Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

lefteriskri

Member
Jun 12, 2013
222
0
0
32
Αιγαλεω
Εννοειται.Στα ψηλα δηλαδη απο 4.000 και πανω τα κατεβαζει μπαμ ειδικα μεχρι και τριτες.η μεγαλυτερη διαφορα ομως ειναι στον ηχο.
 

cRis

Member
Jun 16, 2013
260
0
16
Εντάξει Λευτέρη γι ακόμα μια φορά εσύ και η tuningonroad μας βάλατε τα γυαλιά...

Εξαιρετική δουλειά..! Νομίζω οτι κ όπως κουμπώθηκε κοιτώντας προς τα κάτω δεν θα συναντήσεις πρόβλημα με επερχόμενα νερά απο μπροστά! Εκτός πια εάν πέσεις σε λίμνη όπως είπες.. Όπου και πάλι απέχει πολύ απο το έδαφος!

Εδώ όλους τους χιλάριδες Εκομπούστερς μας έχεις τρελάνει με τις μόντες σου!
Να το χαίρεσαι φίλε μου.. Πολλά απολαυστικά χιλιόμετρα!

Και σε επερχόμενη συνάντηση.. Σου λέω απο τώρα.. Θέλω βόλτα με κλειστή τη μουσική ;) !
 

aleks

Member
Apr 20, 2013
197
3
18
2020
κανενα βιντεο με ηχο απο το βαρελακι? πολυ ωραια εγκατασταση φενεται αλλα απο τιμη λιγο τσιμπημενο http://www.car.gr/parts/view/4997922/  ** προσωπικη μου αποψη παντα .
 

aleks

Member
Apr 20, 2013
197
3
18
2020
και μια ακομα ερωτηση, εκανες κανενα ταξιδακι με σταθερες ταχυτητες 100-120; απο φασαρια πως σου φανηκε στο ταξιδι;
 

lefteriskri

Member
Jun 12, 2013
222
0
0
32
Αιγαλεω
Αν το καλοσκευτεις δεβ ειναι τσιμπιμενη η τιμη αν θες να βαλεις κατι καλο.μπορεις να βαλει το ηδιο με 70 ευρο απλα να ξερεις οτι δεν θα ειναι ανθρακονημα το βαρελακη.θα ειναι κατι που να μοιαζει στο ματι με αυτο αλλα τις ηδιοτητες του ανθρακονηματος δεν θα τις εχει.Στο ταξιδι δεν εχει διαφορα στο θπρυβο.βασικα τι εννοεις?το φιλτρο εχει διαφορα στον ηχο οταν πατας γκαζια και οχι οταν πας σταθερα.μηπως εχεις μπεεδευτει?
 

aleks

Member
Apr 20, 2013
197
3
18
2020
οχι οχι καταλαβενω τι εννοεις. ι σκασια το λεγομενο σφφφ θα ακουγεται τουμπανο. ενοοω σε ταξιδι με σταθερη ταχυτητα οταν ειχα φιλτροχοανη ειχα αυξημενο θορυβο , βεβαια μιλαμε για ιαπωνικο  αμαξακι που σημαινει 0 ηχομονοση. τωρα στο fiesta  κλεινω πορτα και καταλαβενω διαφορα. αυτο εννοω :)
 

aleks

Member
Apr 20, 2013
197
3
18
2020
λεφτερη παιζει να εχεις κανενα βιντεο
να το ακουσουμε;
 

lefteriskri

Member
Jun 12, 2013
222
0
0
32
Αιγαλεω
Βιντεο οχι δεν παιζει δυστυχως.οποιος θελει τηννκυριακη που θα παμε για καφεδακι θα την ακουσει.δεν ειναι καποια συγκεκριμενη μαρκα,ειναι custom απ οτι εχω καταλαβρι.την παραγκελνουν τα παιδια στην tuning on road και τους την φτιαχνουν.τωρα η χοανη μεσα μπορει να ειναι καποια συγκεκρημενη μαρκα.δεν ξερω καθολου
 

aleks

Member
Apr 20, 2013
197
3
18
2020
εγκατεστησα και εγω τελικα το κιτ τις tuning on road . οραιος βαθυς ηχος και πολυ οραιο φυσημα στις αλλαγες. αυριο περιμενω το καπακι της μηχανης για  να γεμισει καπως ο κινητηρας !
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Έχει ανοίξει κάποιος από εσάς το συγκεκριμένο βαρελάκι ώστε να σιγουρευτεί ότι είναι carbon? Έχετε δοκιμάσει και άλλα φίλτρα ώστε να ξέρετε ότι το συγκεκριμένο όντως δουλεύει σωστά και καλά??
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread