Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Στέλιο γράφουμε μόνο με ελληνικά και μικρά.Διόρθωσε σε παρακαλώ τα μηνύματά σου.
Πέρνα από εδώ να μας πεις 2 λόγια για σένα http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?topic=6886.msg133639#new
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Καλησπέρα. Καλώς ήλθες!
Ναι, μπορείς, δες στην πρώτη σελίδα για λεπτομέρειες, όπως ποσό και τρόπος πληρωμής και μετά στείλε μου προσωπικό μήνυμα με τα στοιχεία αποστολής ώστε να σου τα στείλω.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Αλεξανδρος said:
Καλησπέρα από Ρέθυμνο, αν είναι εύκολο θα ήθελα να παραγγείλω κ εγώ ένα ζευγάρι. Στέλνετε Κρήτη σωστά?
Φυσικά και στέλνουμε
ρίξε μια ματιά στο αρχικό post του θεμάτος με τις λεπτομέρειες και μετά στείλε με προσωπικό μήνυμα στον Kostg
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Στην Αθήνα μπορούμε να διαθέσουμε αυτοκόλλητα στις συναντήσεις μας. Για την επαρχία τα στέλνουμε ταχυδρομικά (λεπτομέρειες στο πρώτο μήνυμα αυτού του θέματος).
 
Καλησπέρα, τοποθετήθηκαν και τα αυτοκόλλητα και το αποτέλεσμα  ok234 ok234 ok234 τουλάχιστον 10 ίππους ++  ;D Ευχαριστώ πολύ τον kostg για την αποστολή! !
 

Astral

Member
Σεπτ. 1, 2012
143
0
0
33
Αθηνα
Τα συγκεκριμενα αυτοκολλητα πως μπορω να τα προμηθευτω και εγω;;Αθηνα Μενιδι μενω..
 

Astral

Member
Σεπτ. 1, 2012
143
0
0
33
Αθηνα
Μιχαλη στο event στην Πατρα το 2012 ειχα ερθει και σε ρωτουσα για το fiesta και μ ειχες δωσει ημερολογιο!!Περιμενω να σε ξαναδω!!!
 

Zauro

Pro Member
Jul 6, 2013
386
0
16
42
Πειραιάς
Ετσι εισαι Μιχαλακη? και εγω προχτες που σου ζητουσα αυτογραφο και να μου υπογραψεις στο στηθος αρνηθηκες! Καλαααααααα
 

PHILLIP

Newbie
Aug 17, 2014
5
0
0
Μάγκες καλώς σας βρήκα και συγχαρητήρια για τη σελίδα!
Ενδιαφέρομαι και εγώ για τα υπάρχων αυτοκόλλητα (η αν έχουν βγεί καινουργια με το facelift μοντέλο που διαθέτω που δε νομίζω) σε λευκό χρώμα.
Δυο ζευγάρια θέλω.. Με ποιόν μπορώ να επικοινωνήσω για να τα λάβω στη Κόρινθο?. Ευχαριστώ.
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δεν υπάρχει αυτοκόλλητο με το facelift μοντέλο, είναι το ίδιο για όλους.
Αν θέλεις μπορείς να κάνεις κατάθεση όπως γράφει στο πρώτο μήνυμα αυτού του θέματος 6,8 euro και να μου στείλεις προσωπικό μήνυμα ώστε να σου τα ταχυδρομήσω.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread