Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

MadMan

Pro Member
Jun 1, 2018
513
1
18
Τουλαχιστον βρεθηκε η αιτια και ησυχασες φιλε Γιαννη. Καλοριζικος ο καινουργιος Θερμοστατης και ας ελπισουμε να βγαλει τα 5πλασια χρονια απο τον προηγουμενο  ;)
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
yiannis said:
θερμοστατης ηταν ...υποτιθεται πως ηταν αλλαγμενος ενα χρονο πριν..δεν ξερω πως να ανεβασω φωτογραφια να δειτε τα χαλια του

Μπορεί απλά να έπεσες στο τυχαίο σφάλμα, εγώ άλλαξα θερμοστάτη στη C5 με αυθεντικό ανταλλακτικό (στο σακουλάκι του), και βγήκε προβληματικός από την πρώτη στιγμή, οπότε και αναγκάστηκα μετά από 6 μήνες να τον ξαναλλάξω (και να τον ξαναπληρώσω, αφού τη πρώτη αλλαγή την έκανα αναγκαστικά εκτός αντιπροσωπείας).
 

greyfiesta

New member
Jun 15, 2013
64
0
0
The Ace said:
Μπορεί απλά να έπεσες στο τυχαίο σφάλμα, εγώ άλλαξα θερμοστάτη στη C5 με αυθεντικό ανταλλακτικό (στο σακουλάκι του), και βγήκε προβληματικός από την πρώτη στιγμή, οπότε και αναγκάστηκα μετά από 6 μήνες να τον ξαναλλάξω (και να τον ξαναπληρώσω, αφού τη πρώτη αλλαγή την έκανα αναγκαστικά εκτός αντιπροσωπείας).
Γιατί το ξαναπληρωσες? Τα ανταλακτικα ακόμα και τα εκτός αντιπροσωπείας έχουν κάποια εγγύηση (αν δε κάνω λάθος 1 χρονο)
 

The Ace

Hero Member
Vip Team
Nov 20, 2015
1,311
182
63
50
Αθήνα
Γιατί ο τσάκαλος ο μάστορας στο νησί δεν ήξερε καν που είναι η ταμειακή μηχανή, πρέπει να έχει να εκδώσει απόδειξη πάνω από 5ετία :D ....οπότε δυστυχώς no receipt, no warranty

Μου τον είχαν συστήσει, μου ορκίστηκε "ότι πρόβλημα και να έχεις, έρχεσαι και το κοιτάω/φτιάχνω", οπότε λέω άστο να πάει...και όταν μου έβγαλε το πρόβλημα, μόνο το πήγαινε-έλα στο νησί (για να μου το φτιάξει δωρεάν) είναι 120€, και μπορεί να ξαναέκανε καμιά χοντρή πατάτα, οπότε πήγα στην αντιπροσωπεία που είναι 2 λεπτά από το σπίτι μου, ξαναπλήρωσα, πήρα εγγύηση, και φυσικά έλυσα το πρόβλημα δια παντώς....
 

yannis_s

Hero Member
May 10, 2010
1,397
5
38
39
νεα αγχιαλος
παιδια υπαρχουν 10-12 μαρκες θερμοστατες στο εμποριο με τιμη απο 6 εως 26 ευρω. δυστυχως τα συνεργεια δεν βαζουν καν ουτε την μετρια ποιοτητα αλλα οτι τους αφηνει μεγαλυτερο κερδος.
δυστηχως στο φιεστα δεν ξερουν καν πως γινετε σωστη εξαερωση
 

yiannis

Rookie
May 9, 2014
14
0
1
38
http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?action=gallery;sa=view&id=489
Αυτος ειναι ο θερμοστατης που εβαλα πριν ενα χρονο.
 

greyfiesta

New member
Jun 15, 2013
64
0
0
yiannis said:
http://www.fiestamaniacs.gr/forum/index.php?action=gallery;sa=view&id=489
Αυτος ειναι ο θερμοστατης που εβαλα πριν ενα χρονο.
Φαίνεται πολύ κακής ποιότητας...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread