Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
ξερει κανενας καποιο μαγαζι(δοκιμασμενο)που να βαζουν φιμε?
 

ChrisFrou

Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
13
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
Στην Ηλιουπολη ειχα βαλει τα δικα μου εγω ...απ οσο βλεπω απο φιλους και απο μενα ειναι αρκετα καλα χωρις κανενα προβλημα !Σε μια εκκλησια ειναι κοντα δεν θυμαμαι τον δρομο ...θα μαθω και θα σου πω :)
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
το κεντρο ηλιακης προστασιας λες που ειναι κατω απο την κεντρικη πλατεια της Ηλιουπολης?
 

puma-r

Original poster
Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
ααα!καταλαβα!σου εκανε καλη δουλεια?απο οικονομικης αποψης ποσα σου πηρε?
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Εγω για το δικο μου που ρωτησα μου ειπαν 200 ευρω απο 230...Ηταν γνωστος αυτος που ρωτησα...Υπ οψιν παντα οτι το δικο μου ειναι 5πορτο....
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Τόσο πάει το πεντάπορτο (πιο ακριβό από το τρίπορτο). Εμένα μου είχε κοστίσει πριν 3 χρόνια 190 ευρώ (της 3Μ) και το πεντάπορτο το έφτιαχναν με 220. Φαντάζομαι ότι έχουν φτηνύνει από τότε (λόγω ανταγωνισμου)...
 

kostas-patra

Member
May 10, 2010
123
1
0
Πάτρα
Εγω 3M έχω και δεν έχω κανένα παράπονο. Τα είχα βάλει σε γνωστό μου, που (δυστυχώς) έκλεισε το μαγαζί του, με 140 ευρώ (έχω πεντάπορτο).
 

dipar

New member
May 9, 2010
78
0
0
ειναι ιδιες πανω κατω με τι διαφορα οτι οι 3Μ σου δινουν εφ'ορου ζωης εγγυηση και στο χρωμα και για το αν ξεκολησουν ;) τις λουμαρ τις ειχα πετυχει πριν το πασχα με εκπτωση καπου στα 120 ευρα??ενω οι 3Μ ειναι παραδοσιακα πιο ακριβες...
υ.γ. οπως εμαθα αργοτερα,για να γινει καποιος αντιπροσωπος τις λουμαρ δε χρειαζεται τπτ(αρα μεχρι και η κουτση μαρια μπορει να εχει λουμαρ στο μαγαζι του και να βαζει) ενω για τις 3Μ τα μαγαζια ζητανε να γινουν αντιπροσωποι,η αντιπροσωπεια παει βλεπει ζωντανα μια δουλεια τους και αν γινεται σωστα τοτε συνεργαζονται..
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
3Μ απο εμενα δαγκωτο.....1) μου αρεσουν σαν αποχρωση περισσοτερο απο τις lumar και 2) ειχα παλια ενα ματιζακι και ειχα βαλει 3Μ καπου εδω στον πειραια και οταν πηγα να το παραλαβω ειχε κατι πολυ μικρες φυσαλιδες αερα μεσα(επρεπε να πας πολυ κοντα για να τις δεις) και μου λεει οτι ολα ετσι γινονται......δεν εδωσα σημασια.....μετα απο 3 χρονια σπαει το τζαμι του συνοδηγου και πας να ξαναβαλω αλλα αυτη την φορα στην αντιπροσοπια τις 3Μ στην Χαμοστερνας γιατι ειχε κλεισει αυτος στον πειραια....βλεπει ολο το αλλο αμαξι και μου λεει αντικατασταση ολες οι μεμβρανες ΔΩΡΕΑΝ (και μου τονισε οτι η χρεωσει θα παει σε αυτον που τις εβαλε...του λεω οτι εχει κλεισει και μου λεει οτι δεν πειραζει αυτος θα τισ πληρωσει γιατι εχει ΕΦ'ΟΡΟΥ ζωης εγγυηση....) και εκει εκτιμισα πολυ και την 3Μ αλλα και τα παιδια στην χαμοστερνας!!!!3)ως τωρα ειχα στο ματιζ 5 χρονια και αλλα 7-8 σε ολα τα επαγκελματικα τις δουλειας και προβλημα κανενα..........!!!!!!!!!!!!!
 

vagma

Hero Member
και γω εβαλα 3Μ στον αντιπροσωπο της,στην χαμοστερνας τον νικητα!!!!!!!!! τελεια τοποθετηση αριστοι επαγγελματιες κλπ κλπ κλπ ααααααααα και απολυτα ευχαριστημενος γιατι να το κρυψομεν αλλωστε ειμαστε και ολιγον τι................ψειρες ναουμ ;D
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
puma-r εμενα ρωτας  ή τον vagma???εμενα παντος επειδη στα πισω τζαμια ειχα ηδη φιμε και εβαλα

1)μια φασα πανω στο πρωστινο τζαμι
2)οδηγου-συνοδηγου
3)στο πισω τζαμι το σκουρινα πιο πολυ απο το εργοστασιακο

160 ευρωπουλακια...
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
ερωτηση..... αν γρατζουνιστουν οι ζελατινες επισκευαζονται ή αλλαζουν?
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
m@kro εμενα οταν μου ειχε φυγει το τζαμι απο τον ''σηδηροδρομο'' που ανεβοκατεβαινει και αναγκαστηκα να το φτιαξω στις 2 την νυχτα για να κλεισει το ειχα γρατζουνισει η 3Μ μου το αλλαξε....δεν επιδιορθωνεται!!!!αααα.....συγκεκριμενα δεν την ειχα γρατζουνισει αλλα την ειχα σκισει!!!!!!!!για γρατζουνιες εαν δεν κανω λαθος η 3Μ δινει αντιχαρακτικη προστασια.............
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
δεν ειναι γρατζουνια ακριβως σημαδακι απο δαχτυλιδι μαλλον :mad:
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread