Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Μπορει να ειχε κατι τι αρχειο και να σου κολλαγε το ηχοσυστημα...αλλιως γιατι να σου το εκανε παντα στο ιδιο τραγουδι;;δεν μπορω να το εξηγησω αλλιως!!!
 
May 15, 2011
282
1
0
31
δεν το εκανε στο ιδιο..κολλαγε σε ενα για ενα τεταρτο και μετα κολλαγε αλλο τραγουδι και τ κατεστρεφε και αν εβαζα να παικσουν αφτα τα τραγουδια κολλαγε στο ιδιο σημειο...ποσες φορες τα εσβησα και τα περασα παλι για να παιζουν και το εκανε...τωρα δεν το κανει εχει καιρο να γινει
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
http://www.youtube.com/watch?v=pV627piHoGA&feature=related για ριξτε μια ματια..πιστευω αν αυτοι που δν εχουν usb και περασουν το προγραμμα για usb θα μπορουν να παιζουν απο κινητο...το θεμα ειναι ποια αντιπροσοπεια θα το κανει;;
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Mπορει καποιος σας παρακαλω να μου λυσει μια απορια?εγω στην USB εχω βαλει εναν σκληρο δισκο 320GB και εκει μεσα εχω ολα μ τα τραγουδια-ολα καλα εως εδω!!!τωρα πηρα ενα splitter-ακι για να περνω ταυτοχρονα ρευμα για να φορτηζω και το κινητο μου απο την USB,δλδ θελω μονο το ρευμα!!!το θεμα ειναι οτι μολις εβαλα το splitter-ακι και τον σκληρο δισκο επανω(χωρις καμια αλλη συσκευη επανω)μου εβγαλε οτι αυτη η συσκευη USB δεν υποστηριζεται!!ξερει κανεις γιατι?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Γιατί έκανες μλκία φίλε, το ρεύμα που χρειάζεται ο δίσκος για να λειτουργήσει το έφαγε το splitter τώρα. Βγάλ' το και πάρε έναν adaptor από αναπτήρα σε usb και είσαι άρχοντας...
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
και να συνδεσω εκει πανω(στον ανταπτορα εννοω) το splitter αμα θελω να φορτησω παρα πανω απο μια συσκευη USB!!!ωραιος ο Κωστας ok234 ok234
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Ακριβώς! Κάτι τέτοιο εννοώ...

gtmax-black-usb-mini-car-charger-vehicle-power-adapter-for-verizon.jpg
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
προσοχη ομως...Εγω το προηγουμενο που ειχα παρει αφηνε κενα στο βισμα με αποτελεσμα να μου καιει την ασφαλεια...Τωρα εχω παρει απο τα public ενα usb της sony ericsson και ειμαι μια χαρα.... ;)
 

LATI-NOS

New member
Apr 14, 2011
64
0
0
τελικα έμαθε κανείς τι εγινε με την υπόθεση aux σε usb ?
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Κάπου διάβασα ότι στο εξωτερικό (Αγγλία) κάποιος έβαλε usb, αλλά χρειάζεται αλλαγή η μονάδα bluetooth με άλλη που να το υποστηρίζει, καλωδιώσεις (εννοείται) και επαναπρογραμματισμό με το διαγνωστικό σύστημα της Ford. Σκεφτείτε ότι μόνο η μονάδα bluetooth κοστίζει 200 λίρες... Αξίζει;
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
kostg said:
Κάπου διάβασα ότι στο εξωτερικό (Αγγλία) κάποιος έβαλε usb, αλλά χρειάζεται αλλαγή η μονάδα bluetooth με άλλη που να το υποστηρίζει, καλωδιώσεις (εννοείται) και επαναπρογραμματισμό με το διαγνωστικό σύστημα της Ford. Σκεφτείτε ότι μόνο η μονάδα bluetooth κοστίζει 200 λίρες... Αξίζει;
Με τιποτα ομως...
 

dimitris mk7

Member
Mar 5, 2011
104
0
0
141
αθηνα
ρωτησα σημερα στην βελμαρ αν μπορω να βαλω usb και μου ειπαν οχι.επρεπε λεει απο το εργοστασιο να το ειχαν βαλει αλλιως δεν γινεται...
 

ioannis

New member
Apr 24, 2011
58
0
0
40
ειχα ρωτησει πριν καιρο σε καποιον στην πατρα κ μου ειχε πει πως η μονη λυση ειναι να παρει απο την πηγη πισω και να μου βγαλει θυρα στο ντουλαπακι τιμη 100-150 απο οτι θυμαμαι
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
θα σου διαβαζει την usb μεσω aux??δεν νομιζω να γινεται κατι τετοιο....και εαν γινεται,ειναι δυσκολο να εχεις ποιοτητα usb στον ηχο σου!!!
 

ioannis

New member
Apr 24, 2011
58
0
0
40
και γω επειδη το φοβαμαι δεν το κανω το εχω παρατησει το θεμα
το μονο που πηρα ειναι ενα καλωδιο που μου βγαζει το aux σε μια εξοδο συνδεσης usb του samsung omnia αλλα δεν μαρεσει ο ηχος οποτε βολευομαι με mp3 σε cd η καλυτερη λυση παιδια
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
οπως επισης θα ειναι πολυ δυσκολο να δεινεις εντολες επομενο-προιγουμενο τραγουδι απο τα χειριστιρια στο τιμονι....δλδ θα σου βαλει usb και θα εχεις ενα στικακι και θα πρεπει να το ακους ολο επειδη δεν θα εχεις επιλογη να αλλαξεις τραγουδι-φακελο!!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread