Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Aν είχες το mk6, θα σου έλεγα άλλαξέ τα γιατί δεν παίζουν καλά. Επειδή όμως έχω ακούσει το ηχοσύστημα του νεότερου fiesta, θα σου πω ότι είναι μια χαρά, παίζει ποιοτικά και αρκετά δυνατά. Το ακόμα πιο ποιοτικό και δυνατό θα το πετύχεις αλλάζοντας ηχεία και μόνο οδηγώντας τα με επιπλέον ενισχυτή. Αλλιώς δεν αξίζει το value for money, γιατί ήδη το έχεις από το εργοστάσιο.
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
αναλογα τι θέλεις να κανεις υπάρχουν και οι αντίστοιχες προτάσεις!
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
θα το δουλευεις με το μαμα ηχοσυστημα ή σκεφτεσαι για ενισχυτη?
 

dimitris!!!

New member
Mar 14, 2011
76
0
6
34
Λάρισα
Δε ξερω ακομα.Δε νομιζω ενισχυτη.Ισως αργοτερα καποιο subwoofer που να μη πιανει χωρο κατω απο το καθισμα
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
αφου θα παιζεις με τη πηγη, θα ξεσυνδέσεις τα πίσω ηχεία και βάλε δυο οβαλ 3ων δρομων στην εταζέρα!μην πάρεις μεγάλα! ενα 6*9 με 50-60 wrms μεχρι 100€ ειναι υπέραρκετα για την μαμα πηγη. απο μάρκες μην πολυκοιτάς γιατι στο 100ρικο είτε είναι kicker είτε κάτι αλλο, ποιοτικά είναι τα ίδια!Επίσης μην περιμενεις τρελές διαφορες μονο με ηχεία! απλως με τα τριών δρόμων, για το λόγο οτι έχουν midrange και twitter πάνω τους θα ακούς καλύτερα τις συχνότητες ανω των 5khz σε σχέση με τα μαμα πίσω ηχεία
 

dimitris!!!

New member
Mar 14, 2011
76
0
6
34
Λάρισα
Moican σε εευχαριστω πολι.Παντως αν παραμεινουν συνδεδεμενα κ τα πισω ηχεια κ βαλε κ στην εταζερα θα εχω θεμα?
 

kkalog

New member
Oct 18, 2011
87
0
0
Καλησπέρα παιδιά,
Το ηχείο του συνοδηγου μάλλον τα χει παίξει και οδεύει για αντικατάσταση.Ηθελα να ρωτήσω που θα βρώ τα ιδια ακριβώς ηχεία και όχι σε τιμή αντιπροσωπείας..να τα αγοράσω μόνος μου και να παω να μου τα αντικαταστήσουν?
 

sirMao

Member
Nov 17, 2013
220
0
0
40
Γιατί δεν κοιτάς από τρακαρισμένο? τόσα αυτοκίνητα υπάρχουν και σίγουρα σε καλύτερες τιμές
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread