Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
καλά απίστευτο το αυτοκόλλητο!!!! είδη διακοσμεί το πίσω παρμπρίζ του gti.... AR15firing AR15firing AR15firing
 

javaj

New member
Jun 28, 2011
67
0
0
40
www.flickr.com
m@kro said:
καλά απίστευτο το αυτοκόλλητο!!!! είδη διακοσμεί το πίσω παρμπρίζ του gti.... AR15firing AR15firing AR15firing
Περισσεύει κανένα για να πάρουμε στην συνάντηση στη Λάρισα?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
m@kro said:
καλά απίστευτο το αυτοκόλλητο!!!! είδη διακοσμεί το πίσω παρμπρίζ του gti.... AR15firing AR15firing AR15firing
ο λαός θέλει φωτογραφία....... giggle giggle giggle



javaj said:
Περισσεύει κανένα για να πάρουμε στην συνάντηση στη Λάρισα?
και να μην είχε να σου δώσει,θα στα στέλναμε ή παίζει να μας έβλεπες ξαφνικά....δίπλα σου να πίνουμε μπύρες....ή ότι θέλεις ;D ;D ;D
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Αύριο θα τοποθετήσω και εγώ τα καινούρια αυτοκολλητάκια μου που πιστεύω θα ταιριάζουν γάντι στον φιεσταρο :p
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Σήμερα έβαλα και εγώ τα αυτοκολλητάκια μου :p 

Ορίστε :p


 
May 15, 2011
282
1
0
31
με γεια πανο πολυ ωραια...εμεις ποτε θα τα εχουμε???η ποπη φταιει περιμενει ποτε θα πουν το οκ ολοι για παολα για να τα δωσει???:Ρ
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Aυριο παιδια αν πανε ολα καλα θα παραλαβουμε τα αυτοκολλητα.Οποτε στην επομενη συναντηση θα σας τα δωσουμε.
 
May 15, 2011
282
1
0
31
pitbull said:
Aυριο παιδια αν πανε ολα καλα θα παραλαβουμε τα αυτοκολλητα.Οποτε στην επομενη συναντηση θα σας τα δωσουμε.
καλησπερα παιδια...η επομενη συναντηση ξερουμε ποτε θα ειναι?ρωταω γιατι εγω σε μια εβδομαδα(27/7) φευγω για ενα μηνα στο χωριο....αν ειναι και δεν υπαρξει καποια συναντηση απο ποιον και ποτε θα μπορεσω να τα παραλαβω??
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
καλησπέρα maniacs  μπορείτε να μου πείτε πότε θα είναι έτοιμα τα αυτοκόλλητα;
 
May 15, 2011
282
1
0
31
καλησπερα παιδια..οπως ανακοινωσατε η τελευταια συναντηση θα γινει στις 28 του μηνα εγω 27 φευγω δεν θα ειμαι εδω στην τελευταια του καλοκαιριου πως θα παραλαβω εγω τα αυτοκολλητα???2 ζευγαρια εχω πει....θα βρεθω με καποιο μελος να μου τα δωσει???πως θα γινει??
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Παιδια δυστηχως την Παρασκευη δεν μας ειχαν ετοιμα τα αυτοκολλητα,ελπιζω την Δευτερα να τα εχει οπως μου υποσχεθηκε.Θοδωρη,αν θες στειλε μου με πμ το τηλεφωνο σου οταν τα παρω αν προλαβω να σου τα δωσω πριν φυγεις.Αλλιως θα σου τα στειλουμε εκει που θα εισαι.
 

LATI-NOS

New member
Apr 14, 2011
64
0
0
Τέλια δουλειά απο Stupar !

1 ζευγάρη χωρίς δευτερη σκέψη να γίνει κ πιο γνωστό το μανιακό Κλαμπ μας και στην 8εσσαλονίκη !

εχει γεμίσει μκ7 το μερος εδω περα.. οποτε καταθετω τα λεφτά στην τράπεζα πειραιώς

Μέσο κούριερ τα στέλνεται ??
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Σημερα παραλαβαμε τα αυτοκολλητα.
Οσα παιδια εχουν παραγγειλει και εχουν πληρωσει,θα τα λαβουν με την πρωτη ευκαιρια.
Βγαλαμε και λιγα παραπανω για καποιους αργοπορημενους.Για τα παιδια εκτος Αθηνας που θα πρεπει να καταθεσουν λεφτα στον λογαριασμο,πρωτα να εχουν συνεννοηθει με καποιο ατομο της οργανωτικης και μετα να γινει η καταθεση.Αλλη παραγγελια δεν θα γινει προς το παρον,θα δωσουμε αυτα που υπαρχουν και στο μελλον θα ενημερωσουμε παλι.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread