Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

moican

Original poster
Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
ntelosa said:
http://www.pumaspeed.co.uk/viewadvice.jsp?newsID=59
θελω μια τετοια αεροτομη...........
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
nos7 said:
εαν και δεν φαινεται καλα γιατι ειναι πολυ σκοτεινα ειναι πολυ ωραιο ok234 ok234
Σε ευχαριστω πολυ μιχαλη μονο την αεροτομη δεν εχω βαλει ακομα αλλα πιστευω οτι σε 5 πορτο δεν παει γνωμη μου παντα ετσι?
Ο Φαφουτης μου ειναι κωλοβος! tease
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
    • Administrator
    • Moderator
  • #3
ntontos said:
Σε ευχαριστω πολυ μιχαλη μονο την αεροτομη δεν εχω βαλει ακομα αλλα πιστευω οτι σε 5 πορτο δεν παει γνωμη μου παντα ετσι?

γνωμη μου και εμενα φυσικα,θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω!!!εχω δει του βουτς και ειναι πολυ ωραιο!!
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
nos7 said:
γνωμη μου και εμενα φυσικα,θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω!!!εχω δει του βουτς και ειναι πολυ ωραιο!!
Εχω δει απειρα 5πορτα με αεροτομη σπορ και εμενα δεν μαρεσει...
επειδη εχει 4 πορτες φενεται στο ματι ηδη η καμπινα του μεγαλη με την αεροτομη θα φενεται μεγαλυτερη δεν ψινομαι για αεροτομη τουλαχιστον την μαμισια τωρα βλεπουμε...
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Ντόντο με την όμορφη δουλειά που του έχεις κάνει (σπόιλερ χαμήλωμα) πιστεύω ότι η αεροτομή θα σου πηγαίνει γάντι  ;)
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
marios said:
Ντόντο με την όμορφη δουλειά που του έχεις κάνει (σπόιλερ χαμήλωμα) πιστεύω ότι η αεροτομή θα σου πηγαίνει γάντι  ;)
+1000
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
:-X :-X :-X με βαλατε σε σκεψεις....
Θα το ξανατσεκαρω το θεμα και συντομα θα σας πω...
Αυριο κιολας θα παρω τον παζαροπουλονα δω ποσο την δινει...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Ρωτησε και τον Δημητρη (βουτς) απο που κ ποσο την πηρε!!! ειναι ομορφη κ δεν ειναι υπερβολικη!!! ;)
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Ενημερωτικα παντα,εγω την ειχα παρει απο την ΕΛΦΟΡ και το ειχα βαλει σαν extra στο αμαξι....Αγορα βαψιμο και τοποθετηση μου πηγαν 360 ευρω....
 

ntelosa

New member
May 29, 2011
60
0
0
συμφωνησω αλα πιστευω πως σε 5θ ταιργιαζει σπορτ αεροτομη!!!!!!!!
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
Μπα οχι ακομα δεν το ψινω κσι πολυ ρε φιλε δεν ξερω σε 5πορτο....
Θα το αφησω για ποιο πισω προτεραιωτητα εχει το ζαντικο!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Οκ!! αν εχεις νεοτερα γραφτο μπας και ενδιαφερετε κι αλλο μελλος να κανει τετοια μοντα!!
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
Απ οτι ξερω δεν ειναι κατι δυσκολο!
Το πιο δυσκολο μερος ολης της μοντας σπορτ το λεω ενημερωτικα οτι ειναι η μπροστινη μοντα! το σποιλερ μπροστα εχει στην μεσα μερια δοντακια και θελει καλουπι που συμαινει μονο μεσα στην φορντ που σημαινει θα στον πιασουν για τα καλα οπως και μενα!
Την αεροτομη του σπορτ την βαζεις σε οποιοδηποτε φανοποιο οπως και την πισω ποδια του σπορτ!
 

black thunder

New member
Jul 25, 2011
93
0
6
39
ειναι μυστικο
τυχαιο που ο ken block τρεχει με πενταθυρο?δε νομιζω..... ;) φιλε ειναι πολυ ομορφη και με τρωει κι εμενα τωρα που την ειδα redface
 

ntontos

Pro Member
Dec 31, 2010
548
2
0
35
Dirty Athnz-Αιγαλεω
black thunder said:
τυχαιο που ο ken block τρεχει με πενταθυρο?δε νομιζω..... ;) φιλε ειναι πολυ ομορφη και με τρωει κι εμενα τωρα που την ειδα redface
Ο ken blοck δεν εχει του σπορτ ομως εχει βαλει πανω απο την μαμισια την μικρουλα προεκταση! Αν υπαρχει αυτη aftermaket θα την ειχα βαλει τωρα επιτοπου
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread