Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά

Το κόστος τους ανέρχεται στα 5€ ανα ζευγάρι
και το αυτοκόλλητο αυτό είναι αριστερό-δεξί.
Το μέγεθος του είναι 27cm
Όσοι ζητήσουν,θα μπορέσουν να τα παραλάβουν από κάποιο άτομο της οργανωτικής
σε κάποια από τις συναντήσεις μας.
Για όσους είναι εκτός Αθηνών, το κόστος θα είναι 5€ το ζευγάρι + 1,60€ τα μεταφορικά
(όσα αυτοκόλλητα και αν πάρουν).
Η κατάθεση θα γίνεται σε αυτόν τον
Στην κατάθεση που θα κάνετε, καλό είναι να δηλώνετε και το nickname σας.
[/center]
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Εγω θα ηθελα παρακαλω!! Τελειο το αυτολλητο παιδια καταπληκτικη δουλεια!! Θα το παραλαβω στον Βολο;;;
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Βαλτε μου και μενα ενα ζευγαρι παρακαλω...


Ειναι τα ιδια με αυτα που φοραει και ο Μιχαλης σωστα???
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
παιδιά υπάρχει μήπως κάποια photo να τα δούμε πως είναι ακριβώς πάνω στο αμάξι ? μήπως από τον μιχάλη?
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
2 αυτοκολλητάκια και σε εμενα παρακαλώ  :p  1 για την κάθε πλευρά ... θα τα παραλάβουμε βόλο ?
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
σε σένα θα πηγαίνουν τρελά Πάνο. είναι άσπρα σε μαύρο φόντο και σε άσπρο αυτοκίνητο.......

τι άλλο θέλεις!!!
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Παιδια για να μην γινει καποια παρεξηγηση.
Απο αυτα τα αυτοκολλητα εχουν βγει καποια ζευγαρια που ειναι μετρημενα στα δαχτυλα.Στα παιδια που ειναι απο μακρια,στον Βολο θα τους δωσουμε απο αυτα που εχουμε,για να μην μπουν στην διαδικασια να τα περιμενουν να ερθουν με το ταχυδρομειο και να τρεχουν στις τραπεζες.

Για να κανουμε νεα παραγγελια αυτοκολλητα,οσοι θελουν θα πρεπει η να καταθεσουν 3€ στον λογαριασμο που εχουμε βαλει(και να ενημερωσουν με πμ καποιο μελος της οργανωτικης) η να ερθουν στην συναντηση που θα ανακοινωθει για την Κυριακη και να τα δωσουν.Αφου δουμε ποιοι και ποσα θελουν θα γινει η παραγγελια,ωστε αν ολα πανε καλα στην επομενη επισημη συναντηση να τα μοιρασουμε.

Αυτα τα αυτοκολλητα δεν θα βγουν οπως τα αλλα που εχουμε,δεν θα υπαρχει η δυνατοτητα οποτε ζητησει καποιος να του δωσουμε.
Θα γινει μια παραγγελια τωρα για οσους θελουν και μετα καποια στιγμη ισως παλι απο Σεπτεμβριο.Δεν ειναι ευκολο να παμε σε καποιο μαγαζι και να του πουμε να μας βγαλει 2 η 3 ζευγαρια,δεν θα μπει καν στην διαδικασια.

Επισης επαναλαμβανω οτι αυτο το αυτοκολλητο παει ζευγαρι,ειναι αριστερο-δεξι και δεν δινεται ενα μεμονομενο.
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Επειδή τα συγκεκριμένα αυτοκόλλητα τα έχω κάμποσο καιρό κολλημένα στο αμάξι μου (όπως ήδη γνωρίζετε κάποιοι από εσάς)... οφείλω να σας πω ότι τα αυτοκόλλητα είναι άψογα όπως και το ότι είναι πολύ καλής ποιότητας! Οι λεπτές γραμμές όπως και οι τελείες που περιέχονται στο αυτοκόλλητο δεν ξεκολλάνε με τα πλυσίματα χρησιμοποιώντας το σφουγγάρι  αλλά και το πιεστικό. “Με νορμάλ χρήση πάντα”.

Εάν κάνετε μια τυπική προετοιμασία στο τσάμι ( η κάποιο άλλο σημείο) πριν κολλήσετε το αυτοκόλλητο δεν θα έχετε μελλοντικά κάποιο πρόβλημα! ;D
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Με 1000 ενα ζευγαρι και για 'μενα!Τα λεμε την Κυριακη απο κοντα!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Μπαινω πρωτος στην λιστα..... tease tease tease tease tease tease tease



Εγω θα παρω πρωτος.....!!!!!!
 

georgemav

Member
Jun 8, 2012
245
0
0
θέλω και εγώ αποσδηποτε!!!ενα ζευγαρι.....τα λέμε κυριακή!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread