Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

tasostouf

Hero Member
Rookie
Jun 1, 2012
20
0
0
Pa_Nos_1400cc said:
Μπράβο φιλε tasostouf, φοβερο νούμερο χωρίς να αλλάξεις και πολλαπλή εισαγωγής στο 1.4αρι . Ισως έχει και άλλο εγκέφαλο πέρα του siemens sim22 που έχω ακούσει οτι  δεν βελτιώνεται τα αναμενόμενα με πρόγραμμα το δικο σου αμάξι.
και που να το πειράξεις και λίγο το αμάξι
σε αυχαριστω φιλε μου ;D πιστευω οτι με πολλαπλης ( απο 1.6 μαλλον) κ χταποδι-καταλυτη-ελευθερο μεσαιο θα πηγαινει πολυ καλα για 1.4
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Υπάρχει μια αγγελία εδώ μέσα για πολλαπλή από 1.6 (αν δεν την έχεις ήδη). Στείλε pm στον pitbull.
 

tasostouf

Hero Member
Rookie
Jun 1, 2012
20
0
0
kostg said:
Υπάρχει μια αγγελία εδώ μέσα για πολλαπλή από 1.6 (αν δεν την έχεις ήδη). Στείλε pm στον pitbull.
δεν την εχω δει γιατι δεν μπορω ακομα να δω τις αγγελιες..δεν εχω τα απαραιτητα post..θα του στειλω pm..
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Τασο ποσο σου κοστισε το προγραμμα?
Φανταζομαι οτι δεν ειχες ξανα μετρησει πριν σε αλλο δυναμομετρο,ουτε μετα το πηγες ε?
Παντως πολυ μικρη απολαβη με φιλτρο,τελικο και πολυ μεγαλη με το προγραμμα.Μακαρι η αλλαγη προγραμματιστη να εκανε δουλεια.
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Τάσο πολύ ωραία τα νούμερά σου,αλλά λόγω ότι την έχω πατήσει,είμαι πολύ επιφυλακτικός,δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά μήπως μπορείς να δοκιμάσεις με κάποιον στον δρόμο?με ένα αμάξι σαν το δικό σου?
Εκεί θα φανούν οι πραγματικές διαφορές
 

tasostouf

Hero Member
Rookie
Jun 1, 2012
20
0
0
pitbull said:
Τασο ποσο σου κοστισε το προγραμμα?
Φανταζομαι οτι δεν ειχες ξανα μετρησει πριν σε αλλο δυναμομετρο,ουτε μετα το πηγες ε?
Παντως πολυ μικρη απολαβη με φιλτρο,τελικο και πολυ μεγαλη με το προγραμμα.Μακαρι η αλλαγη προγραμματιστη να εκανε δουλεια.
300€ pitbull.. οχι δεν το ειχα μετρησει ποτε ξανα.παντως οταν ειχα μονο φιλτρο δεν ειδα τις "τρελες" διαφορες..μετα κατι εγινε με την εξατμιση κ ειδα αρκετη διαφορα με το προγραμμα..ειδικα μετα τις 3000..



scorpion said:
Τάσο πολύ ωραία τα νούμερά σου,αλλά λόγω ότι την έχω πατήσει,είμαι πολύ επιφυλακτικός,δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά μήπως μπορείς να δοκιμάσεις με κάποιον στον δρόμο?με ένα αμάξι σαν το δικό σου?
Εκεί θα φανούν οι πραγματικές διαφορές
Κ εγω στην αρχη ημουν πολυ επιφυλακτικος,να το βαλω να μην το βαλω! δεν ειχα ακουσει οτι εχει κ πολυ καλες επιδοσεις.κοιτα δεν εχω ανοιξει με καποιο αντιστοιχο fiesta (μονο με μαμα 1.4 για να δω διαφορες) αλλα εχω ανοιξει με αλλα της ιδιας κατηγοριας..κ ανοιξα και με ενα mk6 1.6 μαμα..περασα μπροστα αλλα δεν ηταν πολυ καθαρο σαν ανοιγμα γιατι ειχε κινηση. παντως σαν αποτελεσμα στο δρομο το θεωρω ικανοποιητικο
 

gre165

Rookie
Jan 27, 2016
43
0
0
Ισως εδω να εχει μια βαση το ερωτημα εδω.Πως κερδισε το 1.4 ΜΚ7 17 αλογα σε σχεση με το ΜΚ6 1.4?
Γιατι σαν μπλοκ φαινονται ιδια.Η διαφορα σε δυναμομετρο ειναι οντως τοσο μεγαλη?
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread