Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
Πανο καλοριζικες και οπως είπε και ο Ιάκωβος ολοκληρώθηκε. ok234 Πολύ όμορφο. AR15firing
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
scorpion said:
Η αλητεία ολοκληρώθηκε........
Και όπως σου είπα και από κοντά τέλος οι μαύρες πινελιές....ολοκληρώθηκαν....
Πρέπει να αλλάξεις και το nickname σου τώρα....panoswhite-black
Crazy said:
Και να βγάλεις και τις μεσαίες λωρίδες.

Καλώς όρισες στο team τις leggera ;)

Ωραίες εκατσαν  ok234

angel s said:
Πανο καλοριζικες και οπως είπε και ο Ιάκωβος ολοκληρώθηκε. ok234 Πολύ όμορφο. AR15firing

Ευχαριστώ παιδιά... ναι έκατσαν όμορφα ^_^ θέλω βεβαια ακόμα να τις συνηθίσω, πάντως μπορώ να πω ότι μου αρέσουν πολύ !

Να πω επίσης ένα ευχαριστώ και στον Scorpion :)
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Ευχαριστώ παιδιά :) Όντως μου αρέσει και εμενα πολύ ! :)
Πραγματικά κάποια στιγμή θα γινότανε μιας και μου το πετάγατε το θεματάκι με τις μαμά ζάντες συνεχεια :) χα χα :)

Λέω το όνομα να το κάνω PanOZ :) χα χα
 

fazeRmk7

New member
Σεπτ. 29, 2013
64
0
6
Ksanthi
Μοντέλο
MK8
Αλητευουμε σιγα σιγα και εμεις!! Επιτελους μπηκαν τα παπουτσια του σπορ μαζι με καινουρια λαστιχα Barum bravuris 3!!! Και επιτελους στριβω σαν ανθρωπος! Βεβαια χρειαζομαι παραπανω γκαζι για να επιταχυνω πλεον αλλα μπρος τα καλλη.... :D :D







 

FiestaLpg

Member
Feb 28, 2015
188
0
0
Ωραίες είναι, μεγειά. Καινούριες; μεταχείρω; Πόσο σου πήγαν; Εγώ αν και έχω το 1.4 το σκέφτομαι πάντως για 16άρες. 
Αν τελικά το αποφασίσω θα πάω σε αυτές:
http://www.car.gr/parts/view/711878/
 

fazeRmk7

New member
Σεπτ. 29, 2013
64
0
6
Ksanthi
Μοντέλο
MK8
Ευχαριστω! Τις ζαντες τις αγορασα απο ιδιωτη σε πολυ καλη κατασταση! τα λαστιχα καινουρια πηγαν στα 240+20 ευρω για καινουρια μπουλονια γιατι τα παλια απ τις σιδερενιες που ειχα δεν εκαναν! ωραιες ειναι και αυτες ταιριαζουν πιο πολυ στη δικη σου εκδοση νομιζω!!
 

FiestaLpg

Member
Feb 28, 2015
188
0
0
Πολύ καλή τιμη για τα λάστιχα, δεν το ήξερα ότι έχουν πέσει τόσο οι τιμές για τα 16άρια. Πίστευα ότι για λάστιχα θα ήθελες 450 - 500 ευρώ. Ήταν ένας από τους λόγους που το σκεφτόμουν για 16άρες.
 

FiestaLpg

Member
Feb 28, 2015
188
0
0
Σκέφτομαι να βάλω στο φιεστάκι την 16άρα του titanium με τις 15 ακτίνες. Αυτές που έχω τώρα είναι οι κλασικές 15άρες του titanium 1.4. Πόσο πιστεύετε πως θα μπορούσα να τις πουλήσω;
Να σημειώσω πως είναι του κουτιού, ολόισιες και χωρίς καμία γρατζουνιά.
 

angel s

Pro Member
Apr 30, 2013
894
0
16
33
Athens
FiestaLpg said:
Σκέφτομαι να βάλω στο φιεστάκι την 16άρα του titanium με τις 15 ακτίνες. Αυτές που έχω τώρα είναι οι κλασικές 15άρες του titanium 1.4. Πόσο πιστεύετε πως θα μπορούσα να τις πουλήσω;
Να σημειώσω πως είναι του κουτιού, ολόισιες και χωρίς καμία γρατζουνιά.

Το ποσο θα τς δώσεις νομιζω ότι εσυ ξερεις ο καθενας μπορεί να σου πει δαφορες τιμες. Κοιτα ποσο περιπου παίζουν και αναλογος τς πουλας. Θα ειναι πολυ καλη η αλλαγή που σκέφτεσαι να κανεις.. ;)
 

FiestaLpg

Member
Feb 28, 2015
188
0
0
Σίγουρα εγώ θα καθορίσω την τιμή απλά ρώτησα αν ξέρετε σε τι τιμές περίπου κυμαίνονται.
Όντως πιστεύω πως είναι πανέμορφες και δε ξέρω αν είναι ιδέα μου αλλά δείχνουν και μεγαλύτερες από αυτές του sport. Ίσως είναι που δε τις βλέπουμε συχνά και δε τις έχει συνηθίσει το μάτι.
 

FiestaLpg

Member
Feb 28, 2015
188
0
0
Ρώτησα για τιμή πώλησης των δικών μου. Τις 16άρες τις έχω βρει 500€ αλλά και μεταχείρω.
http://www.car.gr/parts/view/711878/
Μιλαμε για ζαντάρα πάντως, όσο τη βλέπω τόσο ψήνομαι.  ok234
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread