Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Μεγειες ρε φιλε πολυ ωραιο αν και ψαρωσα στην αρχη νομιζα νικελ το εκανες!!!! Ποσο σου στοιχισε ολο αυτο Πανο;
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Σ'ευχαριστω πολύ Γρηγόρη..Ο φανοποιος  είναι φίλος μου και μου πήρε 50ε!Τα λεφτά είναι τίποτα για την δουλειά που μου έκανε!
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Πολυ ωραια δουλεια φανταζομαι πως θα ειναι και απο κοντα!!!!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Πανο ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ το αποτελεσμα!!!πραγματικα εντυποσιαστικα απο την μοντα σου και θα την ακουληθησω και εγω συντομα ;)

Ερωτηση:το καπακι που το εκανες γυαλιστερο μηπως σε καποιο ταξιδι ή εστω και στην πολη οταν σκαει ο ηλιος επανω του κανει αντανακλαση στα ματια και σε ενοχλει?ετυχε να το δοκιμασεις?
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Ακόμα όχι αλλά σύντομα θα σας μεταφέρω εντυπώσεις! Σ ευχαριστώ πολύ Mike.Μην το σκέφτεσαι καθόλου! Παρε σειρά !
 

m@kro

Maniac Member
May 11, 2010
4,440
56
48
43
Βόλος
στην αρχή έπαθα ένα εγκεφαλικό γιατί νόμιζα ότι τα έκανες νίκελ......

αλλά μετά είδα το μαύρο ευτυχώς....

φίλε Πάνο όλα τα λ7 είναι πανέμορφο.... τελικά το μαύρο (piano black) είναι αυτό που του ταιριάζει......
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Ωραίος ρε πάνo :) τούμπανο ο φιεσταρος :D
PS.Και εγώ στην αρχή ψάρωσα άσχημα με το nikel :p
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Mε γειες ρε Πάνο...το πανάκι όπως σου είπε και ο Jacob τώρα...να είναι απαλόοο,να μην γρατζουνάει.. giggle

Για το καπάκι θα σε αφήσω να το περπατήσεις λίγο και αν μου πεις οτι δεν παίζει πρόβλημα θα το κάνω... ;)

ps Στην αρχή και εγώ ψάρωσα και λέω το έκανε νίκελ ο τρελός... :D
 

flintmagic

Pro Member
Aug 20, 2010
406
0
16
44
Αθήνα
www.flintmagic.gr
Ένταξει έγινε πολύ ωραίο ... ημουν στην πριζα πολυ καιρο με αυτο το θεμα τωρα παει θα το τελειωνω κι εγω ... απλα εγω θα το κανω μαυρο ιδιο με αυτο που εχουμε στο κοντερ ... κατι σαν ματ (λογικα θα βαφτουν κι αυτα σατινε σαν τις ζαντες μου ...χιχιχιχχι)
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
Ωραιο ρε πανο! Αλλο τοσο ανεβηκε το εσωτερικο!
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Ευχαριστώ πολύ...
Παιδιά από κοντά είναι ακόμα πιο ωραίο!
 

GiannakissXs

Member
Jan 5, 2012
145
0
0
33
ενα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ευχαριστω στον panosd!!σημερα εκανα το ταμπλο μου κ εγω μαυρο(piano black)!!αληθεια οι φωτογραφιες το αδικουν...ειναι απλα πανεμορφο!!αν δεν ηταν ο πανος να με βοηθησει στο μπες-βγες δεν θα το εκανα ποτε μονος!!ο,τι φωτογραφια κ αν ανεβει,μπροστα στο αποτελεσμα ειναι πολυ λιγη... κ ΠΑΛΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πανο μου :D :)
 

grg019

Hero Member
May 17, 2010
2,955
0
0
41
Veria
Μεγειες μεγειες και φυσικα περιμενουμε φωτο. Ολα μαυρα ε; Αντε σειρα εχουν και οι ζαντες μετα  ;)
 

vasilisfiesta

Hero Member
Nov 13, 2010
1,027
0
0
35
Μαζι με του Γιαννη τα εβαψα κι γω τα πλαστικα..πραγματικα αλλο αμαξι ειναι μεσα..
Θελω να ευχαριστησω θερμα το φιλαρακι μου το Πανο για το κοπο που εκανε να ασχοληθει και να βγει αυτο το ομορφο αποτελεσμα!


@Πανο χρωσταω κερασμα,στο ειπα κι απο κοντα...και ξερεις που...  ;D
 

gio

Member
Σεπτ. 26, 2010
230
0
0
ελα να παιρνουμε σειρα ενας ενας!μεγειες..
 

panosd

Pro Member
Σεπτ. 4, 2011
657
0
16
35
Λοιπόν...
Ο Βασίλης θα μου κανει δώρο τη τούρτα στα γενέθλια μου και ο Γιάννης θα κεράσει ενα μπουκαλάκι στο μαγαζί που δουλεύει! Εμμ..τι ετσι νομίζατε ότι θα την βγαζατε?!  giggle giggle
Κανενας με ενοικιαζομενα δωματιο που να θέλει να βάψει τα πλαστικά του παίζει? Αντε μηπως παμε διακοπες φέτος!! :D :D
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Βασίλη, επειδή το έχω δει από κοντά και στο αμάξι του Μιχάλη ομολογώ ότι το αποτέλεσμα είναι όμορφο και ιδικά εάν το συνδυάσει κάποιος με τον μπλε φωτισμό θα είναι ακόμα πιο όμορφο.

:D :D :D Πάνο έγραψες… ok234
 

Vag

Member
Nov 15, 2012
176
0
0
33
Σε οποιονδήποτε φαναρτζή...ακόμη και μόνος σου,είναι πολύ απλό τελικά...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread