Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

panos19

Original poster
Newbie
Oct 8, 2010
5
0
0
Παιδια ειδα το fiesta mk7  ενος ο οποιος εχει αλλαξει το χρωμα του μπροστινου φαναριου!Αν ξερεται πως γινεται αυτη η αλλαγη στο χρωμα δλδ πως το βαφεις η κατι αλλο κ μπορειτε πειτε μου! ευχαριστω πολυ  :) :)
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Kαλά είδες, ο StuparArt τα έχει βάψει μαύρα. Αν δεν κάνω λάθος έλυσε εντελώς τα φανάρια, τα άνοιξε εσωτερικά, τα έβαψε και μετά τα ξανακόλλησε για να στεγανοποιηθούν... Ας μας πει όμως τις λεπτομέρειες ο ίδιος που τα έφτιαξε ;)
 

panos19

Original poster
Newbie
Oct 8, 2010
5
0
0
Ναι ναι απο τον StuparArt το ειδα  κ ελπιζω να μας πει μηπως κ καταφερουμε να το κανουμε κ εμεις γτ αλλαζει η εμφανιση του αυτοκινητου! :) ;D
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Φίλε Πάνο αν είσαι έτοιμος ψυχολογικά να κόψεις τα φανάρια σου με τροχό ( επειδή άλλος τρόπος δεν υπάρχει) τότε πες ότι τα έχεις ίδει βαμμένα… giggle

Αν σε ενδιαφέρει θα ποστάρω και τις λεπτομέρειες του πως γίνετε  ok234
 

panos19

Original poster
Newbie
Oct 8, 2010
5
0
0
Ναι φιλαρακι πες μου με λεπτομεριες πως γινεται κ αν μπορω εγω θα το κανω αλλιως θα το παω σε κανεναν φιλο κ πιο ειδικο να μου το κανει! ;D
 

ZulGa

New member
Nov 12, 2010
50
0
0
38
Πετρουπολη Αττικης
Βλέπω αρκετά πενταθυρα στο δρόμο και φαντάζομαι πως δεν είναι η πρώτη βελτίωση στην εμφάνιση που θα έκανε ο καθένας ιδικά αν κυκλοφορεί με τάσια πχ ,  κτλ. Άρα από κάποια ημερομηνία και μετά οι παραλαβές των νέων fiesta είναι στο στάνταρ εξοπλισμό και τα μαύρα φανάρια.

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1295806896[/time]
Και για του λόγου το αληθές παρατήρησε στο link το 2ο αμάξι (fiesta δλδ) ότι έχει μαύρα φανάρια. Μέσα στην σελίδα του αμαξιού όμως δεν τα δείχνει.
http://www.ford.gr/Cars
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ετσι φαινονται,στην ουσια ειναι τα κλασσικα λευκα φαναρια,τουλαχιστον απ'οσο ξερουμε μεχρι τωρα καμια εκδοση δεν βγαινει με μαυρισμενα φαναρια.
 

ChrisFrou

Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
14
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
με μαυρα φαναρια βγαινει η χαμηλοτερη εκδοση η ambiente δηλαδη ... αλλα δεν ειναι κατι στυλιστικο απλα δεν εχουν προτζεκτορα (μου φαινεται ετσι λεγεται) οπως εχει το sport
 

ChrisFrou

Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
14
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
να αυτο εδω εννοω:
1678065.jpg
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
ZulGa said:
Δλδ αυτά είναι καλύτερα ακόμα και από τα μαμά τα γνωστά?
http://www.european-parts.net/catalog/product_info.php?cPath=140_137&products_id=965
Αμα δεν τα δοκιμασει καποιος δεν μπορουμε να ξερουμε.Μηπως ψηνεσαι?
Στα aftermarket μπορεις να βρεις ενα καρο διαφορετικες τιμες,οσον αφορα ομως στις εκδοσεις των αυτοκινητων η διαφορα στην τιμη που εχουν ειναι για καποιο λογο,επειδη εχουν επανω καποια extra πραγματα που υποτιθετε κανουν το αμαξι καλυτερο οχι μονο για λογους εμφανισης.
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
ανεβασα κατι φωτογραφιες στο θεμα φωτα-φαναρια mk6 για ριξε μια ματια!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
φαναρια μαυρα με εστιασμενη δεσμη(ποτζεκτορα) οπως εχουν τα σπορ δεν υπαρχει...μαυρο φαναρι υπαρχει μονο σε καθρεπτη(π.χ βουτς)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread