Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
το να δωσεις 250-300ευρω,δινεις και στο μηχανουργειο αλλα 40 αν θελουν ισιωμα οι δισκοι και απο κει και περα αγοραζεις μονο τακακια!
 

takis

Member
Mar 25, 2011
144
0
0
37
pirgos ilias
παιδια μολις μπηκα στην αναζητηση για να βαλω στο φιεστα πισω δισκοφρανα ειμε σε καλο δρομο οταν τελειωσω θα ανεβασω και φωτω...
 

takis

Member
Mar 25, 2011
144
0
0
37
pirgos ilias
μια ημερα εμεινε ακομα αυριο πρωτα ο θεος θα παω να παρω απο τον τορνο την μετατροπη  μου για φρενα πισω!! μετα εμεινε να τα τοποθετησω...τελεια!!!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Εμπρός λοιπόν στο δρόμο που χάραξε ο Χρήστος  redface...πήγα σήμερα από τον καρανικόλα να ξεκινήσουμε διαδικασίες για τα δισκόφρενα  ;D ;D ;D
 

grigoris mk7

Hero Member
Oct 12, 2010
1,214
0
0
34
Λαμία
Ελατε να παιρνουμε σειρα ολοι... κ εγω μεσα στο μηνα λογικα θα την κανω την μετατροπη...
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
αυτα ειναι......αντε καντε καμια δουλεια.....
πες μας λεπτομερειες μαριε και αμ αθελεις καμια βοηθεια,πες μου ;)
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Sweet_Squeeze said:
Και τι σου είπε?? Πόσο πάει??
Τα γνωστά λίγο πολύ όπως τα ξέρουμε από Χρήστο...δηλαδή 800 ευρόπουλα, μία μέρα το αυτοκίνητο στο συνεργείο, η μετατροπή θα γίνει από focus 1 η fiesta st και ότι το έχει κάνει σε 3-4 mk7!! Μου είπε τη τρίτη να τον πάρω τηλέφωνο και ή εκείνη ή την παραπάνω βδομάδα πρώτα ο Θεός μετά οι fiestamaniacs το τουτού θα μπει μέσα  ;D

scorpion said:
αμα θελεις καμια βοηθεια,πες μου ;)
ότι βοήθεια χρειαστώ να ξέρεις ότι θα είσαι ο πρώτος που θα απευθυνθώ  ;) ;D
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
800ε μόνο για πίσω….?

Από εβδομάδα θα κάνω και μια παρουσίαση στην αλλαγή των φρένων που έκανα στο Μκ7. Aυτή τη στιγμή τα φρένα στρώνονται με αποτέλεσμα να μη μπορώ να πω και πολλά πράγματα.

Από εμφάνιση ώμος… έχει δέσει πάρα πολύ με τις ζάντες και γενικά με το αμάξι. Τις δαγκάνες τις έκανα χρυσές και τους δίσκους τους χάραξα με αποτέλεσμα να δίνουν μια ξεχωριστή πινελιά στο αμάξι.
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
μπραβο Νικο...φανταζομαι την εικονα κ τρελενομαι....θα του πηγενουν στανταρ  biggrin
 

scorpion

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
εγω την εχω δει ηδη....και λεει με χιλιααααααααααα
μπραβο νικο,αναμενουμε....
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Καλορίζικα Νικόλα.. θα έχει γίνει τούμπανο ο fiestaros απ ότι τον φαντάζομαι θα  AR15firing AR15firing AR15firing....
καλά και αχρείαστα φρεναρίσματα!! ;)
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Σας ευχαριστώ πολύ…

Μόλις γυρίσω από Ζάκυνθο θα ανοίξω και το αντίστοιχο θέμα με οδηγό τοποθέτησης και τις απαραίτητες photos..

@ Ιάκωβε σε ευχαριστώ πολύ για την εξυπηρέτηση ;)
@ Χρήστο και εσένα σε ευχαριστώ και sorry για το τράβηγμα που σου έκανα… απλά έπρεπε να επιβεβαιώσω το θέμα της ντίζας. ;D
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread