Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Και επανερχομαι στο θεμα.Τις Global τις γνωριζει κανενας?(πατατα παλι εκανα)
http://www.globalwindowfilms.gr/catalog/product_info.php?cPath=14&products_id=45
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
με μια γρήγορη αναζήτηση οι περισσότεροι δεν τις ξέρουν κ όσοι τις ξέρουν γράφουν καλά λογια... τις συγκαταλλέγουν στην κατηγορία με 3M και llumar

ψαξ'το λίγο....
 

Tolis Fiesta

Rookie
Jun 6, 2010
49
0
0
37
LARISA
το οτι δεν ειναι και τοσο γνωστες δεν συμαινει οτι δεν ειναι καλες.θα συμφωνισω με τον lucifer ψαξτο παντως μπορει και να ειναι καλες.εξαλου αν δεν δοκιμασεις κατι δεν μπορεις να ξερεις αν ειναι καλο.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Το εψαξα και απ'οτι ειδα αυτες βαζει και η paintbull.Τωρα θα παω να παρω και τιμες απο llumar και 3m αν και μου ειπαν 180-190Ε και θα δω.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ευχαριστω για τις συμβουλες.Μαλλον θα τις βαλω,το παλικαρι φανηκε πολυ ξηγημενο τωρα εδω ειμαστε και θα κρινουμε το αποτελεσμα.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Εφορου ζωης μου ειπε.Αμα σου παρουσιασει κανα προβλημα καμια ερχεσαι και στην αλλαζω μου λεει. Καλα ο Marneris δεν εχει το fiesta στον τιμοκαταλογο?Ε,κανα 180Ε θα βγει,καπου εκει παιρνουν ολοι.
 

vagma

Hero Member
pitbull said:
Ρε παιδια κανενας δεν τις ξερει(που πηγα παλι και τις βρηκα)?Να παω να τις βαλω για να μαθουμε :p?

καπου στο κερατσινι ξερω οτι ειναι......αμερικανικες λενε οτι ειναι και.....τρεχα γυρευε!!!!!

βαλε 3Μ  στον νικητα στην χαμοστερνας..........ΚΟΡΥΦΗ
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
vagma said:
βαλε 3Μ  στον νικητα στην χαμοστερνας..........ΚΟΡΥΦΗ

παιδια δεν θελω να κανω διαφημηση και ουτε το ξερω το παιδι σε προσωπικο επιπεδο αλλα θα συμφωνησω με τον προλαλησαντα......απλα ΚΟΡΥΦΗ
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
nos θα χρειαστω να με πας καποια στιγμη...Βασικα δεν εχω βρει και καπου αλλου για 3Μ...Οι περισσοτεροι λενε για Lumar...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread