Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Αυτα ειναι Μαριε πολυ ωραιο!! Αντε και με τους μαρπιεδες τωρα να δεσει το γλυκο
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά!! :)


grg019 said:
Αυτα ειναι Μαριε πολυ ωραιο!! Αντε και με τους μαρπιεδες τωρα να δεσει το γλυκο

Θα τους ήθελα πολύ αλλά με την τιμή που έχουν μακρυά και αγαπημένοι.....τουλάχιστον προς το παρόν!! tease
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Εγώ από τον Αξότη το πήρα 80 και κάτι ευρώ. Μας κάνει και την σχετική έκπτωση σαν club αρκεί να πας με την κάρτα μέλους!!

Γενικά ο συγκεκριμένος είναι πάρα πολύ καλώς στις τιμές του!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
ωραίος ρε μάριε ... αν και αρκετά ακριβος πιστεύω ο λεβιές.
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Πολυ όμορφος μαριε!!!δενει με τα υπόλοιπα
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
StuparArt said:
Εγώ από τον Αξότη το πήρα 80 και κάτι ευρώ.
πότε το πήρες Νίκο?
γιατί πιο παλιά (πριν κανένα χρόνο) είχε  70e και τώρα ξέφυγε ;)
 

ggs

Member
May 14, 2012
245
0
0
42
Πολυ ομορφο μεγειες!!
Καλα τι κανουν εκει στη φορντ την παλευουν ακου 100ευρω...βαλε και το ρευμα που καει απαπαπα!!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
scorpion said:
πότε το πήρες Νίκο?
γιατί πιο παλιά (πριν κανένα χρόνο) είχε  70e και τώρα ξέφυγε ;)
πριν απο ενα μηνα. 117€ ειχε και με την εκπτοση του club -30% το πηρα 82€Â  ;)
 

GTboy

Member
May 13, 2012
109
0
16
Athens
teoe said:
εγώ που έχω βάλει τον λεβιέ μου κόστισε 90Ε και υπάρχει σχεδιάγραμμα για το πως μπαίνει είναι όλα μέσα στο κουτί και γενικά είναι ποιος ωραίος από το απλό λίγο πιο χοντρός με δέρμα και αλουμίνιο και φυσικά φωτιζόμενος και τραβάει τα βλέμματα το βραδυ ειδικά εννοείτε.....αξίζει  ;)
απο αντιπροσωπεια αγοραστηκε στη τιμη αυτη?και περιλαμβανει κατατοπιστικο manual το πακετακι η να αγχωθω απο τωρα?κατι ακουσα και για 30%εκπτωση απο το club?μπορουμε να προμηθευτουμε απο καπου καποια εκπτωτικη καρτα η κατι τετοιο δηλ?? ;) χρειαζομαι info παιδια!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
H τιμες ειναι απο μαγαζια που πουλανε ανταλλακτικα ford.Καποτε ηταν ακομα πιο φτηνος αλλα με την πτωση του ευρω εχει παρει λιγο τα πανω του.Για καρτα μελους διαβασε εδω
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
φωτιζομενη δεν ειναι αλλα ειναι ομορφη!
http://www.ebay.com/itm/Blue-Red-Ford-Racing-Logo-Mirror-Chrome-Shift-Knob-Manual-Transmission-Shifter-/150894936757?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&fits=Make%3AFord|Model%3AFiesta|Year%3A2011&hash=item23220a02b5&vxp=mtr
 

Panos_MK7

New member
Mar 16, 2012
70
0
0
41
ΑΘΗΝΑ
παιδια για να μπει αφτερμαρκετ λεβιες ταχυτητων...απο οτι διαβασα υπαρχουν βολτες που βιδωνει ο νεος λεβιες αλλα αν παραγγειλω κανεναν απο το ιντερνετ πως θα ξερω οτι θα βιδωσει κομπλε...υπαρχει κανεις που να ξερει να μου πει πληροφοριες για την βολτα του αξονα?παιζει κανενας ψαγμενος με λινκ για λεβιεδακια για το φιεστα μας
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Πάρε λεβιέ χωρίς σπείρωμα. Συνήθως η aftermarket τύπου sparco, momo είναι χωρίς σπείρωμα. Πιάνουν με κρυφές αλενόβιδες συνήθως πάνω στην εργοστασιακό σπείρωμα πάνω στο οποίο τοποθετείτε πλαστικό - κοκάλινο  προστατευτικό :)
 

Panos_MK7

New member
Mar 16, 2012
70
0
0
41
ΑΘΗΝΑ
ναι το ψηνω παααρα πολυ για sparco βασικα οχι τοσο για momo...αλλα επειδη θελω να βρω λεβιε που η κατω διαμετρος να ταιριαζει με την συνεχεια της φουσκας θελω να βρω κανενα μαγαζι με επωνυμα αξεσουαρ να παω να τα κανω επιτοπου τσεκ...ξερει κανεις τετοιο μαγαζι με διαθεσιμη ποικιλια σε επωνυμους λεβιεδες?

νομιζω οτι ο αφτερμαρκετ λεβιες θελει να ειναι επωνυμος για να ειναι και ποιοτικος αν ειναι κουκουρουκου με την φθορα που προκαλει το χερι φθειρετε πολυ γρηγορα...
 

dimwhoo

Member
Dec 7, 2013
234
0
16
Είπα να απαντήσω εδώ για να μην ξεκινήσω καινούργιο θέμα

Υπαρχει τελικα κάποιος που να εχει βάλει οποιονδήποτε aftermarket λεβιε ταχυτήτων στο αυτοκίνητο του; (Το σκέφτομαι λόγω φθοράς του δικού μου)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread