Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

elenifiesta

New member
Nov 26, 2010
76
0
0
θα παω στη φορντ να δω ποσο παιζει..ξερετε τι θελω ρε παιδια?τον λευγε μαζι ομως με την ασημί βάση στο κάτω μερος της φούσκας..πάει μαζί σέτ αυτό..βασικά θέλω και του τιμονιου που έχει νικελ κομμάτι..
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ασημι βαση εννοεις αυτη http://www.fordpartsuk.com/shop/fiesta_mk6_gear_lever_gaiter_bezel_alluminium_finish_1107.htm , που την βρισκεις για ανταλλακτικο αλλα ξεχωριστα απο τον λεβιε.Για το τιμονι αν δεν κανω λαθος πρεπει να αλλαξεις ολο το τιμονι,οποτε αστο καλυτερα.
 

elenifiesta

New member
Nov 26, 2010
76
0
0
για το τιμόνι το φαντάστηκα γιατι φαινόταν..ευχαριστω pitbull..απλά θέλω να το αγοράσω από την φορντ εδω στο χαιδάρι..ξέρεις να μου πεις πόσο πάει περίπου σε ευρώ και η βάση κ ο λευγές?
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
scorpion said:
κωστα ειδα την τιμη και εχει λιανικη 39,78
αρα σε συμφερε να το παρεις απο εδω..... ;)ξερεις εσυ.... ;)
Κανω παραθεση το μυνημα του Ιακωβου που ασχολειται με ανταλλακτικα για τον λεβιε,για την βαση δεν μπορω να σου πω τωρα,δεν γνωριζω.
 

elenifiesta

New member
Nov 26, 2010
76
0
0
ξέρει κάποιος πόσο έχει ο λευγιές ο ασημί?και πως θα τοn ζητησω τον λευγιέ ?απτο ford το ghia ή απτο st?ποιά έκδοση έχει νίκελάκια το σαλόνι ...πώμολα χειρόφρενο λευγιές?
 

pitbull

Original poster
Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Ελενη ο λεβιες ειπαμε εχει 40€ και θα τον ζητησεις σαν λεβιε ταχυτητων.Δωσε τον κωδικο 1359006 που εχει σαν ανταλλακτικο.
 

elenifiesta

New member
Nov 26, 2010
76
0
0
scorpion said:
κωστα ειδα την τιμη και εχει λιανικη 39,78
αρα σε συμφερε να το παρεις απο εδω..... ;)ξερεις εσυ.... ;)
φίλε επειδή ενδιαφέρομαι και γω για λευγέ που τον βρήκες 40 ευρω?σε μαγαζι η στην φορντ..αθηνα μενω οποτε μου λες αν ξερεις να παω να τον αγοράσω..ευχαριστω
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
elenifiesta said:
φίλε επειδή ενδιαφέρομαι και γω για λευγέ που τον βρήκες 40 ευρω?σε μαγαζι η στην φορντ..αθηνα μενω οποτε μου λες αν ξερεις να παω να τον αγοράσω..ευχαριστω
αμα δεις την πρωτη σελιδα του θεματος εχει βαλει ενα λεβιε o kostg,ειναι το 4 μηνυμα στο θεμα αυτο και εχει 40 σε μαγαζι της ford
 

elenifiesta

New member
Nov 26, 2010
76
0
0
βρηκα παιδια ενα μαγαζι με ανταλλακτικα της φορντ στο μπουρναζι και ειναι πιο φθηνος απτη φορντ που ρωτησα..αυτος ο ασημι πάει μαζι με αλλη λαστιχιέρα..δεν τον αγοραζεις σκετο..
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Όχι, τον αγοράζεις σκέτο, όπως τον πήρα κι εγώ. Ο τύπος θέλει να σου πουλήσει και τη φούσκα μαζί. Αλήθεια, πόσα σου ζήτησε;
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
elenifiesta said:
βρηκα παιδια ενα μαγαζι με ανταλλακτικα της φορντ στο μπουρναζι και ειναι πιο φθηνος απτη φορντ που ρωτησα..αυτος ο ασημι πάει μαζι με αλλη λαστιχιέρα..δεν τον αγοραζεις σκετο..

ελενη αμα πας σε καθετη μοναδα τις ford δεν κανουν κανουν εκπτωσεις εκει,εννοω αμα πας σε μαγαζι που πουλαει ανταλλακτικα τις ford κανει και ακεπτωσεις,για αυτο την βρηκες και φθηνα
 

elenifiesta

New member
Nov 26, 2010
76
0
0
παιδια μου ειπε γυρω στα 25 ο λευγιες σκετος και μου λεει μαζι με την βαση γυρω στα 35 η 40 αποτι θυμαμαι..ναι σωστο αμα παε σε τετοια μαγαζια με ανταλλακτικα βρισεις καλυτερες τιμες σιγουρα...ε τοτε να μην παρω την λαστιχιερα αφου εχω και ειναι μια χαρα..καπου εδω το διαβασα οτι δεν εφαπτεται καλα..αλλα ρε παιδια απτο φιεστα mk6 ειναι κ αυτος ο λευγιες ο ασημι..το χω δει με τα ματια μου ιδια λαστιχιερα...γαμωτο ηθελα και την ασημενια βαση
 

Bill

Rookie
Feb 10, 2011
23
0
0
athens
που ειναι αυτο το μαγαζι στο μπουρναζι?

Συγχώνευση διπλών μηνυμάτων:[time]1297445313[/time]
ιακοβε καλημερα αυτος ο λεβγιες υπαρχει εδω στην ελλαδα?αν ναι που κ ποσο κοστιζει?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
θα το βρεις σε οποιοδηποτε μαγαζι πουλαει ανταλλακτικα Της ford και φυσικα υπαρχει
δεν εχει πανω απο 40e
 

Bill

Rookie
Feb 10, 2011
23
0
0
athens
μπορεις να μ πεις καποιο συγκεκριμενο μαγαζι εδω κοντα αγιους αναργυρους μενω....η φουσκα μπορω να εχω την ιδια ε?
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
δεν εχεις προβλημα με την φουσκα,αμα θελεις την αλλαζεις αμα θελεις οχι,μαγαζια υπαρχουν αλλα δεν ξερω στην περιοχη σου που ειναι
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread