Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

SuperNova

Member
Dec 1, 2010
152
0
0
Ναι το ξερω απλα εδω φαινεται και φωτισμενος για να λυθει η απορια που μπορει να εχουν καποιοι που δεν τον εχουν δει πως φαινεται...

Ειναι ομορφο και διακρητικο και φαινεται και αρκετα.....ανατομικο.... :p
 

DarthFiesta

Original poster
Pro Member
Nov 29, 2010
723
1
0
41
γουστα ειναι αυτα...

Υ.Γ:μαλλον κακως ανοιξα το θεμα...
 

teoe

Rookie
Mar 20, 2011
30
0
6
37
Κομοτηνη
εγώ που έχω βάλει τον λεβιέ μου κόστισε 90Ε και υπάρχει σχεδιάγραμμα για το πως μπαίνει είναι όλα μέσα στο κουτί και γενικά είναι ποιος ωραίος από το απλό λίγο πιο χοντρός με δέρμα και αλουμίνιο και φυσικά φωτιζόμενος και τραβάει τα βλέμματα το βραδυ ειδικά εννοείτε.....αξίζει  ;)
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
ωραίο φαίνεται...θα δένει και με το κόκκινο της οθόνης ok234...αλλά φαίνεται σαν παιχνίδι  tease
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
πολυ ωραιο φαινεται μπραβο! η τελευταια πινελια στο κοκπιτ του fiesta μας
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Αυτό με την digital οθόνη σιγά μην αντέξει. Θα κάνεις 2-3 γρήγορες αλλαγές και θα σου δείχνει άλλα ντι άλλων. ;D Απ ότι φαίνετε και σε χαλαρή αλλαγή που του κάνει έχει μια καθυστέρηση. Του έβαλε από 1η 4η και έδειχνε 2α για λίγο και μετά άλλαξε. giggle
Ο κανονικός του Μκ7 μου φαίνεται ποιο ωραίος και καλός (προσωπικά)
 

BlackShark

New member
Jul 8, 2010
65
0
6
40
Ελευσίνα, Λεμεσός
StuparArt said:
Αυτό με την digital οθόνη σιγά μην αντέξει. Θα κάνεις 2-3 γρήγορες αλλαγές και θα σου δείχνει άλλα ντι άλλων. ;D Απ ότι φαίνετε και σε χαλαρή αλλαγή που του κάνει έχει μια καθυστέρηση. Του έβαλε από 1η 4η και έδειχνε 2α για λίγο και μετά άλλαξε. giggle
Ο κανονικός του Μκ7 μου φαίνεται ποιο ωραίος και καλός (προσωπικά)
+1 ειναι πιο μουρατος του μκ7
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
StuparArt said:
Αυτό με την digital οθόνη σιγά μην αντέξει. Θα κάνεις 2-3 γρήγορες αλλαγές και θα σου δείχνει άλλα ντι άλλων. ;D Απ ότι φαίνετε και σε χαλαρή αλλαγή που του κάνει έχει μια καθυστέρηση. Του έβαλε από 1η 4η και έδειχνε 2α για λίγο και μετά άλλαξε. giggle
Ο κανονικός του Μκ7 μου φαίνεται ποιο ωραίος και καλός (προσωπικά)

Ναι Νικολα εχεις δικιο!!!κανει ενα κολληματακι!!
 

GReenDim

Hero Member
May 31, 2010
960
0
0
63
Athens - GReece
StuparArt said:
Αυτό με την digital οθόνη σιγά μην αντέξει. Θα κάνεις 2-3 γρήγορες αλλαγές και θα σου δείχνει άλλα ντι άλλων. ;D Απ ότι φαίνετε και σε χαλαρή αλλαγή που του κάνει έχει μια καθυστέρηση. Του έβαλε από 1η 4η και έδειχνε 2α για λίγο και μετά άλλαξε. giggle
Ο κανονικός του Μκ7 μου φαίνεται ποιο ωραίος και καλός (προσωπικά)

Και  εμενα  μου  αρεσει  περισσοτερο  ο  απλος  του  ΜΚ7.  Ξερουμε  ποσο  εχει ?
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Αναμένουμε τον Ιάκωβο να μας δώσει τα φώτα του σε αυτό το θέμα  ;) ... αλλά απ ότι θυμάμαι σε ένα φυλλάδιο που είχα κοιτάξει έλεγε 87 ευρόπουλα χωρίς να είμαι σίγουρος!!!
 

DarthFiesta

Original poster
Pro Member
Nov 29, 2010
723
1
0
41
marios said:
Αναμένουμε τον Ιάκωβο να μας δώσει τα φώτα του σε αυτό το θέμα  ;) ... αλλά απ ότι θυμάμαι σε ένα φυλλάδιο που είχα κοιτάξει έλεγε 87 ευρόπουλα χωρίς να είμαι σίγουρος!!!

αυτο μονο ο λεβιες ή και η φουσκα?ειναι αρκετα διακριτικο χωρις να φαινεται σαν λουνα παρκ... :)
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Αν θυμάμαι καλά μόνο ο λεβιές χωρίς τη φούσκα αλλά δεν είμαι σίγουρος  ::)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread