Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

jiko_21

Rookie
Jun 28, 2016
16
0
0
Σε οτιδήποτε κάνεις στο αυτοκίνητο από άποψη αλλαγών υπάρχουν θετικά κ αρνητικά ;)
 

Paolito

Rookie
Aug 9, 2016
27
0
1
62
Αθήνα
jiko_21 said:
Σε οτιδήποτε κάνεις στο αυτοκίνητο από άποψη αλλαγών υπάρχουν θετικά κ αρνητικά ;)

Αρκεί τα αρνητικά να μην γίνονται επικίνδυνα τόσο για εμάς όσο και για τρίτους ;)
 

dimwhoo

Member
Dec 7, 2013
234
0
16
Οταν μαζι με την γωνία πεζοδρομίου πάρει και κανένα φτερό αυτοκινήτου ή κολωνακι θα συμφωνήσει και αυτος
 

afbk

Rookie
Jan 6, 2017
11
0
1
Καλησπέρα, έχετε καμιά ιδέα για μεβράνες αυτοκινήτου στο Αγρίνιο ?
 
May 4, 2017
21
0
0
26
Καλησπέρα ... στην Lumar ...έχω βάλει και είναι τούμπανο  AR15firing AR15firing (στο Αγρίνιο δεν ξέρω αν έχει βέβαια μαγαζί  :D )
 
Mar 26, 2016
283
1
0
29
Αθηνα
εγω εβαλα προσφατα της 3Μ της cs20 και ειναι πραγματικα γαματες , αν δεν σαρεσει το τοσο σκουρο βεβαια βαλε τις 35 γιατι με τις 20 θα σε δυσκολευουν λιγο το βραδυ.
 

TZANNSPY

Rookie
Dec 23, 2017
13
0
1
Μόλις χθες τοποθετήθηκαν μεμβράνες 3M η φθηνή σειρά fx-st 20 κι όχι η cs20 που είχα στο μυαλό μου, ύστερα από παρότρυνση/προτροπή φίλου παρμπριζά. Το αποτέλεσμα οπτικά είναι άριστο αν η επιλογή ήταν σωστή θα δείξει... Στο προηγούμενο αυτοκίνητο είχα Llumar titanium και κράτησαν άψογα 13 χρόνια μέχρι που το έδωσα... Τώρα είμαι πιο σκούρος και πιο φθηνός...
 

Fiestaris

Hero Member
Mar 14, 2016
986
1
18
45
ΑΘΗΝΑ
Γενικά έχουν γίνει πιο φθηνές οι μεμβράνες σε σχέση με πριν 10 χρόνια. Είχα κάποτε CS35 και ήμουν ικανοποιημένος οπτικά. Παρόλα αυτά ο παρμπρίζας που ξέρω σταμάτησε να τις φέρνει λέγοντας μου ότι είχε θέματα πια με αυτές και επομένως στο επόμενο έβαλα της Madico, που επίσης είναι μια χαρά.
 

Spring.n

New member
Oct 2, 2017
69
0
0
Kαλησπέρα. Θελω να βάλω μεμβράνες στα τζάμια αυτες που μπλεδιζουν λιγο και δημιουργουν την αισθηση του παγου . Τις εχει βάλει κανενας; Ειναι καλο το αποτελεσμα;
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Κάποτε είχα δει σε ένα ST μεμβράνες χρωματιστές σαν αυτές που περιγράφεις και δε μου άρεσαν καθόλου. Βέβαια ο ιδιοκτήτης του τρελαινόταν με αυτές.
Κατά τη γνώμη μου η μεμβράνη για τα τζάμια είναι η μαύρη. Οτιδήποτε άλλο είναι στο περίπου και προσωπικά μου θυμίζει κάτι ρώσικα lada που τους βάζουν χρωματιστές μεμβράνες για να μην τους στραβώνει ο ήλιος που δεν έχουν σχεδόν ποτέ.
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread