Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
kostas-patra said:
Πέτρο έπρεπε να καθήσετε λίγο παραπάνω.

προεκυψε κατι επειγον και επρεπε να γυρισω αθηνα.θα επανορθωσω next time

ασε που μεχρι να ξεκινησω το αμαξι δεν κραταγε ρελαντι και μου εσβηνε  :(
 

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
μουφα καυσιμο κατα 90%.μου εκανε κομπιασματα στο δρομο στα ψηλα
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
μολις μπηκα και εγω σπιτι.....πολυ ομορφη διαδρομη,με καλο δρομο μπορω να πω,πολυ ομορφη παρεα,χαρηκα που ειδα και μελη που ειχα καιρο να δω...οσο για το χαλασμενο τηλεφωνο πιστευω οτι επειδη ειμαστε πολλα ατομα,το καταστρεψαμε τελειως το παιχνιδι
δυστηχως δεν εχω τραβηξει εγω φωτογραφιες,το ειχα αφησει στην συνοδηγο,αρα υπομονη....
stuparart αναμενω με ανυπομονησια τις φωτο σου
 

ChrisFrou

Pro Member
May 10, 2010
674
1
0
13
Αγ.Δημητριος (Αθηνα)
λοιπον με μια λεξη......αψογη η εκδρομη!!!!χαρηκα πολυ που γνωρισα τον kostas-patra, mairyliz, stelios-mk1, τον φιλο του αντωνη με το 106 το οποιο ηταν πολυ ομορφο και πολυ δυνατο  ;) !!ειχαμε συμμαχο μας τον καιρο !και η διαθεση ολων ηταν στα υψη !!να πω και ενα μπραβο για την οργανωση η οποια ηταν τελεια! νταξει για το integra τι να πω .....dream car για μενα!! liz και stuparart αναμενουμε τις φωτοοοο :)
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
οντως ολα ηταν super!χαρηκα πολυ που γνωρισα τα παιδια!!!
Υ.Γ. Χρηστο ψηνεσαι να αλλαξουμε αυτοκινητα για λιγο καιρο? 8)
 

zenia

Rookie
May 10, 2010
35
0
0
...ναιι!! θέλουμε να δούμε fotos!!! ήταν πολύ-πολύ όμορφα στο Γαλαξίδι φοβερή παρέα - μπράβο βρε Jacob *ζωγράφισες* πάλι :D
 

galaioan

Member
May 9, 2010
180
0
0
36
scorpion said:
εμεις δυστηχως χαλασε το cd απο την βιντεοκαμερα και χασαμε ολα τα αρχεια μας...... :'( :'(
πλάκα κάνεις ??????!!!!!!!!
 

LmS_RR

New member
May 9, 2010
91
0
0
39
Αγρινιο
ξέρω έχασα που δεν ήρθα... την επομενη φορα...

χαίρομαι που περάσατε καλά χωρίς προβλήματα κλπ κλπ...

μπράβο παίδες περιμένω να δω υλικό... ;D
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
Ηρθε και η σειρά μου να γράψω.. Η εκδρομή ήταν υπέροχη, με πολύ καλή παρέα και ωραία διαδρομή. Χάρηκα πολύ που είδα την Mairiliz, Kosta-patra και φυσικά τον Στέλιο  :D το χαλασμένο τηλέφωνο ήταν οτι ήθελε ο καθένας να πει,άλλα ακουγε και άλλα έλεγε...χαχαχα ειχε πολύ γέλιο...  
βάζω κάποιες φοτό...mairiliz και  stuparart αναμένουμε και τις δικές σας φοτο  ;)
(και αύριο θα έχω και νεότερα για το δισκάκι που τράβηξα απο την βιντεοκαμερα, αν και είμαι λιγο στεναχωρημένη γιατι πιστευω οτι δεν θα δουλεψει..κατι πατήθηκε και μάλλον το έκαψε γμτ :'()

           

           

           

          
 

bunny!

New member
May 10, 2010
94
0
6
38
sun city
Να πω και γω οτι ηταν ολα τελεια!μπραβο στα παιδια για την διοργανωση :D :D :D θπεροχη διαδρομη και πολυ καλη παρεα!!!!!! ;D πλακα ειχε το χαλασμενο τηλεφωνο αλλα η κορυφη ηταν στο τελος που ηταν ολα ομορφα στημενα στην σειρα και οι φοτο επεφταν συννεφο..αλλα μην ξεχναμε οταν στηθηκαμε ολοι να βγαλουμε φοτο τι εγινε...εγω προσωπικα τρομαξα... ;D ;D ;D ;D ;D
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
bunny! said:
Να πω και γω οτι ηταν ολα τελεια!μπραβο στα παιδια για την διοργανωση :D :D :D θπεροχη διαδρομη και πολυ καλη παρεα!!!!!! ;D πλακα ειχε το χαλασμενο τηλεφωνο αλλα η κορυφη ηταν στο τελος που ηταν ολα ομορφα στημενα στην σειρα και οι φοτο επεφταν συννεφο..αλλα μην ξεχναμε οταν στηθηκαμε ολοι να βγαλουμε φοτο τι εγινε...εγω προσωπικα τρομαξα... ;D ;D ;D ;D ;D

με τί ακριβώς τρόμαξες βιβάκι? χαχαχαχαχαχα
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread