Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
μεγειες!!! οχι ρε μασπιεδες... αν δεν μπει ολο το υπολοιπο(μασκα και διαχυτη) δεν θα ταιριαζει!!!
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
moican said:
μεγειες!!! οχι ρε μασπιεδες... αν δεν μπει ολο το υπολοιπο(μασκα και διαχυτη) δεν θα ταιριαζει!!!
ας το κοιτάνε από το πλάι μόνο tease
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Xαχαχα..όλα θα γίνουν παιδιά σιγά σιγά!!Και αυτά που έχουν γίνει,για διάστημα 2 μηνών,είναι πολλά!!

Πρώτα πίσω διαχύτης και μετά πλαινά...τελευταίο το μπροστινό μέρος που ίσως γίνει και f/l...
Να πω και ένα ευχαριστώ γιατί όπως και να το κάνουμε το forum έχει βοηθήσει..
Θέλω κ αυτοκόλλητα maniac.... ;D
 

georgemav

Member
Jun 8, 2012
245
0
0
ταιριαξε γάντι η αετομούλα.Vag το φτιάχνης πόλη πένα το φιεστάκη ωραίος.!!!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Vag said:
Να πω και ένα ευχαριστώ γιατί όπως και να το κάνουμε το forum έχει βοηθήσει..
Θέλω κ αυτοκόλλητα maniac.... ;D
Αυτοκολλητα μπορεις να εχεις και στην κοπη της πιτας!! Για τα υπολοιπα να σαι καλα για αυτο τον λογο ειμαστε εδω για να μοιραζομαστε ιδεες μεταξυ μας
 

BillMk7

Pro Member
Feb 2, 2011
600
4
18
36
Πειραιάς (Καλλίπολη)
η πιο φθηνή αεροτομή που βρήκα για fiesta mk7 είναι στο παρακάτω link. Από την motodrome, σε σχήμα σαν την original και με τιμή στα 125 ευρώ...

http://www.etuning.gr/category.php?id=118
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
BillMk7 said:
η πιο φθηνή αεροτομή που βρήκα για fiesta mk7 είναι στο παρακάτω link. Από την motodrome, σε σχήμα σαν την original και με τιμή στα 125 ευρώ...

http://www.etuning.gr/category.php?id=118
Εγω με αυτο το site δεν εχω βγαλει ακρη. Η τιμη ειναι χωρις βαφη; Το εψαξες;
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Aν είχε 125 μαζί με το βάψιμο τότε θα ήταν ευκαιριάρα,όχι απλά φθηνή...
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Για το βάψιμο όταν το έψαχνα και εγώ οι τιμές που πήρα ήταν από 50(σε γνωστό) μέχρι 80...
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Vag said:
Για το βάψιμο όταν το έψαχνα και εγώ οι τιμές που πήρα ήταν από 50(σε γνωστό) μέχρι 80...
Καλη τιμη σου ειπε γιατι εμενα τοτε μου ελεγαν 100 και πανω
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Τι λένε ρε παιδιά;;με 100 βαφουμε προφυλακτηρα..
 

BillMk7

Pro Member
Feb 2, 2011
600
4
18
36
Πειραιάς (Καλλίπολη)
έβαλα και εγώ την μαμά αεροτομή sport! μου έκανε εντύπωση κάτι όμως... εκεί που το πήγα για βάψιμο και τοποθέτηση, δεν είχαν ανοίξει καν το σακουλάκι με τα κλιψάκια και την ταινία που έχει, όυτε το άλλο σακουλάκι με το καλώδιο για το 3ο στόπ. Εξουσιοδοτημένη αντιπροσωπία κιόλας... Επίσης, όταν πήγα να παραλάβω το αμάξι, μου χρέωσαν και μια βαλβίδα (έτσι είπαν τουλάχιστον) και γράφει μάλιστα και τον κωδικό της στο τιμολόγιο...
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Bill έβαλες την αυθεντική τελικά;Καλορίζικη!!!Πόσο πήγε το μαλλί;;;
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Έδωσα την aftermarket αεροτομή μιας και βρήκα την αυθεντική σε τιμή χάρισμα και αφού ο φαναρτζής μου είπε οτι θα μπορεί να μου την βάψει σε καμια βδομάδα την τοποθέτησα στο αμάξι όπως ήταν!!
Την έχω ήδη μερικές μέρες πάνω στο αμάξι και οι εντυπώσεις φίλων κ γνωστών για το χρώμα είναι 50-50..εμένα προσωπικά δεν μου πολυαρέσει...το καγκουρίζει πιστεύω αν και πηγαίνει με τον διαχύτη...και αργότερα με τις ζάντες που θα γίνουν μαύρες giggle

Ορίστε κ φωτο..
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread