Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Ωραιος ο λεβιες θυμιζει αγωνιστικα αυτοκινητα Αμερικης (muscle cars)! Και ναι με την φουσκα καλυτερα συμφωνω μαζι σου
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
οντως Νιckmk7 ποιο ωραιο ειναι ΜΕ φουσκα!!να σε ρωτησω ομως κατι?η φουσκα τωρα που στηριζεται?θελω να πω τι την κραταει και δεν φευγει κατω?
 

nickmk7

Newbie
Mar 29, 2011
9
0
0
τιποτα δεν την κραταει...απλα στεκεται γυρω στο 1,5 εκατοστο κατω απτο λεβιε...και πιστευω ειναι πιο ωραιο ετσι που φαινεται και λιγο το σιδερο!!!
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ωραιο ειναι.... θυμιζει κατι απο αγωνιστικο,κατι απο αεροπλανο,κατι απο σκαφος!!!!χωρις πλακα,ειναι ωραιο!απλα φαινεται(και πρεπει να ειναι) πολυ μεγαλο!!!
 

teoe

Rookie
Mar 20, 2011
30
0
6
37
Κομοτηνη
τώρα αλήθεια τι σας άρεσε σε αυτό? είνα καγκουρια τελειος υπάρχουν πολύ πιο ωραίοι για να βάλει και πολυ πιο αγωνιστικοι
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
Φιλε μου teoe αυτα ειναι γουστα και δεν μπορει να  αρεσει στον καθενα μας!
Καγκουρια δεν μπορεις να το πεις απλα ξεχωριστο!
Δεν ειναι ωραιο να κρινουμε καποιον που εχει ριξει λεφτα στο αμαξι του για προσωπικη του αποψη απο την στιγμη που ολη φοραμε τα μαμα!
Απο εμενα ενα μπραβο στο παιδι ειναι πολυ ωραιο αλλα εγω θα εβαζα κατι ποιο μαζεμενο...
Απο την στιγμη που αρεσει σε σενα φιλε μου μην ξενερωνεις ολοι τις αποψεις μας λεμε περι ομορφιας αλλα να ξερεις παντα πως η ομορφια ειναι υποκειμενικη για τον καθενα μας! ok234
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
ntontos said:
Φιλε μου teoe αυτα ειναι γουστα και δεν μπορει να  αρεσει στον καθενα μας!
Καγκουρια δεν μπορεις να το πεις απλα ξεχωριστο!
Δεν ειναι ωραιο να κρινουμε καποιον που εχει ριξει λεφτα στο αμαξι του για προσωπικη του αποψη απο την στιγμη που ολη φοραμε τα μαμα!
Απο εμενα ενα μπραβο στο παιδι ειναι πολυ ωραιο αλλα εγω θα εβαζα κατι ποιο μαζεμενο...
Απο την στιγμη που αρεσει σε σενα φιλε μου μην ξενερωνεις ολοι τις αποψεις μας λεμε περι ομορφιας αλλα να ξερεις παντα πως η ομορφια ειναι υποκειμενικη για τον καθενα μας! ok234


Μπραβο ρε Ντοντο!! εχει απολυτο δικιο σε ολη την τοποθετηση σου!! ετσι ειναι!! κι εμενα ο λεβιες που εβαλα μου αρεσει, καποιος μπορει να το δει και να πει ρε φιλε αυτος ειναι για 6αρι!!!! δεν τρχει τπτ ομως, εμενα μου αρεσει!!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
πιστεύω ότι αν είχε το μισό μήκος θα ήτανε πολύ τούμπανο ! :p
τώρα που είναι τόσο ψιλό και βγαίνει κιόλας από την φούσκα του λεβιέ δεν μου αρέσει τόσο ...
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Εάν σε ενδιαφέρει μπορείς πολύ εύκολα να το κάνης και μάλιστα θα κερδίσεις και στην ταχύτητα των αλλαγών ταχυτήτων.

1. Μπορείς να κόψεις το δικό σου στα μέτρα που θέλεις… να ανοίξεις καινούργιο σπείρωμα για την μπίλια (λεβιέ) με πολύ λίγα χρήματα
2. Μπορείς να παραγγήλλεις το ήδη κοντό που βγάζει η european parts http://www.european-parts.net/catalog/product_info.php?cPath=140_138&products_id=1014
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
νικόλα το χω σκεφτεί και γω αυτό! να κόψω τη σωλήνα γυρω στους 5-6ποντους και να γινει short throw σαν αυτο στο λινκ!
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Εγώ ψάχνω σιωπηλά για να το φτάσω στο κουμπί για τα αλάρμ… ακριβός το αντίθετο δηλαδή. giggle giggle

Πάντως εάν νομίζεις ότι θα σε βολέψει κάντο, είναι αρκετά εύκολη διαδικασία και σχετικά γρήγορη!
 

marvin

Pro Member
Feb 7, 2011
461
0
0
Αθήνα
στο 318is που ειχα ειχα βαλει τετοιον λεβγιε...τον τοποθετησαν εκει που τον αγορασα...και για ρευμα χρησημοποιησε το καλωδιο που δεινει ρευμα στα φωτα...ετσι ωστε μολις αναψεις την πρωτη σκαλα να φωτιζει και αυτος...δεν ηταν επι μονιμου βασης αναμενος! κατι τετοιο θα παιζει και εδω...αν παιξει ομαδικη βαλτε με μεσα παντως!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
marvin said:
για ρευμα χρησημοποιησε το καλωδιο που δεινει ρευμα στα φωτα...ετσι ωστε μολις αναψεις την πρωτη σκαλα να φωτιζει και αυτος...δεν ηταν επι μονιμου βασης αναμενος! κατι τετοιο θα παιζει και εδω.
Ακριβως ετσι ειναι!!! Επισης αναβει για λιγο και μολις ξεκλειδωσεις το αυτοκινητο
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Πριν λίγη ώρα παρέλαβα και τον δικό μου φωτιζόμενο λεβιέ!!
Ευχαριστώ Ιάκωβε!! ;D
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
ησυχια δεν εχεις συνονοματε !! αντε κουμπωσε τον και βαλε φωτογραφιες να δουμε !! ;D
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
marios said:
Πριν λίγη ώρα παρέλαβα και τον δικό μου φωτιζόμενο λεβιέ!!
Καλοφορετη Μαριε και βαλε καμια φωτο να την χαζεψουμε  ;) ;)
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Ορίστε και φώτο!! μόλις τοποθετήθηκε!!


edi:οι φωτογραφιες εχουν αφαιρεθει απο τον χρηστη
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread