Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Ψάχνοντας περίπου 2 ώρες στο ίντερνετ, τον συγκεκριμένο τεμπέλη δεν το βρήκα πουθενά σε κάποιο κατάστημα!! Τους ρώτησες αν θα ξαναφέρουν?? Γιατί όταν είχα πάει στο μαγαζί εγώ μου είχαν πει ότι έπαιρνα τον τελευταίο αλλά θα ξανάφερναν!!
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
να ξερεις πως και το μαγαζι αυτο απο ebay ψωνιζει!οπότε παραγγειλε το μονος σου να σαι κομπλε!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Κανε μια ερωτηση με το νεο ετος για να δεις αν εχουν φερει γιατι ο συγκεκριμενος αξιζει
περισσοτερο και απο εργοστασιακος!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
θοδωρης said:
το ξερω αλλα δεν σας προλαβα αν δεν κανω λαθος παραγειλατε ομαδικα ετσι?

ναι καναμε group buy... ριξε μια ματια εδω http://www.fiestamaniacs.gr/forum/http://fiestamaniacs.gr/phpbb5/viewtopic.php?t=4
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Καλησπέρα παιδιά :p

Σήμερα πέρασα μια βόλτα από τον Aγιο Bασίλη και πήρα τον τεμπέλη μου !!! yeahhhh !!! :p
θέλω να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στα παιδιά που έκαναν την παραγγελια για εμάς !
Τοποθέτησα τον τεμπέλη πριν 5 λεπτά και έχω να πω τα εξής.
Σαν κατασκευή και ειδικά για ιμιτασιόν είναι αρκετά καλή ... ειδικά αν το συγκρίνεις με τα 100+ euro που έχει ο original.
η τοποθέτηση είναι πολύ εύκολη πρώτα βιδώνουμε τον τεμπέλη με την βάση του με την μεγάλη βίδα και μετά βιδώνουμε τις 4 μικρές ... οποιος θέλει έχει επιλογή να βιδώσει και τον τεμπέλη πάνω στο πλαστικό του αυτοκινητου ( προσωπικά δεν το έκανα )

Ορίστε και μερικές photoS μετά την τοποθέτηση .







 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
εκανα και εγω χθες την τοποθετηση !! πολυ ομορφο και διακριτικο το αποτελεσμα !!
κουναει λιγο περισσοτερο απ οσο φανταζομουν , αλλα με λιγη ταινια διπλης, πιστευω θα στρωσει!
η θηκη που εχει για τα πραγματα ειναι πολυ χρησιμη .. και το χρωμα του δενει με το εσωτερικο!
φωτογραφιες δεν τραβηξα , αλλα του πανου νομιζω μας καλυπτουν ολους !
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Πριν απο λιγο τοποθετησα και τον δικο μου τεμπελη!!!
Αρκετα ωραιος και ταιριαζει απολυτα με το εσωτερικο!!!
 

Sweet_Squeeze

Hero Member
May 26, 2010
3,017
0
0
38
Αθήνα
Μπράβο Πάνο μια χαρά φαίνεται.
Μάριε έβαλες και τις βιδές και ακόμα κουνάει??
 

marios7kal

Pro Member
Jul 28, 2011
342
0
0
32
Αθήνα
δεν εβαλα τις βιδες που τον στερεωνουν πανω στη βαση της κονσολας.. δεν κουναει απο κει !
απλα γενικα κανει μοχλο με την κονσολα και παει δεξια-αριστερα ! κ θελει προσοχη μη στηριχτεις πανω του με πολυ δυναμη ! αλλα γενικα με βολεψε , ειναι πολυ χρησιμος!
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Γενικά παιδιά το "κάλυμμα" ας πούμε ή αλλιώς κονσόλα του χειροφρένου δεν είναι ότι πιο σταθερό. Αυτό ισχύει και στο mk6 αλλά και στο mk7. Οπότε λογικό είναι και ο τεμπέλης να "παίζει" λίγο, αλλά όχι λόγω κακής κατασκευής του. Και καλό είναι να μην κάνετε "ακροβατικά" στον τεμπέλη, σίγουρα κάτι θα σπάσετε (ή τον τεμπέλη, ή την κονσόλα).
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
kostg said:
Γενικά παιδιά το "κάλυμμα" ας πούμε ή αλλιώς κονσόλα του χειροφρένου δεν είναι ότι πιο σταθερό. Αυτό ισχύει και στο mk6 αλλά και στο mk7. Οπότε λογικό είναι και ο τεμπέλης να "παίζει" λίγο, αλλά όχι λόγω κακής κατασκευής του. Και καλό είναι να μην κάνετε "ακροβατικά" στον τεμπέλη, σίγουρα κάτι θα σπάσετε (ή τον τεμπέλη, ή την κονσόλα).

εγω καταφερα και τα 2  giggle giggle
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
πρέπει να στηρίχτηκες ολόκληρος για να έσπασαν :p
και εγώ έλεγα ότι θα βάλω τον τεμπέλη και θα ξαπλώνω πάνω του αλλα είναι απλά να ξεκουράζεις το χέρι σου και να αποθηκεύεις και μερικά πράγματα :p
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread