Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Status
Not open for further replies.

Nos7

Administrator
Moderator
Elite Member
MK7
May 9, 2010
8,942
27
48
40
ΠΕΙΡΑΙΑΣ CITY-ΓΑΛΑΤΣΙ
www.fiestamaniacs.gr
Μοντέλο
MK7
Φωτη εαν δεν κανω λαθος η ford εχει ΜΟΝΟ σε πρασσινο την φωτιζομενη βαση!!!τωρα για το απο που περνεις ρευμα θα σε γελασω μιας και δεν την εχω βαλει....θα μπορουσε να μας βοηθησει καποιο παιδι που την εχει τοποθετηση....
 

fotis65

Rookie
Jun 26, 2012
36
0
6
Μυτιλήνη
nos7 said:
Φωτη εαν δεν κανω λαθος η ford εχει ΜΟΝΟ σε πρασσινο την φωτιζομενη βαση!!!τωρα για το απο που περνεις ρευμα θα σε γελασω μιας και δεν την εχω βαλει....θα μπορουσε να μας βοηθησει καποιο παιδι που την εχει τοποθετηση....
thanks θα περιμένω απάντηση από κάνα φίλο που να την έχει βάλει
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
fotis65 said:
thanks θα περιμένω απάντηση από κάνα φίλο που να την έχει βάλει
κοίτα σε αυτό το θέμα
και ότι απορία έχεις θα το αναλύσουμε στο θέμα που σου παραθέτω :)
 

kostg

Original poster
Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Όταν τοποθέτησα τον φωτιζόμενο λεβιέ (δες λεπτομέρειες εδώ), "έκλεψα" ρεύμα από τη φύσα του ράδιο-cd, γιατί εκεί δίνει παροχή +12V όταν ανάβεις τα φώτα. Δε θυμάμαι ποιο καλώδιο είναι, αν χρειαστεί πες μου να το κοιτάξω, αλλά είναι πανεύκολο να το βρεις με ένα πολύμετρο. Και προσοχή, αν αποσυνδέσεις το ράδιο-cd  (κάτι φυσιολογικό, αν αποφασίσεις να κάνεις τη μόντα), φρόντισε να έχεις εύκαιρο τον κωδικό του, γιατί κλειδώνει (πιστεύω να σου τον έχουν δώσει giggle ).
 

spithas

Member
Feb 6, 2011
162
0
0
παιδια ειναι ευκολο να μου στηλει καποιος τον κωδικο της βασης ή απο πιο μοντελο ειναι ,γιατι στην αντιπροσωπια δεν βρησκει το ανταλακτηκο.
 

spithas

Member
Feb 6, 2011
162
0
0
λοιπον την βρηκα την βαση χάρις στην βοηθεια του pitbull(και τον ευχαριστω) , αλλα η βαση εχει 11 ευρο και δεν υπαρχει καθολου ελλαδα μου ειπε.
εννοητε οτι θα φαει ακυρο ο τυπακος.μηπως μπορει να με βοηθήσει κανεισ απο αθηνα ή αν καποιοσ δεν την εχει βαλει και ενδιαφερετε να την πουλησει ,διαφορετικα το project εγκαταλείπετε. 
 

pitbull

Maniac Member
May 13, 2010
6,950
1
0
40
παντού και πουθενά
Την ειχα εγω πεταμενη σε ενα συρταρι και μιας και σημερα ξυλωσα το αμαξι κουμπωσα και αυτη(βεβαια καλωδιο για να αναψει δεν προλαβα να περασω προς το παρον).Επειδη και εμεις τοτε που τα ειχαμε παραγγειλει δεν υπηρχαν εδω περιμεναμε πολυ καιρο να ερθουν απ'εξω.Στειλε αν θες ενα pm στον  lookmimis δεν την ειχε βαλει και νομιζω την εχει ακομα.
 

spithas

Member
Feb 6, 2011
162
0
0
pitbull said:
Την ειχα εγω πεταμενη σε ενα συρταρι και μιας και σημερα ξυλωσα το αμαξι κουμπωσα και αυτη(βεβαια καλωδιο για να αναψει δεν προλαβα να περασω προς το παρον).Επειδη και εμεις τοτε που τα ειχαμε παραγγειλει δεν υπηρχαν εδω περιμεναμε πολυ καιρο να ερθουν απ'εξω.Στειλε αν θες ενα pm στον  lookmimis δεν την ειχε βαλει και νομιζω την εχει ακομα.
worthy worthy
 
Status
Not open for further replies.

Users who are viewing this thread