Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Εγώ που έχω αυτά τα φανάρια ίσως κάποια στιγμή τους τοποθετήσω projector..στην ουσία το ίδιο πράγμα με το να βάψεις μαύρα τα φανάρια του sport...
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Eννοείς να βάλεις μέσα σε αυτά που ήδη έχεις projectors; Καλή φάση, φαντάζομαι bi-xenon projectors στο μαμά φανάρι. Μόλις ανάβεις τη μεγάλη σκάλα θα γίνεται η νύχτα μέρα με xenon και αλογόνου αναμμένα μαζί...
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
kostg said:
Μάντης δεν είμαι, απλά το γνωρίζω ήδη (όπως έγραψα και πιο πάνω) από τα αντίστοιχα aftermarket του mk6. Τα φθηνά δεν είχαν μοτεράκια μέσα, ενώ τα πιο ακριβά συνήθως είχαν και αυτή την προδιαγραφή (παρ' όλο που εξωτερικά σαν εμφάνιση ήταν ακριβώς τα ίδια).
Α, αν παραγγείλεις από εξωτερικό τελικά, σιγούρεψε να είναι για αριστεροτίμονο (γιατί των Άγγλων φωτίζουν "ανάποδα" στο δρόμο).

Θα δω στην orange-tuning Κωστα αν και πιστευω οτι ειναι κομπλε γτ ειναι Γερμανικα ... Δεν προλαβαινω να τα εχω μεχρι τη συναντηση ρε γμτ :p αλλα στην επομενη κατι θα γινει !!!
 

Panos_MK7

New member
Mar 16, 2012
70
0
0
41
ΑΘΗΝΑ
flintmagic said:
Θα δω στην orange-tuning Κωστα αν και πιστευω οτι ειναι κομπλε γτ ειναι Γερμανικα ... Δεν προλαβαινω να τα εχω μεχρι τη συναντηση ρε γμτ :p αλλα στην επομενη κατι θα γινει !!!
δεν ειναι γερμανικα ειναι taiwaneζικα αυτα εχω. τονιζω οτι η dectane ακολουθει την οδο του μεσαζοντα βαζει το ονομα της στο κουτι ενω ειναι κατασκευη taiwan, τουλαχιστον για το φιεστα μας δεν τα φτιαχνει η ιδια..
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Πάνο αυτα που εχεις εχουν τα μοτερακια για τη ρυθμιση ετσι? γτ αυτα που ειχες βρει στην αγγελια δεν εχουν ... και κατι αλλο εσυ εισαι ευχαριστημενος απο αυτα που εβαλες ?
 

Panos_MK7

New member
Mar 16, 2012
70
0
0
41
ΑΘΗΝΑ
ναι εχουν τα μοτεράκια γενικα πιστευω οτι ολα που υπαρχουν στο νετ εχουν τα μοτερακια δεν ειναι κατι ιδιαιτερο σαν μοντα ουτε ακριβο για να το βαλουν οι κατασκευαστες τουλαχιστον τωρα πια δεν ξερω τι καναν παλιοτερα. Ειμαι ευχαριστημενος πολυ απο την εμφανιση ειδικα των led τυπου audi και γενικα του μαυρου σχεδιου, απλα οι εργοστασιακοι προτζεκτορες με τα ξενον ειχαν καλυτερο ευρος και στοχο φωτισμου σε σχεση με αυτα που εβαλα τωρα..στην αγγελια του drago ειναι ιδια με τα δικα μου
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Στην αγγελια του drago δεν ειναι τα ιδια γτ δεν εχουν τα μοτερακια και το ξερω γτ πηρα τηλ και τον ρωτησα ... ενω στα δικα σου ειναι ενσωματωμενα ... Ευχαριστω για τις πληροφοριες παντως ... Θα δω τι θα κανω κι εγω κι αν θα τα παρω τλκ ... παντως ειναι πανεμορφα !!!
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34


Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1405609970[/time]
Έχουν κάνει εργοστασιακή δουλειά !
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Αυτά ειναι τα δικά μας και τα έχει φτιάξει
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Eιναι βεβαια κανα δυο χρονια πισω η αγγελια, αλλα περιεχει καποιες φωτογραφιες προς γνωση (οχι και συμμορφωση).  tease
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread