Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

May 15, 2011
282
1
0
31
πριν κανω οποιαδιποτε κινηση για αγορα σε αξεσουαρ θελω να ειμαι 100% σιγουρος οτι μου αρεσει η οτι φενεται ωραιο οποτε πρεπει καπως να το δοκιμασω...2ον αμα κανω αυτην την κινηση να τα αγορασω τα αλλα ειναι λεπτομεριες...σκεφτομαι να κανω βαφη carbon ολα τα εξωτερικα πλαστικα οποτε αν το κανω τοτε θα πηγενει σιγουρα με την ανακαληψη του μιχαλη για το τριτο στοπ με carbon αυτοκολητο που γραφει fiesta....αλλα ολα ειναι λεπτομεριες αυτα..το θεμα ειναι αν ειναι ομορφα πανω του για να ξερω οτι δεν θα πανε αδικα τα λεφτα μου να καθονται σε μια κουτα της αποθηκης!!!
 

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
28
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Θοδωρη εμενα μ αρεσουν τρελλα και πιστευω οτι κανει πολυ ωραια αντιθεση με το μπλε!!!Φυσικα θα συμφωνησω με τον Κωστα για το τριτο στοπ και το για τους ανακλαστιρες οτι πρεπει να σκουρινουν...
 
May 15, 2011
282
1
0
31
και εμενα μου αρεσει αλλα θελω να το σιγουρεψω πρωτα τα αλλα ειναι λεπτομεριες 3ο στοπ και ανακλαστηρες...και εννοειτε πως θα γινουν και αυτα αμα βαλω τα φαναρια.....
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Εμενα παντως δεν με τρελαινει και δεν θα τα εβαζα.Θοδωρη εγω θα αφηνα τα μαμα φαναρια στην θεση σου και τα λεφτα θα τα χαλαγα για κατι αλλο.Γενικα αν τα βαλεις θα πρεπει να κανεις και αλλα πραγματακια για να ταιριαζουν και να μην ειναι απλα κατι μαυρο πανω στο αμαξι.Εχεις πολυ ωραιο μπλε αμαξι με ασπρες ζαντες....
 

zisis

Hero Member
May 10, 2010
1,249
1
38
34
Για μενα αν ειναι να το κανεις ,καντο...εδω θα ακουσεις 40 διαφορετικες αποψεις....αν εσενα σου κανει κλικ βαλτα...
 

Lucifer

Hero Member
May 14, 2010
3,282
1
0
θα δείξει...
Ζήση σε αυτό που γράφεις έχεις δίκιο, στην τελική οτι θέλει θα κάνει, αλλά νομίζω γι'αυτό ρωτάει, για να διαβάσει απόψεις...  ;)
 
May 15, 2011
282
1
0
31
παιδια δεν ξερω αν θα το κανω ηθελα να ακουσω γνωμες γιατι και εγω απο την μια μου αρεσουν αλλα απο την αλλη τα μαμα νομιζω του πανε πιο πολυ..και αυτο που ρωτησες μιχαλη ειναι να το σιγουρεψω δηλαδη να βρω καποιον τροπο να το δω ζωντανα και οχι μεσω photoshop πανω στο αμαξι ωστε να ειμαι σιγουρος αν κανω την κινηση να τα παρω.....
 
May 15, 2011
282
1
0
31
χαχαχα...δεν πειραζει ρε...καπως θα βρουμε την ακρη αμα φτασω στην τελικη φαση της αποφασης!!
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Εγω προσφατα ειδα τα λεντοφαναρα τα κοκκινα με το φιμε στην οπισθεν...Ειναι πολυ ομορφα και δεν εχει μεγαλη διαφορα απο το μαμα φαναρι σαν χρωμα...(γι αυτους που φοβουνται πολυ την αλλαγη απο κοκκινο σε φιμε μαυρο...)
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
τα maura φανάρια παιδιά είναι όλα τα λεφτά :p  μην φοβάστε να τα βάλετε !! :p
 

brosz

New member
Σεπτ. 11, 2011
62
0
0
33
Αθήνα
μιας και αναφέρεται εδώ ξέρει κανείς που υπάρχει ζελατίνα για να το κάνεις φιμέ? να μην γίνει με σπρευ δηλαδή..
έψαχνα μια εποχή αλλά δεν έβρισκα γιατί θέλει μεμβράνη που να κολλάει σε πλαστικό..
 

brosz

New member
Σεπτ. 11, 2011
62
0
0
33
Αθήνα
Ωραία χερομαι και θα αρχίσω να ψάχνω. Ειδα και ένα λινκ σε προηγούμενη σελίδα οπότε θα το ψάξω..
;D ;D
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Εγω εχω βαλει μεμβρανη στα μπροστα ομως.....Οριστε το αποτελεσμα....

IMG_0015.jpg




Ειχα σκεφτει να βαλω και στα πισω απλα δεν εβρισκα στις διαστασεις που ηθελα και ειπα να το αφησω....Βεβαια δεν το εψαξα και παρα πολυ για να μαι ειλικρινης...Το κοστος ηταν στα 20 δολαρια αν θυμαμαι καλα...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread