Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

afant0nis

Rookie
Apr 3, 2011
22
0
0
και ομως παιδες υπαρχει ειχα δει σε ενα σαιτ αμερικανικο μια μ@λ@κιουλ@ ενα μαυρο κοθτακι μικρουπολογιστη!συνδεεις εκει τον usb και μετα με καλςδιο στο ΑΥΧ!εχεισ ψηφιακη μουσικη στο στικακι αλλα αναλογικο ηχο!και κοστιζει 250 δολαρια!αρα καλυτερα να παερνατε τιτανιουμ φιεστακι...χαχαχαχα
 

dionpapad

Pro Member
Oct 1, 2010
373
0
0
ΠΑΤΡΑ
Η λύση που αναφέρει ο Ιωάννης είναι και η καλύτερη μιας και παρέχει τον πιο ποιοτικό ήχο εφόσον διαβάζει κατευθείαν από ψηφιακή πηγή(CD).
 

LATI-NOS

New member
Apr 14, 2011
64
0
0
Γνωρίζει κανεις που μπορώ να βρώ καλόδιω aux που να συνδέεται αμεσα με το Φιεσταρο ?  ? για ipod
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Αν εννοείς καλώδιο που κάθε άκρη του οδηγεί σε aux τότε σε οποιοδήποτε κατάστημα ηλεκτρονικών ειδών όπως πλαίσιο, media markt, saturn, γερμανός και λοιπά τέτοια!!
 

errikosa

Newbie
Nov 18, 2011
5
0
0
36
ΑΘΗΝΑ
καλησπερα παιδια ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω καθως το fiesta μου μετραει λιγες μερες
η αφορμη είναι αυτο που εγραψε ο afant0nis οτι αν δεν εχει usb παρε εκδοση titanium να τελειωνει,
εγω αγορασα εκδοση titanium,εκδοσης βεβαια 2010 με τις πρωτες ζαντες-extra που φοραγε το αμαξι και εχει μονο aux,δεν εχει usb
θελω να ρωτησω ετσι εβγαιναν τα titanium του 10 η εει γινει καμια πατατα? ( το αμαξι ειναι καινουργιο απλα ηταν σε προσφορα λογω προηγουμενης φουρνιας νατο πω ετσι )
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Καταρχήν καλώς ήρθες φίλε - φίλη errikosa στην παρέα μας και καλά ποστ να έχεις! ok234
Εάν θέλεις πέρνα και από το καλωσόρισμα νέων μελλών..http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?topic=2.3460 να μας πεις και δυο λόγια για σένα αλλά και για το Fiesta σου.
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
errikosa said:
καλησπερα παιδια ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω καθως το fiesta μου μετραει λιγες μερες
η αφορμη είναι αυτο που εγραψε ο afant0nis οτι αν δεν εχει usb παρε εκδοση titanium να τελειωνει,
εγω αγορασα εκδοση titanium,εκδοσης βεβαια 2010 με τις πρωτες ζαντες-extra που φοραγε το αμαξι και εχει μονο aux,δεν εχει usb
θελω να ρωτησω ετσι εβγαιναν τα titanium του 10 η εει γινει καμια πατατα? ( το αμαξι ειναι καινουργιο απλα ηταν σε προσφορα λογω προηγουμενης φουρνιας νατο πω ετσι )



Φιλε καλως ηρθες καταρχην στο φορουμ!! μεχρι τα μεσα του 10 τα φιεστα τα εβγαζε μονο με AUX εκτος και αν το ζηταγες εξτρα! απο τα μεσα του 10 και μετα το εχουν στανταρ, αλλα δεν ξερω αν ειναι σε ολες τις εκδοσεις! στο sport + titanium σιγουρα το εχουν!!
 

errikosa

Newbie
Nov 18, 2011
5
0
0
36
ΑΘΗΝΑ
Ευχαριστω πολυ παιδια λυθηκε η απορια ειμαι οκ.
συγνωμη για τα greeklish η ωρα ηταν τετοια δεν το προσεξα καν.
επειδη δεν το εχω ψαξει πολυ δεν ξερω πως να το αλλαξω
 

θοδωρης

New member
Nov 16, 2011
80
0
0
37
αθηνα
παιδια εμενα το fista μου ειναι του 2009 titanioum και εχει μονο aux τεληκα βρεθηκε λυση για να βαλουμε usb?
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Το ειχα ψαξει και εγω το θεμα και με ειχε βοηθησει και ο kostg...Το usb ερχεται απο την μοναδα του bluetooth...υπαρχουν 2 κωδικοι bluetooth για τα mk7...το ενα περνει usb και το αλλο οχι...Ομως και μοναδα να αλλαξεις καποιος πρεπει να το προγραμματισει για να παιζει και να δειχνει τις πληροφοριες....Οποτε καταληγουμε σε μεγαλο κοστος που δεν αξιζει κατα την γνωμη μου και εχει αμφιβολο αποτελεσμα...
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
θοδωρης said:
γιατι ποσο μοιλαμε?ξερει κανεις?

Να αλλαξεις ολοκληρη μοναδα bluetooth και να την προγραμματισεις??δεν ξερω ποσο κανει αλλα πιστεψε με οτι δεν αξιζει σε σχεση να δωσεις περιπου τα ιδια χρηματα και να παρεις μια αλλη πηγη για ΜΚ7 που θα ειναι και gps και usb!!!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
θοδωρης said:
παιδια εμενα το fista μου ειναι του 2009 titanioum και εχει μονο aux τεληκα βρεθηκε λυση για να βαλουμε usb?

η μονη λυση φιλε μου ειναι να αλλαξεις πηγη και μπουτουθ!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Η μονη λυση που ειναι και οικονομικη και αξιζει ειναι να παρεις ενα καλωδιο που μπαινει στην
AUX και εκει να συνδεεις κινητο, mp3 player για να ακους ο,τι τραγουδια θες κατευθειαν απ
το υπολγιστη σου!!!!
 

θοδωρης

New member
Nov 16, 2011
80
0
0
37
αθηνα
για να παρεις πηγη για mk7 που εχει και gps και usb ξεοθμε καπιον που βαζει?και ποσο στιχηζει?
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Έχει αναφερθεί κάτι στο παρακάτω link αλλά το θέμα είναι ότι δεν ξέρουμε κατά πόσο επικοινωνεί με τις ενδείξεις της μαμά οθόνης!!
http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?topic=672.40
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
ρε παιδια αυτο λετε να κανει;;;http://ribas.gr/product.php?id_product=425
επισεις εχει και κλειδια ανακλινομενα
 

mastgr

Rookie
Dec 27, 2011
15
0
0
35
Νεάπολη Λακωνίας
αν θές μπορείς να επικινωνήσεις με αυτό το κατάστημα και να σου πεί είναι στον πειραιά και κάνει και αποστολές ειναι σχετικά οικονομικός σε τέτοια θέματα!!απο εκεί εχω πάρει το πλέσιο για 2din!!


http://www.studiosound.gr/index.php?cPath=23_42&osCsid=0ad11b95c0c5eede9bbad3378912ee9d
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread