Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
μπορει να την βρουμε και σε διαφανη Παναγιωτη!! αλλα απο αλλη εταιρια!!!!
 

banned member

Hero Member
Jan 31, 2011
1,892
0
0
2020
Andreas19 said:
μπορει να την βρουμε και σε διαφανη Παναγιωτη!! αλλα απο αλλη εταιρια!!!!
και τι περιμένουμε λοιπόν?? ;D
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
marios said:
και τι περιμένουμε λοιπόν?? ;D

πρεπει να το ψαξουμε Μαριε!!! πρεπει να φοραει το παλιο το κορσα διαφανη!! θα το δω και θας σας πω!!
 

christos pap

Hero Member
Σεπτ. 25, 2010
988
0
0
32
Andreas19 said:
πρεπει να το ψαξουμε Μαριε!!! πρεπει να φοραει το παλιο το κορσα διαφανη!! θα το δω και θας σας πω!!
νομιζω ο,τι ειναι πορτοκαλι στο κορσα.
τα μκ7 θελουμε κοκκινη για να ταιριαζει με το υπολοιπο εσωτερικο
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Θέλω να δοκιμάσω μία τη δικιά μου (πράσινη) βάση με κόκκινο LED πώς θα φαίνεται, αν βγει κάτι σαν πορτοκαλί, νομίζω ότι θα ταιριάζει και στα mk7... Tώρα για όσους θέλουν άσπρο, πάω πάσο...
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
kostg said:
Θέλω να δοκιμάσω μία τη δικιά μου (πράσινη) βάση με κόκκινο LED πώς θα φαίνεται, αν βγει κάτι σαν πορτοκαλί, νομίζω ότι θα ταιριάζει και στα mk7... Tώρα για όσους θέλουν άσπρο, πάω πάσο...


για μωβ αποτελεσμα σε βλεπω!!
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Κουμπαρα κανονιζουμε και την βαζουμε μια μερα.δεν ειναι τπτ, αλλα δεν υπαρχει χρονος και οταν υπαρχει εσυ δεν εχεις μαζι το τουτου σου!!! αλλα θα σε φτιαξουμε κι σενα τι να κανουμε!!!!!!!
 

Nemis

Rookie
Nov 15, 2010
16
0
1
43
Αθήνα
Αν και το συγκεκριμένο θέμα είναι του 2011, θα με ενδιέφερε πάρα πολύ να βάλω στο Fiestaki μου την συγκεκριμένη φωτιζόμενη βάση αναπτήρα. Υπάρχει περίπτωση να ξαναγίνει μαζική αγορά στο συγκεκριμένο είδος?  Μήπως από τότε έχουν βρεθεί και περισσότερες επιλογές στο χρώμα εκτός του πράσινου? (π.χ κόκκινο ή λευκό). Ευχαριστώ.
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
Ενδιαφέρομαι και εγώ για κάτι τέτοιο ...ειδικά σε κόκκινο η άσπρο .
 

PanosWhite

Hero Member
May 11, 2011
2,373
0
36
ναι αλλα μονο σε πράσινο πρέπει να υπάρχει e ? :(
επίσης ξέρουμε καθόλου την ποιότητα ? μην πάρουμε και καμια φωτιά :D
 

AndreasA

Hero Member
Jan 20, 2011
2,886
0
0
άρης
Έχω να σας πω το ΚΑ μκ2 που έχω, την έχει σε πορτοκαλοκοκκινη την βάση και βέβαια φωτισμένη! Απλα δεν ξέρω αν κάνει στο φιέστα!! Μπορει να μας πει όμως ο κύριος Ιάκωβος!!
 

fotis65

Rookie
Jun 26, 2012
36
0
6
Μυτιλήνη
είναι εύκολο να μου εξηγήσει κάποιος φίλος σχετικά με την φωτιζόμενη βάση αναπτήρα σε πράσινο αν έχει η ford και από που παίρνουμε ρεύμα????? redface
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread