Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

nikos drift

Pro Member
Apr 24, 2011
348
0
0
εγω παιδια εχω το αυτοματο και βγαινει διαφορετικο booster για τα αυτοματα...ισως και για αυτο η διαφορα στη τιμη...
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
αν η τιμη του ηταν γυρω στο 80αρι με 100ευρω,θα το εβαζαν πολλοι απο εμας!αλλα με 200ε παραπαει!
 

pumaspeed

Member
Σεπτ. 20, 2010
278
0
0
34
αυτό είναι αλήθεια !και αν το δεις από κοντά θα πεις αυτό το πραγματάκι 170 euro ?? αλλα τουλάχιστον σε αποζημιώνει σε οδηγική απόλαυση  !και από ότι διάβασα σε αλλα forum ειδικά σε group vag που έχουν χαλια ιλεκτρογκαζα κάνει απίστευτη δουλειά !
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
παιδιά πήρα τηλέφωνο mpouleko πριν λίγο και τον ρώτησα για 2 "βοοστερακια"  για άλλο 1 παιδί που ενδιαφέρεται και μου είπε να τον πάρω σε καμια ώρα να μου πει μήπως αφαιρέσει το ΦΠΑ . dld θα πάει με το -23% φπα γύρο στο 50 αρίκο πιο κάτω ...η τιμή του για το κάθε ένα είναι 215.

Ψήνεται κανένας άλλος να το πάρει να του πω για παραπάνω "βοοστερακια" η όχι ?? θα τον πάρω τηλ κατά τις 12 πάλι.
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Η τιμη που βρήκα εγω είτε 1 τεμ είτε 10 είναι 165 ευρω! Και θέλει μια μέρα παράδοση!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
σήμερα έβαλα και εγώ το sprint booster μου !!! :p
Όσο περνάει η ώρα τόσο καταλαβαίνω την διαφορα .... ειδικά πρώτη δευτερα.... !!!

Ευχαριστώ τον ανδρέας19 και τον mario για όλα :p
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
μεγειες!δηλαδη δεν ειδες διαφορα μεγαλη(με τη λειτουργια στο κοκκινο)?
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
εννοείτε έχει διαφορα !!! μην νομίζεις όμως ότι σου δίνει 20 άλογα :p
ειδικά η πρώτη με μπερδεύει λιγάκι ακόμα γιατί ακούει με την μια :)
 

pumaspeed

Member
Σεπτ. 20, 2010
278
0
0
34
μέγιες !!!!!! τις πρώτες μέρες είχα και εγώ θέμα με την εναλλαγή πρώτης δευτέρας επειδή η πεταλούδα μένει πιο ανοιχτή κρατάει λίγες στροφές παραπάνω  και ταρακουνάει λίγο αλλα θα το συνηθίσεις :p :p για να καταλάβεις την αξια του βάλε τεταρτη η πεμπτη με 2000 στροφες πατα γκαζι να δεις ποσο πιο ευδιαθετα ανεβαζει ,οταν ειναι κλειστο πχ σε εκεινες τις στροφες αν εχεις και βαρος ξεκινας αρκετα μπουκωμενα !
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
http://www.chiptronic.gr/documents/tuning_pedal.html
υπάρχει κ αυτο!
 

pumaspeed

Member
Σεπτ. 20, 2010
278
0
0
34
καλο ειναι να βγουν και αλλα μπας και πεσει καμια τιμη !! παντως ζαφειρη οπως το βλεπω επιλογεα στο χερι δεν εχει πραγμα που το καθιστα αβολο ,δειχνει να ρυθμιζεται απο το κυριο εγγεφαλο !
 

moican

Hero Member
Σεπτ. 13, 2010
2,642
2
0
37
Δεν ξέρω πως ρυθμίζεται πάντως λέει οτι έχει τρία προγράμματα!
 

panagiotis23

Rookie
Σεπτ. 3, 2012
11
0
0
37
ΑΘΗΝΑ
λοιπον παιδια εγω εχω βαλει το sprint booster απο τοτε που πηρα το αμαξι ... εδω και 3 χρονια και δεν το εχω μετανιωσει
το μονο που σου κανει ειναι στο αμαξι ειναι οτι σου μεγαλωνει την ροπη ειδηκα στην πρωτη και την δευτερα
αλλα καει και πσραπανω!!
το δικο μου εχει 3 σκαλες - στην πρωτη ειναι μαμισιο ,στη δευτερη σκαλα σου δινει 70% του sprint booster , και στην τελευταια σκαλα (στο κοκκινο) σου δινει το 100% αλλα ρουφαει παρα παρα πολυ οταν ειδικα εισαι στις ψηλες οχι οτι στις χαμηλες δεν ρουφαει!!!

γνωμη μου ειναι να το βαλει οποιοσ θελει ... εγω προσωπικσ το εχω στο δευτερο επιπεδο και ειναι τρελα!!!!!
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
εγώ το έχω περίπου 5-6 μήνες .... δεν έχω μετανιώσει ούτε στιγμή που το πήρα ... το έχω μόνιμα στο πράσινο και το αμάξι έχει ξυπνήσει πραγματικά .... το συνιστώ 100% .
 
Mar 30, 2011
104
0
0
34
Ιωαννινα
Μέσα στο μηνα η τον άλλο θα το έχω παραγγείλει και εγώ!! :D Πραγματικά όταν πήγα βόλτα με τον mario (pumaspeed) το αυτοκίνητο πραγματικά έδειχνε να πετάει και φυσικά με έβαλε στο τριπάκι για να το παραγγείλω...  tease Όντως είναι σαν άλλο αυτοκίνητο έχει νεύρο...και μάλιστα καλο....
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread