Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Mar 18, 2011
7
0
1
33
sparth
καλησπέρα παιδιά μήπως πουλάει κάνεις αεροτομή σαν αυτή που έχει η σπορ εκδοσή; η εάν ξέρετε που μπορώ να βρω; 
 

thodoris

Pro Member
Jun 18, 2010
616
0
0
36
ΚΑΒΑΛΑ
Φίλε μου ρίξε μια ματιά στο car.gr ..τελευταία που κοιτούσα διάφορα είδα και την αεροτομή που ζητάς.. Μία που είδα ήταν αυτή https://www.car.gr/parts/view/7111114/
 

akiz90

MK7
Pro Member
Jul 15, 2014
459
7
18
33
Athens
Μοντέλο
MK7
Γενικά για πράματα αμαξώματος να κοιτάς και στα τρακαρισμένα. Μπορείς να τα πάρεις σε καλές τιμές και με ένα βάψιμο τα κάνεις καινούρια!
 

VaggPore

Member
Aug 29, 2016
145
0
16
Ειχα ρωτησει και εγω για την συγκεκριμενη αγγελια! 150E μου ειχαν πει και μου φανηκαν αρκετα!
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,313
183
63
50
Αθήνα
Καινούρια κάνει 260€, με μια έκπτωση θα την πάρεις ~220€ ? Οπότε στα 150€, αν είναι σε άριστη κατάσταση, δεν είναι και τόσο άσχημη τιμή...
 

Sonic

Pro Member
Nov 9, 2016
576
2
18
32
Αθήνα
www.facebook.com
150 ευρώ είναι πολύ καλή τιμή για γνήσια αεροτομή. εδω οι μαρσπιέδες φαντάσου παίζουν από 350 μέχρι 450 ευρώ και πιο παλιά ήταν ακόμα πιο ακριβοί
 

Kapsoulias

New member
MK7
Mar 10, 2018
72
0
6
33
Αθηνα
Μοντέλο
MK7
https://www.car.gr/parts/view/13557435-external-car-body-spoiler-yamaha-r6
Πόσο χάλια μπορεί να είναι για 65 εύρο? Γνωρίζει κανείς το μαγαζί αυτο??
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Δεν είναι η γνήσια...

Αρμουτάκης; Δεν ξέρω, ας μας πουν οι Πειραιωτες...
 

Kapsoulias

New member
MK7
Mar 10, 2018
72
0
6
33
Αθηνα
Μοντέλο
MK7
Ναι σίγουρα δεν είναι γνήσιο αλλά η τιμή είναι πολύ δελεαστική.... το θέμα είναι το αποτέλεσμα να μην είναι χάλια τελείως... σκέφτομαι να τον πάρω τηλ και αν την έχει να την δω και από κοντά Αλλά δεν ξέρω αν θα καταλάβω και κάτι με το μάτι.
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Η τιμη ειναι οντως πολυ δελεαστικη φιλε μου! το θεμα ειναι 1) τι ποιοτητα ειναι και 2) εχει διαφορες εικονες στο site, ποια ειναι αυτη που αντιπροσωπεύει την αεροτομη που εχουν??
 

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Να σε βαλω σε προβληματισμο?  :p

1)Γνησια =πιο πολλα χρηματα αλλα ξεμπερδευεις..δεν μπλεκεις και δεν ανησυχεις ..ποιοτητα εργοστασιακη.
2)imitation =λιγα χρηματα ..αγνωστη ποιοτητα...ανησυχεις αν κανει η δεν κανει αν δεν κανει ..μπλεκεις...τσαμπα αυτα που εδωσεις..ξαναδινεις χρηματα
3)γνησια μεταχειρισμενη = ουτε πολλα ουτε λιγα χρηματα..ποιοτητα εργοστασιακη..κουμπωνει δεν ανησυχεις..βλεπεις σε τι κατασταση ειναι..κανεις παζαρι...μπορει να θελει βαψιμο..μπορει να ειναι χτυπημενη....

Η αποφαση δικια σου  :)
 

Kapsoulias

New member
MK7
Mar 10, 2018
72
0
6
33
Αθηνα
Μοντέλο
MK7
Madman δεν το συζητώ... έχεις απόλυτο δίκιο!!
Έτσι είναι όπως τα λες για αυτό και εγώ είμαι για μεταχειρισμένο γνήσιο αλλά όπως κοίταζα αγγελίες έπεσα πάνω σε αυτό και με έπιασε μια τρέλα και είπα να ρωτήσω μήπως ξέρει κανείς τίποτα... Από βδομάδα θα τον πάρω τηλ να πάω από κει να την δω από κοντά αν υπάρχει και ίσως πάω και με το αμάξι χωρίς αεροτομη να δω άμα θα δεχτεί να κάνουμε επιτόπου τοποθέτηση να την δω πως κάθεται... Βέβαια δεν νομίζω να δεχτεί και το πιο σίγουρο είναι ότι τα φιεστακια δεν αξίζουν τέτοιες σαβουρες!
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread