Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
pitbull said:
Γρηγορη τους heko πηρες?Αν ναι αυτοι κανονικα μεσα στην συσκευασια πρεπει να εχουν και τα κλιπς.Αν πηρες αλλους δεν χρειαζονται κλιπς.
Ρε συ Γρηγορη τι ανεμοθραυστες πηρες?Ολοι απο αυτους που πιανουν απο μεσα εχουμε,μονο οι ταριφες βαζουν εξωτερικους  giggle.
Κλιπσακια εχουν οι heko επειδη εχουν μικρο χειλακι και χωρις αυτα με το ανοιξε κλεισε τους πεταει το τζαμι.Ολοι οι υπολοιποι εχουν μεγαλυτερο χειλακι και εχουν απλα διπλης οψεως,η οποια μετα απο λιγο καιρο δεν κολλαει αλλα δεν εχουν θεμα,δεν φευγουν.Το φιμε δεν εχει κανενα προβλημα απο τον ανεμοθραυστη.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Επανω στο χειλακι πρεπει να εχουν διπλης οψεως αυτοι(ολοι εχουν),κλιπσακια δεν χρειαζονται.Πιασε και βαλτους και τις σιλικονες αστες για αλλη δουλεια.Και να βρισκει λιγο το τζαμι δεν εχει προβλημα.
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Εγινε,σε λιγες μερες βαλε στο προγραμμα και αυτο  giggle.

Eπισης για να μπουν οι ανεμοθραυστες,πρεπει να εχουμε ανοιχτα τα παραθυρα και η τοποθετηση να γινει πρωτα απο την μερια που ειναι ο καθρεφτης και μετα πανω και προς τα πισω.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xamJE-FpxJE[/youtube]
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Και περασμενοι ετοιμοι οι ανεμοθραυστες μου απο προχθες στην εκδρομη μας!! Να ευχαριστησω θερμα τον Μπαμπη και τον Κωστα για τον χρονο τους και τα περαστικα!!! Εδω και μερικες φωτο



DSC01943.jpg

DSC01945.jpg
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
μέγια φιλε :p ωραίοι είναι και δεν τους είχα ξαναδεί ...πιο πολύ βλέπω τους Heko:D
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
με γεια φιλε!ομορφοι κ αυτοι!εγω τους δικους μου τους εβγαλα μιας και πριν καμια βδομαδα ο του συνοδηγου ειχε ξεκολλησει και αναμεσα απο τα κλιπακια,για καποιο λογο ειχε βγει εξω!οποτε τους εβγαλα και τον οκτοβρη με τα ψιλοβροχα θα ξαναμπουν!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
ωραίοι και διακριτικοί κίολας (είχα την τιμή να τους δω και από κοντά)
Μεγειές Γρηγοράκο
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
grg019 said:
Παιδια ευχαριστω πολυ!! Ζαφειρη θα αλλαξεις τα κλιπ;
οχι ρε... χωρις τα κλιπ δεν υπηρχε ελπιδα να κρατιουνται..
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Νικολα ωραια φωτο!!!!!

Παιδια σας ευχαριστω ολους να στε καλα!!
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Του Γρηγορη λιγο δυσκολο να βγουν.Δεν εχω ξαναδει ανεμοθραυστες με τοσο μεγαλο χειλακι.Εαν θελησει να τους βγαλει το πιο πιθανο ειναι να τους σπασει η να αλλαξει και πορτες  giggle
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Αν αποφασισω κατι τετοιο ξερω που θα σε βρω Μπαμπη  giggle giggle tease
 

KWSTAS.S FIESTA

New member
Oct 4, 2012
60
0
0
moican said:
οχι ρε... χωρις τα κλιπ δεν υπηρχε ελπιδα να κρατιουνται..
αυτα τα κλιπ εμενα μου κατεστρεψαν το αυτοκολλητο που εχει απ'εξω η πορτα. γι'αυτο τους μονταρα με διπλης οψεως
 

fokooo

Member
Jan 5, 2013
107
0
0
34
Καρδιτσα
παιδια επειδη ακουω για κλιπς και κολλημενους εξωτερικα, εγω πηρα την προηγουμενη εβδομαδα ανεμοθραυστες HEKO (υπαρχει αγγελια στο car.gr) 35 ευρω και η τοποθετηση δεν μου πηρε πανω απο 15 λεπτα...και χωρις κλιπσακια και τουμπες να φερει το αμαξι δεν πανε πουθενα..απλα τα κλιπσακια τα εχει απ οτι καταλαβα για να παει πιο ανετα το τζαμι πανω γιατι κραταει τον ανεμοθραυστη οσο πιο εξω γινεται..
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
καλα μη φας εχει γλαρο κατσε να φυγει η κολλα απο την διπλης οψεως και μετα θα εχεις αλλη αποψη για τις τουμπες

υγ μην παρεξηγηθεις εκ πειρας μιλαω  ;)
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread