Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
τοποθετηθηκαν λοιπον,σημερα!Το αποτελεσμα πολυ καλό!Το κυριοτερο... δεν προεξεχουν!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Ζαφειρη μεγειες και βαλε καμια γωτο να δουμε γιατι μας ενδιαφερει το θεμα
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
είμαι πολύ περίεργος να δω το αποτέλεσμα ..... γιατί σκεφτόμουν και εγώ να βάλω πιο παλιά.
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
IMG20120313_006.jpg

IMG20120313_007.jpg

IMG20120313_013.jpg

IMG20120313_009.jpg

όπως φαινεται δεν προεξεχουν!σχεδον καθολου!
IMG20120313_010.jpg

IMG20120313_011.jpg

πάντως αξιζουν τα λεφτα τους!ειδικα τις μερες που βρεχει ή που φυσαει και τετοια...

για 3 ποντους περιπου κατεβαινει το παραθυρο και ειναι κομπλε!
 

black thunder

New member
Jul 25, 2011
93
0
6
39
ειναι μυστικο
Μεγιες φιλε..ειναι πολυ ωραιοι και πολυ διακριτικοι αλλα ειναι καθαρα υποκειμενικο το θεμα...για παραδειγμα εγω δε θα εβαζα ποτε γιατι πιστευω πως χαλανε την εικονα του αυτοκινητου.τωρα εχεις ενα δικιο για τα θολωματα οταν κανει κρυο ή οταν βρεχει αλλα εχω βρει τη λυση...κλιματιστικο :)
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
τους παράγγειλα και εγώ πριν λίγο ... 30 euro μου είπε σε φιμέ  μαζί με τοποθέτηση . θα τους έχω μέχρι την παρασκευή,ελπίζω να είναι ωραίοι :p 
Λογικά κάτι ξέρει ο Takisfiesta που τους έχει κιόλας χάχα ;D
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
PanosWhite said:
τους παράγγειλα και εγώ πριν λίγο ... 30 euro μου είπε σε φιμέ  μαζί με τοποθέτηση . θα τους έχω μέχρι την παρασκευή,ελπίζω να είναι ωραίοι :p 
Λογικά κάτι ξέρει ο Takisfiesta που τους έχει κιόλας χάχα ;D
φιλε πανω κατα την τοποθετηση προσεχε αυτος που θα σου κανει τη δουλεια να σου βαλει και μια μεταλικη ασφαλεια που εχουν οι ανεμοθραυστες μαζι και να μην τους τοποθετησει μονο με το αυτοκολλητο τους γιατι θα τριζουν, για να καταλαβεις τι λεω ριξε μια ματια εδω http://www.heko.pl/index.php?opt=instr στο βημα 10 και 11
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
εχεις δικιο γι'αυτο αρκα!εμενα δεν μου τα βαλε(τα εχω ομως) και δεν τριζουν!αλλα θα τα βαλω!
edit: τωρα τα εβαλα και ειναι καλυτερα!Στο ανεβα κατεβα κυριως!
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
και πολυ καλα θα κανεις moican γιατι καποια στιγμη το αυτοκολλητο θα δεις οτι θα τα φτυσει και απο την πισω μερια του ανεμοθραυστη (αυτη που κοιταει στην κολωνα της πορτας) θα δεις οτι αμα τον τραβηξεις προς τα κατω θα βγαινει.
εμενα παντως δεν μου τις εβαλε και το κακο ειναι οτι αργησα να το παρω χαμπαρι και τωρα θα πρεπει να βρω τι ασφαλειες και να τις βαλω μονος μου
 

xr

Member
Dec 5, 2010
113
0
16
Νοτια προαστια
Σε ολα τα αυτοκινητα που ειχα ,ειχα τοποθετησει ανεμοθραυστες.
Εκτος απο την πρακτικοτητα τους ,εμενα προσωπικα μου αρεσαν κ αισθητικα ,ιδιως οι  πιο σκουροι.
 

lefteris

Pro Member
Oct 15, 2011
406
0
0
41
Αθήνα
Ειχα βάλει στο προηγούμενο αμάξι μου τους συγκεκριμένους ανεμοθραύστες.Μετά απο μερικούς μήνες παραμορφώθηκαν και άρχισαν να προεξέχουν.Δοκίμασα και δεύτερη φορά Team Heko,μήπως ήταν λάθος τοποθετημένοι και είχα πάλι το ίδιο αποτέλεσμα.
Εν τέλη δέν κατάλαβα ποτέ αν ήταν θέμα μεγέθους (στο 3θυρο civic ήταν ομολογουμένως μεγάλοι),απουσίας κλίπ (δέν υπήρχαν κάν στην συσκευασία) ή "αστοχίας" υλικού, άλλα για τον φόβο των ιουδαίων και μόνο,θα κοίταγα κάτι σε Climair...
 

mitsakosmaniac

Original poster
Member
Jul 16, 2011
123
0
0
Athina
PanosWhite said:
τους παράγγειλα και εγώ πριν λίγο ... 30 euro μου είπε σε φιμέ  μαζί με τοποθέτηση . θα τους έχω μέχρι την παρασκευή,ελπίζω να είναι ωραίοι :p 
Λογικά κάτι ξέρει ο Takisfiesta που τους έχει κιόλας χάχα ;D
Πανο απο που τους παρηγγειλες 30€?Η ταριφα τους ειναι 40 γι αυτο σε ρωταω...
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Απο εδω  http://www.memvranes.gr/   ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Θ η β ώ ν   6 5 - 67
ΤΗΛ : 210 5900687

να σημειώσω ότι ενώ λένε 2 εργάσιμες μέρες πήγα μετά από 1 week στο μαγαζί και μου είπε η κοπέλα ότι θα αργήσουν λίγο το πολύ 2-3 μέρες ακόμα γιατί έρχονται από τσεχία και θα με ενημερώσει όταν έρθουν.... και έχει περάσει 1 μηνας από τότε..... απλά το αφήνω ασχολίαστο ....την δευτερα θα πάρω 1 τηλ και θα τις πω αν δεν τα έχει μέχρι τρίτη τότε άκυρο .... 0/10 για εμενα.
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Καλησπέρα παιδιά !!
Τελικά αγόρασα τους ανεμοθραύστες από άλλο μαγαζί 40 euro.

Τοποθέτηση 2 λεπτά δουλειά ( έβαλα και τα "κλιψακια" )

Μπορώ να πω ότι είναι πραγματικά πολύ λεπτοί και δεν εξέχουν από το υπόλοιπο αμάξι καθόλου ...επίσης φαίνονται καλής ποιότητας !

Ορίστε και μερικές photos.







Λοιπόν τι λέτε? :)
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
arkas said:
επειδη δεν μου ανοιγει τις φωτο σου τους γνωστους heko εβαλες;

Ναι αν δεν μπορείς να δεις τις photos από το forum πατα πάνω στην κάθε μια και θα στις ανοίξει λογικά.
Είναι ακριβώς όπως του Moican.
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
Μεγειες πανο!
arkas said:
μεγειες  τα σπανε αν και στο Mk6 εξεχουν πιο πολυ
ρε παιδια ξερετε αν μπορω να βρω μονο τις ασφαλειες; H E L P !!!!
πηγαινε εκει που τα πουλανε,λογικα ολο και θα χουν καβατζα!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread