Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Τι να το κανω το mk7 μανα μου mk6 εχω ;D.Τιμες για δυπορτο η πενταπορτο ξερουμε,το μοντελο δεν παιζει ρολο.Ο μαστορας που λετε ειναι πριν βγεις Συγγρου? 
 

vagma

Hero Member
στο υψος της πειραιως  στο ρευμα προς αθηνα στριβεις με οσα δεξια καν χιλιομετρο πιο κατω λεει..........ΠΑΜΠΡΙΖ ΝΙΚΗΤΑΣ.........και στραβος την βλεπει κοκκινη ταμπελα με το σημα της 3Μ
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Καταλαβα που,ποιον λες.Παντως ελπιζω να ειναι μεγαλη η ταμπελα για δε βλεπω και καλα :eek: να προλαβω αμα ειναι να αμολυσω αγκυρα :p.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Τελικα πηγα χτες και εβαλα τις Global,νουμερο 30.Ξαλαφρωσα την τσεπη μου κατα 150Ε αλλα εμεινα πολυ ευχαριστημενος και απο το αποτελεσμα και απο την δουλεια που εγινε στο αμαξι,περισσοτερα για την ποιοτητα και την αποδοση τους στο μελλον.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
αμα βρε Pitbull απο μονος σου πρεπει να βαζεις φωτο οχι να στο λεμε εμεις, :p :p
μεγειες ωραιες φαινονται...να δω εγω ποτε θα βαλω....
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Παντου εκτος παρμπριζ οπου απαγορευεται.Scorpion ειμαι ντροπαλος γι'αυτο ;D,να βαλεις θα δειξει πολυ ωραιο το ηδη ωραιο αμαξι σου.
 

Giannis mk7s

Member
May 21, 2010
113
0
0
και εγω εβαλα πριν μια εβδομαδα lummar alu light στα 2 μπροστα παραθυρα.
65 ευρω.
κουκλι εγινε!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Με γειες παιδιά. Τα φιμέ δίνουν άλλον αέρα στην εμφάνιση των αυτοκινήτων. Ήταν η πρώτη αλλαγή που έκανα στο δικό μου, ένα μήνα αφού το αγόρασα.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά


Λοιπον η αποχρωση τους ειναι μαυρη που ψιλομπλεδιζει,τα πισω παραθυρα φαινονται αρκετα πιο σκουρα για το λογο οτι ειναι πιο μικρα,τα μπροστα ειναι αρκετα φωτεινα 70% και ετσι δεν τραβανε παρα πολυ την προσοχη στα στρουμφ(ελπιζω)γιατι μαυρο αμαξι με φιμε ....ban.Απο οτι σηζητησαμε εκει ειναι ελαχιστα πιο ανοιχτες απο της LLumar alu light.Εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος απο την αποχρωση γιατι δεν ειμαι και πολυ φαν του πολυ σκουρου και σημαντικο πολυ ειναι οτι δεν εκαναν ουτε μια μικρη φουσκαλα.
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Pitbull μεγειες… πολύ ωραίες φαίνονται ( διακριτικές ) ;)
Ο Αλιγάτορας μάλλον εννοεί αυτές που έχουν τα αγωνιστικά που είναι σαν καθρέφτης! Πολλά αυτοκίνητα που τρέχουν στο ακρόπολης της έχουν η είχαν τουλάχιστον όταν πήγαινα.

Προς αλιγάτορα : αυτές απ ότι ξέρω απαγορεύονται σε Ι.Χ κάνουν αντανάκλαση στον ήλιο με αποτέλεσμα να τυφλώνουν τους υπολοίπους οδηγούς + το ότι δε φαίνεσαι καθόλου εκεί μέσα!!!
Θα σε δέσουν εκεί κάτω στην πανέμορφη Κρήτη ;D :p
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
StuparArt said:
Προς αλιγάτορα : αυτές απ ότι ξέρω απαγορεύονται σε Ι.Χ κάνουν αντανάκλαση στον ήλιο με αποτέλεσμα να τυφλώνουν τους υπολοίπους οδηγούς + το ότι δε φαίνεσαι καθόλου εκεί μέσα!!!
Θα σε δέσουν εκεί κάτω στην πανέμορφη Κρήτη ;D :p

Συμφωνώ! Απαγορεύονται τέτοιες μεμβράνες σε "πολιτικά" αυτοκίνητα.
Αν πάντως θέλεις οπωσδήποτε, ρώτα σε κατάστημα της 3Μ. Έχουν ;)
 

elenifiesta

New member
Nov 26, 2010
76
0
0
σχετικα με τα φιμε εχω μια απορια..σε γραφουν οπως κιαν εχει οι μπατσοι αν εχεισ βαλει φιμε στα τζαμια οδηγου συνοδηγου...εγω θελω το απαλο το φιμε..δεν θα φαινεται ρε παιδια χάλια ναναι πίσω μαυρο κ μπροστα ασπρο??
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread