Καλώς ήλθατε στο φόρουμ των Fiestamaniacs
Για να μπορέσετε να δείτε όλα τα θέματα και να συμμετάσχετε, παρακαλώ συνδεθείτε ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό.
Σύνδεση

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
Εδω χαλασμενο τηλεφωνο...Η λεξη εχει περασει ηδη απο Βαγγελη και Γιαννη...
Εδω το συζητανε ακομα...ειναι φορμουλα 3 ή 3,5?
Ο Γιαννης εδω αποκαλυπτει τη λεξη στον Βαγγελη που ομως...
...δεν τον συμφερει καθολου, γι'αυτο και...
...απλα την αλλαζει με ενθουσιασμο και βιασυνη μην τον καταλαβει κανεις...
 
Mairiliz said:
Παντως κυριοι πρεπει να παραδεχτειτε οτι το club εχει πολυ ομορφες τσουπες οπως λεμε εμεις εδω.. ;)Μπραβο κοριτσια!!! ;)

...να σου πω την αλήθεια έχει τόσους ομορφάντρες (απο που να ξεκινήσω και απο που να τελειώσω?? Απο τον μαθητή? απο admin? moder? Ιάπωνα? Γάλλο? ... που υπερκαλύπτουν νομίζω τις σουπιες που υπάρχουν (όπως θα έλεγα στο χαλασμένο τηλέφωνο!! )    :D :D
 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
Ο Ιακωβος που τρεχει απελπισμενος...γιατι αραγε? Μηπως εχει σχεση με τον τρομο της Βιβης?
Στον γυρισμο με τον Κωστα αναρωτιομασταν...αν βαζαμε αυτη την λεξη να παιξουμε χαλασμενο τηλεφωνο, πως θα κατεληγε αραγε?
 

Mairiliz

Pro Member
May 10, 2010
322
0
0
36
Πατρα
mk1 Stelios said:
...να σου πω την αλήθεια έχει τόσους ομορφάντρες (απο που να ξεκινήσω και απο που να τελειώσω?? Απο τον μαθητή? απο admin? moder? Ιάπωνα? Γάλλο? ... που υπερκαλύπτουν νομίζω τις σουπιες που υπάρχουν (όπως θα έλεγα στο χαλασμένο τηλέφωνο!! )    :D :D

Αααα ωστε και εσυ αλλαζες τις λεξεις ε??? Και τα ριχναμε στους αλλους...Αισχος! :p
 

StuparArt

Hero Member
May 9, 2010
3,325
0
0
43
www.youtube.com
Ένα μεγάλο μπράβο στην οργανωτική ομάδα του κλαμπ  και σε όλα τα παιδιά που κατάφεραν να έρθουν τελικά στην εκδρομή. Όλα ήταν άψογα!
Ορίστε  λίγες φώτο και από μένα:

     
 

vouts

Hero Member
May 10, 2010
2,196
3
38
33
Peiraeus
Καταραμενη ζωη.....Καταραμενη δουλεια....Μονο τα κλαμματα δεν εβαλα.... :-\ Μπραβο ρε παιδες!!!Ωραιες οι φωτογραφιες!!!!
 

southern

Original poster
Maniac Member
May 9, 2010
4,897
3
0
τελειες οι φωτο!!!
πραγματικα χασατε οσοι δεν ηρθατε
 

xristina

Hero Member
May 9, 2010
1,515
0
36
39
ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
οι φωτογραφίες νομίζω έχουν καλύψει πλήρως τις απορίες αυτών που δεν ήρθαν για το πως περάσαμε.. ;)
πραγματικα τέλειες όλες..Ενα μπράβο στην Mairiliz και Stuparart  :D :D
 

Raz

Rookie
May 17, 2010
36
0
0
35
Νέο Φάληρο, Πειραιάς
αψογες αψογες αψογες!

vouts said:
Καταραμενη ζωη.....Καταραμενη δουλεια....Μονο τα κλαμματα δεν εβαλα.... :-\ Μπραβο ρε παιδες!!!Ωραιες οι φωτογραφιες!!!!

δεν πειραζει ρε αγορι, μαζι στην επομενη..
 

puma-r

Hero Member
May 9, 2010
1,004
0
0
συγχαρητηρια σε ολους για τις φωτογραφιες!πολυ ομορφες!
 
Με τέτοιους ομορφάντρες..με τόσα καλοπλυμένα αυτοκίνητα (αντρών)...ειδικά τα μαύρα που γυάλιζαν,έλαμπαν,έδειναν επιβλητικό χαρακτήρα(ότι μάρκα και αν ήταν) πώς να μη βγούν τόσο άψογες οι φωτογραφίες??
...ε...όσο για τις (πως το'πες Mairiliz??) σουπιές  ;D ήταν μπορώ να πω το κερασάκι στην τούρτα και έδωσαν λίγο χρώμα βρε παιδί μου!!  :p
 

kostg

Staff member
Elite Member
Vip Team
May 9, 2010
9,458
11
0
20
www.fiestamaniacs.gr
Να γράψω κι εγώ με τη σειρά μου ότι περάσαμε τέλεια στην εκδρομή, φάγαμε, ήπιαμε, γελάσαμε, χαζέψαμε το πολύ όμορφο και γραφικό τοπίο, αναπνεύσαμε τον αέρα της εξοχής και φυσικά μοιραστήκαμε το κοινό μας ενδιαφέρον, δηλαδή την αγάπη για τα Fiesta.

Από φωτογραφίες δεν έχω κάτι προς το παρόν, έχω όμως βιντεάκι!!!

(Διαλέξτε 480p για να το δείτε σε ποιότητα DVD).
 

scorpion

Staff member
Elite Member
Vip Team
Ιδρυτής (θα σέβεστε :P)
May 9, 2010
13,982
8
23
38
Πειραιάς
www.fiestamaniacs.gr
μπραβο παιδια η φωτογραφιες ειναι ολες ολα τα λεφτα........
μπραβο κωστα,ωραιο το βιντεο...
 

Κάντε σύνδεση ή δημιουργήστε έναν λογαριασμό για να μπορέσετε να απαντήσετε.

Πρέπει να είστε μέλος για να μπορέσετε να αφήσετε μια απάντηση.

Δημιουργία λογαριασμού

Ανοίξτε έναν δωρεάν λογαριασμό. Είναι αρκετά απλό !

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Κάντε σύνδεση

Users who are viewing this thread