Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

mitsakosmaniac

Original poster
Member
Jul 16, 2011
123
0
0
Athina
Ισως να μην ειμαι στο σωστο topic!!!Ενδιαφερομαι για ανεμοθραυστες!!!Εχετε να προτεινετε κτ!!!Σε τι τιμη παιζουν???Εχει βρει καποιος σε ebay;;Ενδιαφερεται καποιος να κανουμε μεγαλη παραγγελιά??
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
δημήτρη η ford δίνει 2 τύπους ανεμοθραύστες όπου σου δίνει την δυνατότητα να διαλέξεις αν θα είναι διάφανος ή φιμαρισμένος
πριν 1 μήνα έδωσα ενα ζευγάρι φιμαρισμένους και δεν είχαν πάνω από 70e το σετ για 3θυρο
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Οπου πουλανε ειδη-αξεσουαρ αυτοκινητου θα εχουν η θα σου παραγγειλουν τα καταλληλα για το αμαξι σου.Η τοποθετηση ειναι της πλακας και σιγουρα θα παρεις τα φιμαρισμενα.Για το δικο μου ειχα δωσει 30€ αν δεν κανω λαθος.
Και εδω δες αυτους της ford
http://www.fordpartsuk.com/shop/c/exterior_accessories_395/
 

mitsakosmaniac

Original poster
Member
Jul 16, 2011
123
0
0
Athina
Θα ψαξω κ στο ebay μηπως βρω!!!Θελω να βρω φιμε πισσα για να κανει αντιθεση με το φιμε του τζαμιου!!!
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
κοιτα λιγο τους ανεμοθραυστες της heko πιστευω ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει στην αγορα το κοστος γυρω στο 30αρι για περισσοτερα ριξε μια ματια εδω
http://www.memvranes.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=26&Itemid=109
και νομιζω εισαγωγεας ειναι η americat.
Α! και ειναι ολοι φιμε.
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Eγω φοραω στο ST τους γνησιους φιμε της Ford...Ομορφοι και διακριτικοι ειναι, καθως δεν εξεχουν σχεδον καθολου απο το τζαμι...Πολλοι ουτε που τους παρατηρουν δηλαδη....

Ομως σε ποιοτητα, οι HEKO ειναι πραγματι οι κορυφαιοι....
 

mitsakosmaniac

Original poster
Member
Jul 16, 2011
123
0
0
Athina
Πηρα τηλ κ ρωτησα ποσο εχει το σετ της HEKO κ μου ειπαν 40€!!!Ρωτησα επισης αν μπορουμε να κανουμε μεγαλη παραγγελια κ μου ειπε οτι δε μπορει να κανει καλυτερη τιμη!!!Θα ψαξω κ αλλου κ θα ενημερωσω!!!
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Καλη τιμη ειναι τα 40 ευρω...Παρε τους...Πιο πολλες βενζινες θα καψεις ψαχνοντας, παρα απο την διαφορα τιμης που ΙΣΩΣ βρεις.
 

arkas

Hero Member
Nov 2, 2010
2,000
0
0
45
θεσσαλονικη
www.facebook.com
mitsakosmaniac said:
Πηρα τηλ κ ρωτησα ποσο εχει το σετ της HEKO κ μου ειπαν 40€!!!Ρωτησα επισης αν μπορουμε να κανουμε μεγαλη παραγγελια κ μου ειπε οτι δε μπορει να κανει καλυτερη τιμη!!!Θα ψαξω κ αλλου κ θα ενημερωσω!!!
η τιμη των 30e που ειχα πει ηταν προ μνημονιου, οποτε κι εγω θα συμφωνησω να τους παρεις αντι να καθεσαι και να ψαχνεις, απο ποιοτητα ειναι αριστοι τους φοραω αρκετο καιρο και  ειναι απλα τελειοι
 

mitsakosmaniac

Original poster
Member
Jul 16, 2011
123
0
0
Athina
Μαλλον αυτο θα κανω!!!Θα παω κ καμια βολτα στη Pan Car κ αποφασιζω!!!
 

LATI-NOS

New member
Apr 14, 2011
64
0
0
Βρήκε κανείς ανεμοθραυστες σε καλή τιμή ?
Γιατί όντως τα γνήσια έχουν 70 ευρο της Ford
 

LATI-NOS

New member
Apr 14, 2011
64
0
0
Φίλε μου μιχάλη οντως γνήσια και με φημέ πάνω κατω αυτές είναι οι τιμές που παίζουν..παντος σε αλλα αμάξια ειχα βρει μέχρει και με 35 ευρώ σιν το φημέ παμε για μπύρες καλήτερααα χαχαχα :p
 

Swordman

MK7
Member
Nov 7, 2011
234
0
16
44
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΡΗΤΗΣ
Μοντέλο
MK7
moican said:
εγω εχω βρει τους heko 35ευρω

Τους Heko τους έχω βάλει (από local dealler 45 ευρώ το ζευγάρι πέρυσι) μόνο στα μπροστινά παράθυρα στο παλιό μου 5θυρο mk6 και βρίσκει λίγο ο καθρέπτης όταν τον διπλώνω με αποτέλεσμα να μην κλείνει τέρμα όπως πριν τους βάλω. Βέβαια μικρό το κακό, μπρος στο καλό που κάνουνε και την σπορ εμφάνιση που δώσανε στο αυτοκίνητο. Απλά αν διπλώσει κι άλλο ο καθρέπτης ίσως ζοριστεί λίγο ο heko και φοβάμαι μη σπάσει.
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
παραγγειλα σήμερα τους ανεμοθραυστες της hekο. 40ε σε φιμε χρωματισμό! ίσως να ειναι το ποιο χρηστικο πραγμα που μπαινει πανω στο αυτοκινητο μου!ετσι θα ειναι!
IMAG01031.jpg
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Ωραίος Ζαφείρη και εγώ πιστεύω ότι είναι πολύ πρακτικό
Περιμένουμε να τα δούμε τοποθετημένα
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
ειναι παρα πολυ πρακτικο αξεσουαρ και για την βροχη και για να ξεθολωνουν τα τζαμια απο αλλαγες της θερμοκρασιας μεσα με εξω, αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα πανε στο σπορτ χαρακτηρα του fiesta μας!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread