Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Έδεσε μια χαρά με τη λευκή ρίγα. Κάνει και αντίθεση με το φιμέ.   ok234
 
May 15, 2011
282
1
0
31
ναι ειναι παρα πολυ ομορφο....και οσο πιο μακρια εισαι τοσο πιο ομορφο δειχνει απο κοντα δεν το καταλαβενεις γιατι δεν το βλεπεις ολο το συνολο...με ριγα και ζαντα και την αντιθεση απο κοντα αμα δεις ειναι παρα πολυ πολυ καλο....κανατε πολυ καλη δουλεια με το πιο καταλληλο χρωμα για ολα τα fiestakia μας....
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
πολύ ωραία τα αυτοκόλλητα και ταιριάξαν  πολύ στο αυτοκίνητο σου.άντε να έρθουν και τα δικά μου να τα τοποθετήσω............
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
εχτες το πρωι κατεβαινα τον κιφησσο και ειδα το φιεστακι σου Thodorisfiesta στο γνωστο σημειο,ξεχωριζε το αυτοκολλητο απο μακρια και ειχε δεσει πολυ με ολο το συνολο!!! ok234 ok234 ok234
 
May 15, 2011
282
1
0
31
Ναι και εγω συνεχεια το κοιταω...εχει δεσει και ειναι πολυ ομορφο!!!!
 
Feb 21, 2013
79
0
0
ωραία όταν μπορέσω να πάω στην τράπεζα να βάλω τα χρήματα θα σε ενειμερωσω να μου τα στελεις αν εχεις 2 ζευγάρια σε λευκό χρώμα!
 

toxicity281

New member
Mar 28, 2013
77
0
0
36
Λαρισα
Παιδια θελω κι εγω ενα ζευγαρι! Επειδη ειδα τον φιλο απο πανω ζηταει σε ασπρο, υπαρχουν διαφορα χρωματα? Τι πρεπει να κανω για να τα παραγγειλω?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
toxicity281 said:
Χαχαχα, ναι οκ! Ο τροπος παραγγελειας ομως? Πρεπει να στειλω καπου pm?
Δηλώνεις εδώ,πληρώνεις και στέλνεις μετά πμ στην sweet_squeeze
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Πρέπει να υπάρχει ένα ζευγάρι, θα το δεις με την Sweet_Squeeze την Κυριακή στη συνάντηση, ΟΚ;
 

El7LaS

Rookie
Jun 2, 2011
23
0
0
42
Πειραιας
καλημερα παιδια, θελω και εγω ενα ζευγαρι αυτοκολλητα τα οποια ειναι ολα τα λεφτα!!!
Καποιοι ξερουν οτι ειμαι Πειραιά αν μπορει καποιος να μου τα φερει στο μαγαζι μου θα ηταν τελειο, Λ. Χατζηκυριακου 9 στο Πειραια, ειναι Pet Shop μπορει να μου κανει καποιος αυτη την εξυπηρετηση???
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
El7LaS said:
καλημερα παιδια, θελω και εγω ενα ζευγαρι αυτοκολλητα τα οποια ειναι ολα τα λεφτα!!!
Καποιοι ξερουν οτι ειμαι Πειραιά αν μπορει καποιος να μου τα φερει στο μαγαζι μου θα ηταν τελειο, Λ. Χατζηκυριακου 9 στο Πειραια, ειναι Pet Shop μπορει να μου κανει καποιος αυτη την εξυπηρετηση???
Καλησπέρα,καταρχήν δεν υπάρχουν αυτή την στιγμή διαθέσιμα.Θα πρέπει να δηλώσεις ότι θέλεις και όταν μαζευτει το απαιτούμενο νούμερο θα γίνει η παραγγελία αφού έχουν προπληρωθεί
Το λαμβάνουμε σαν αστείο να στο στείλουμε στο μαγαζί.Αυτοκινητιστικό club είμαστε,όχι πιτσαρία.
Αφού είσαι από Πειραιά για να τα πάρεις θα πρέπει να έρθεις σε κάποια συνάντηση
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread