπα και εγώ να βάλω τις membranes !!! :)
Η τοποθέτηση 2-3 λεπτά το κάθε φανάρι με μια μικρή βοήθεια από μπιστολάκi για τα δύσκολα σημεία.
Μεγεια κ σπο μενα Πανο!!!Το θεμα ειναι οτι δε ξερω ποσο καιρο θα τις κρατησεις!!!Εγω τις εβγαλα γτ ειχα προβλημα με την ορατοτητα!!!Πηγα ταξιδι κ το διαπιστωσα στα σκοτεινα σημεια...Οταν τις ειχα βαλει δεν το ειχα προσεξει γτ μεσα στην Αθηνα εχουμε καλο φως!!!Απο εκει κ περα αν σε βολευει εσενα κ βλεπεις απο θεμα ομορφιας ειναι γ@μ...!!!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Εγώ πάντως δεν έχω κανένα θέμα με την ορατότητα!! μειώνεται λίγο εννοείται αλλά όχι σε τραγικό σημείο!! αν για παράδειγμα τα φώτα είχαν εμβέλεια 40 μέτρα τώρα έχουν 38!! βέβαια είναι και στο μάτι του καθενός!!
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
http://www.youtube.com/watch?v=LBKEIUy1D-k&feature=youtube_gdata_player
Κοίταξε στο 0:38 πολυ όμορφο με τα μαυρα
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Αχχαα το δικό σου είναι αυτό???

Παρεμπίπτοντος εγώ ξανάνοιξα τα δικά μου και τα ξαναέφτιαξα. Πέρασα τις πρώτες βροχές και ακόμα καλά  ;D
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Τα έβαψες από μέσα τελικά η είναι με την μεμβράνη?? Λόγο ηλικίας δεν βλέπω και καλά giggle
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Έκοψα την παρπριζοκολλα και τα ανοιξα! και μετα ξανα γεμισα την πατουρα με παρπριζοκολλα και τα εκλεισα!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Μονο ετσι θα τα ανοιγα!! βεβαια μου πηρε αρκετε ωρες Νικολα, αλλα με αποζημιωσε  το αποτελεσμα!!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Μπράβο ρε… πραγματικά εντυπωσιάστηκα!

Μια απορία.
Tις εξωτερικές κόλλες (αυτές που αγκαλιάζουν το κρύσταλλο απ έξω) άντε και τις αφαίρεσες με λίγο ζέσταμα και κάνα ίσιο κατσαβίδι ι οτιδήποτε άλλο βρήκες τέλος πάντων. Το θέμα είναι τις εσωτερικές κόλλες πως κατάφερες να τις βγάλεις (αυτές που αγκαλιάζουν το κρύσταλλο από την εσωτερική μεριά του) επειδή εκεί δεν χοράει τίποτα.
Τις ζέστανες και σιγά σιγά όταν μαλάκωσαν άρχισες να τραβάς το κρύσταλλο έξω ώστε να απομονωθεί από την κόλλα?

Αν έχεις φωτογραφίες βαλε καμία με την διαδικασία!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Θα σου τα πω ολα απο κοντα!! ειναι πολυ δυσκολη η διαδικασία!! ειχα ενα ντρεμελ και δυο γυριστα τεφλον και εννοείται και θερμοπιστολο!!!κ πολυ πονο στα χερια για 2 μερες!!!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ειναι μια ωραια μοντα και απ'οτι βλεπω μετα τον Νικολα εχουν ψαχτει πολλοι να το κανουν.Αντε ανταλλαχτε αποψεις μιας και οι δυο το εχετε κανει μπας και δουμε κανεναν οδηγο της προκοπης να ξεστραβωθουμε και εμεις.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread