Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Μια και που το σχετικό θέμα έχει πάρει φωτιά, ας κάνουμε group buy για τη φωτιζόμενη βάση αναπτήρα που φαίνεται παρακάτω:

       

Το χρώμα φωτισμού είναι πράσινο (όπως φαίνεται και στις φωτογραφίες) και το κόστος είναι 7,5 ευρώ ανά τεμάχιο (από 9 ευρώ λιανική τιμή στη Ford). Εννοείται ότι το ανταλλακτικό είναι καινούριο.
Όποιος ενδιαφέρεται ας το δηλώσει εδώ, θα πρέπει όμως να γίνει προπληρωμή των χρημάτων μέχρι την Τρίτη 5 Απριλίου 2011, οπότε και ο scorpion θα προχωρήσει σε παραγγελία.
Όσον αφορά την τοποθέτηση, την αναλαμβάνω εγώ για όποιον θέλει και πάντα κατόπιν συνεννόησης.
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Αφού έγινε η αρχή, ας φτιάξουμε και μια λίστα (όχι αναμονής)  qq

1. pitbull
2. kostg (ο γνωστός κάγκουρας  giggle )
3. andreas19
4. BLUE-WHITE
5. lookmimis *
6. galaioan *2 *
7. Dante!
8. xristina
9. antre *


* προκαταβολή
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
αν και το θεμα εχει δρομολογηθει για μενα!!! ας μπω κι εγω στην λιστα!!!!    κωστα κι εγω θελω τοποθετηση!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ::) ssorry redface ok234 :-* ::) ;D :D ;) :) giggle biggrin tease ssorry
 

BLUE-WHITE

Pro Member
May 12, 2010
447
0
0
Athens
Nα κανω μια ερωτηση?Με καλωδια - παροχη ρευματος κλπ, τι πρεπει να γινει...??Ο scorpion μου ειπε οτι ειναι ευκολη δουλεια....Αν ειναι οντως ετσι, βαλτε και εμενα στην λιστα....
 

Dante!

Hero Member
May 10, 2010
900
0
16
39
athens
Μοντέλο
MK8
+1 κ για μενα παιδακια  ok234 τελειο ειναι απ οτι φαινεται  biggrin
 

chris40

New member
May 15, 2010
89
0
6
35
κ εγώ θέλω αλλα είμαι Θεσσαλονίκη,έχετε κανα λινκ απο ebay ξερω γώ ή απο κάπου,ούτε ξέρω πώς το λένε σαν part
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
εεεεε εμενα με ξεχασατε?  tease εχουμε επιλογη αν θα ειναι πορτοκαλι η πρασινο? αν δεν εχουμε δεν ειναι ασχημο και το πρασινο....  redface ;) ok234
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
chris40 said:
κ εγώ θέλω αλλα είμαι Θεσσαλονίκη,έχετε κανα λινκ απο ebay ξερω γώ ή απο κάπου,ούτε ξέρω πώς το λένε σαν part
Στειλε ενα pm στον kostg να σου πει τι μπορει να γινει.
 

Aleksios

New member
Jan 11, 2011
73
0
6
43
Η κονσόλα  έδειχνε πολύ σκοτεινή τα βράδια.  με το  φωτισμό αναπτήρα ζωντάνεψε  λίγο .  με τα led που έβαλα όμως, το πράσινο φως είναι πολύ έντονο, το μπλε δεν κολάι πουθενά ενώ το κόκκινο είναι ότι πρέπει…
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
Να τονίσω οτι η φωτιζόμενη βάση κάνει και για τα mk7
Όποιος θέλει μπορεί να δηλώσει συμμετοχή μέχρι τις 12-04-2011 όπου θα γίνει η παραγγελία την επόμενη μέρα από το εξωτερικό λόγω έλλειψης 
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Θα χρειαστεί άλλο χρώμα led δηλαδή για να ταιριάξει στο φωτισμό του mk7; ???
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
kostg said:
Θα χρειαστεί άλλο χρώμα led δηλαδή για να ταιριάξει στο φωτισμό του mk7; ???
ναι θα χρειαστει καποια αλλαγη να γινει

προς antre: σε εχω βαλει στην λιστα,εαν αλλαξει κατι πες το
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread